Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jakie polecacie hidy(linki z allegro)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie dajmy sobie spokój z zestawami za 99 zł to musi byc szmelc !!

Opublikowano

http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-h1-h7-h11pomorskie-ksenon-ledw5w-i1724610968.html

mam te hid i jakoś u mnie wszystko działa jak trzeba, ani nie zakłóca cd radio i święcą tak jak trzeba, jeżdżę już tak ponad roku. ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić je.

Opublikowano

Czyli jednak się da. Ja nie mam zamiaru wydawać 200zł na to więc pewnie kupię któreś w okolicach 100zł.

Becio, jaką masz barwę?

Opublikowano
  • Autor

to cos nie halo na tych co pokazujesz u mnie CB dostawalo wariacji i wogole to nie swiecilo.

Opublikowano

Czyli jednak się da. Ja nie mam zamiaru wydawać 200zł na to więc pewnie kupię któreś w okolicach 100zł.

Becio, jaką masz barwę?

kolego jak juz sie tak zastanawiasz nad hidami chinskimi od 100-200zl moze warto sie zastanowic nad tymi tez http://www.xenonowe.pl/oferta/zestawy-xenon :gwizdanie:, ja zamiast 360pln dalem 180 i jest git majonez :wink4:

Opublikowano

Czyli jednak się da. Ja nie mam zamiaru wydawać 200zł na to więc pewnie kupię któreś w okolicach 100zł.

Becio, jaką masz barwę?

Mam barwę 5000K, lekkutko wpada to w niebieski, ale nie jest źle, nikt się nie czepia. Jak się spalą żarniki to spróbuje z 4300K.

Opublikowano

jak juz wspominalem w kilku postach przerabiałem wiele rodzajów przetwornic z racji rocznego przebiegu ca 50 000 km, tylko te w kategorii up to 150 PLN są warte uwagi : http://www.auto-xenony.pl/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,42/category_id,9/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,1/ .... no ale decyzja jest Wasza :evil:

Opublikowano

moze warto sie zastanowic nad tymi tez http://www.xenonowe.pl/oferta/zestawy-xenon :gwizdanie:, ja zamiast 360pln dalem 180 i jest git majonez :wink4:

w poprzednim aucie miałem zestaw od nich i polecam. Przetrzymałem większość xenonów kupionych przez moich znajomych za 100 zł :naughty: :naughty: tylko akurat CB mi zakłócały

Opublikowano

a ja mam pytanie z innej beczki do przedliftowych lamp oplaca sie zakladac hidy ?;]

Opublikowano

no raczej nie bo będą Ci świeciły w kosmos

Opublikowano

Nie porównujcie działania hidów w B5 i B6.

U mnie to samo jak pisał Lexpar. Wywalało błędy, zawieszało kompa. Po wywaleniu cisza i spokój.

w B5 jest mniej elektroniki więc jest szansa że będzie działało poprawnie.

Ja miałem przetwornice slim cyfrowe i co z tego.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżę trochę temat. Podrzućcie jakieś linki do sprawdzonych HIDów, najlepiej o takiej temp, aby policja za bardzo się nie czepiała.

Opublikowano

Najlepsza barwa: 4300 K jeżdżę już rok, dostałem nawet mandat ale o światła nikt się nie pytał :wink4:

Może znajdę sprzedawcę od którego brałem...[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 20:42_________________________________________________Chyba coś takiego

http://allegro.pl/zestaw-hid-h1-h11-h7-h4-super-slim-ksenon-digital-i2062014861.html

W każdym razie od tego sprzedawcy. Dałem 200 zł z KW i świecą ładnie do dzisiaj.

Opublikowano

Najlepsza barwa: 4300 K jeżdżę już rok, dostałem nawet mandat ale o światła nikt się nie pytał :wink4:

Może znajdę sprzedawcę od którego brałem...[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 20:42_________________________________________________Chyba coś takiego

http://allegro.pl/zestaw-hid-h1-h11-h7-h4-super-slim-ksenon-digital-i2062014861.html

W każdym razie od tego sprzedawcy. Dałem 200 zł z KW i świecą ładnie do dzisiaj.

tez mam takie slim hidy ale od innego sprzedawcy ale 6k i juz rok i spalic sie niemoga zarniki a chce wyprobowac 4,3k bo ponoc lepsze:) pzdr

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

:hi:Odświeżę temat.

Dajcie namiary na jakiś dobry zestaw..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.