Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGB] Mój nowy nabytek


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

"Może Ci nie utnie, nie zgilotynuje w znaczeniu"...

Oby! Bezpiecznej jazdy! Bardzo ładne :audi: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. mam skrzywienie na punkcie muzyki - dałem sobie spokój z systemem B-O, ale wziąłem Audi Sound System z kilkoma głośnikami więcej no i equalizerem. Zapraszam do środka na Pink Floyd - kapcie spadają przy Division Bell

Hmm... To kiedy mówisz, że będzie okazja Floydów posłuchać?? Może wybierasz się 1 marca do Spodka na koncert Australian Pink Floyd Show? :)

A co do samego auta to wiadomo: :th: :hi:

No sorry, ale w Spodku nie będę. Wątpię żebym znalazł czas.

A na Floydów zapraszam zawsze. Wczoraj dałem troszkę ognia, lekko się szybki aż wygły przy High Hopes :tongue4:

Konkretne dźwięki, nie ma co !!

Zdrowaś

K.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:52 _________________________________________________

"Może Ci nie utnie, nie zgilotynuje w znaczeniu"...

Oby! Bezpiecznej jazdy! Bardzo ładne :audi: :th:

Dzięki serdeczne za życzenia ! :hi:

Staram się jak mogę !

Zdrowaś

K.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:54 _________________________________________________

Piękne autko gratuluję!

Tylko tak z ciekawości , bo to już musztarda po obiedzie: jeśli nówka to dlaczego nie w salonie w DE? Kiedyś porónywałem ceny i różnice są spore. Wprawdzie nie wiem ile dałeś i jakie masz warunki w polskim salonie ale tu zrobiłem taką na oko konfigurację: http://www.wrzuta.pl/pliki/rqfbXGaHrB/

tyle że w DE są w serii 17`` i wrzuciłem jeszcze ksenony adaptive, diodowe do dziennej i parę pierdół, zresztą sobie porównasz i te 37500 Euro co wyszło na dzień dobry to myślę że do 36 jeszcze by zbił

Fajna kalkulacja, dziękuję

Zdrowaś

K.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:57 _________________________________________________

Wreszcie pierwsza B8 na forum :)

Bardzo ładnie sie prezentuje i tak jak koledzy wyzej piszą większa fela i bedzie lux.

Ja bym preferował inny kolor ale najwazniejsze ze tobie sie podoba :>

Ile Ci pali po miescie bo bardzo ciekaw jestem ile ten silniczek potrzebuje na 100Km.

Odpowiedź jest następująca - wczoraj po raz pierwszy zapełniałem bak po przejechaniu 900 km. Spalanie wyszło w cyklu mieszanym 6,1

Nie wiem, czy to dobrze czy źle, ale chyba dramatu nie ma. Wiem, że ma się to nijak do tego co wbili w książkę, ale traktuję informację o zużyciu "4,3 l na 100" jako pomiar z Marsa, do tego przy zerowym oporze, jeździe z górki i z żaglem :naughty:

Ściema, krótko mówiąc.

Ale satisfaction jest niezła. I te miny przechodniów - bezcenne :tongue4:

Zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprzet, wszyscy cieszymy sie razem z Tobą.

tak te zdjęcia powklejałeś, że miałem niezłą adrenaline przed otwarciem kolejnego :) dosłownie jak ja bym go kupował :D

Ciekawe czy wiekszość tak się czuła :P

btw czekamy na dalsze wrazenia :)

wiadomo, wszystko wychodzi w praniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprzet, wszyscy cieszymy sie razem z Tobą.

tak te zdjęcia powklejałeś, że miałem niezłą adrenaline przed otwarciem kolejnego :) dosłownie jak ja bym go kupował :D

Ciekawe czy wiekszość tak się czuła :P

btw czekamy na dalsze wrazenia :)

wiadomo, wszystko wychodzi w praniu...

Czyli wyszło tak, jak miało być ... Napięcie miało rosnąć, bez dwóch zdań.

O minusach na razie jeszcze nie mogę nic napisać. Niunia już prana, ale coś nic nie chce w tym praniu wyleźć

Poczekamy, zobaczymy :tongue4:

Zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko, mijalem takie ostatnio na drodze i zaparlo mi dech w piersiach ;) Te reflektory po prostu powalaja... Ciekawe czy kiedys bedzie mozna kupic takie "zmodyfikowane" do mojego :P

PS. z tym 280km/h na liczniku to chyba troche przesadzili :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz zobaczyłem A5 (krótki tunel, ciemnawo, diody :kox:) to już zacząłem odkładać pieniądze, a teraz...rezygnuje z planów na chipa, alusów i jeszcze paru drobiazgów i wszystko wrzucam do Świnki :polew:

Fura zaje...fajna :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko, mijalem takie ostatnio na drodze i zaparlo mi dech w piersiach ;) Te reflektory po prostu powalaja... Ciekawe czy kiedys bedzie mozna kupic takie "zmodyfikowane" do mojego :P

PS. z tym 280km/h na liczniku to chyba troche przesadzili :naughty:

Dobra uwaga - wczoraj przyjrzałem się nieco bliżej tematowi licznika w książce gwarancyjnej. Jak wół stoi, że max prędkość to 211/h.

I tak sobie myślę, że na szczęście licznika nie pociągnęli jeszcze bardziej w górę :>

Zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki wsadź po drugim lifcie , białe kierunki i ... hihi żarcik :tongue4: autko wypasik, chociaż

:polew: :polew: popłakałem sie z tymi lampami po II lifcie

Autko super , fakt ta felga niedojże że mała to jeszcze średnio ładna. Ogólnie wielkie gratki. Auto ładne szczególnie konsola , zegary. Jestem ciekaw porównania głośności w środku CR do poprzednika PD.

Klamki też moim zdaniem są jakoś tak za nisko - dziwnie to wygląda. Dla mie osobiście to najładniejszym modelem A4 jest B6 i nic mnie nieprzekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki wsadź po drugim lifcie , białe kierunki i ... hihi żarcik :tongue4: autko wypasik, chociaż

:polew: :polew: popłakałem sie z tymi lampami po II lifcie

Autko super , fakt ta felga niedojże że mała to jeszcze średnio ładna. Ogólnie wielkie gratki. Auto ładne szczególnie konsola , zegary. Jestem ciekaw porównania głośności w środku CR do poprzednika PD.

Klamki też moim zdaniem są jakoś tak za nisko - dziwnie to wygląda. Dla mie osobiście to najładniejszym modelem A4 jest B6 i nic mnie nieprzekona.

Moim zdaniem fele trzeba zmienić, niestety te z B7 nie pasują:(( Jeden z moich kientów uparł sie na |RS-owe i mówił mi, że tylko zwiększył średnicę u dobrego tokarza hehe i pasi. Co do głośności tutaj jest zdecydowanie lepiej, samochód szczególnie na zimno jest zdecydowanie cichszy. Co do klamek to moim zdaniem są ładniejsze od poprzedniczek w B7 czy B6 no i zdecydowanie bezpieczniejsze, "po wypadku hehe"

Pozatym jak któryś z klubowiczów ma ochotę pojeździc A4 B8 2.0 tdi 143KM (rejon Lubelski) to zapraszam do salonu, ale zastrzegam, jak będę zajęty to niestety nici z jazdy.

Tak nawiasem to będę miał za około 3 tygodnie A4 B8 2.0 TDi (niestety tylko 143KM, nieudało mi się zamienić na 170KM) ale w multitroniku i a AUDI DRIVE SELECT, także będzie można popróbować, coprawda bez aktywnego układu kierowniczego tylko ze zwykłym servotronikiem, ale i tak warto.

Wracając do felg to do A4 pasują felgi ze srebrnego A4 w galerii: :evil:

http://picasaweb.google.pl/czajeno/SzkolenieAudiA4Monachium/photo#5168051759829735138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to prawda że oprócz nowości jką jest CR w tym silniku dorzucono również łańcuch zamiast paska rorządu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk no i jak wrazenia po pierwszych paru dniach.. ?? W dalszym ciagu same zalety czy wylapales juz jakas wade...

Napisz cos kolego o tym sliniku.. zawieszeniu.. etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie podsumowanie.. auto ladne wiadomo wiadomo gratuluje zakupu... ale w kapciach do samochodu coby posluchac muzyki :)?? A tak jak ktos wczesniej oburzyl sie porownujac auto do kobiety... hm.... nie ma co porownywac wiadomo ze fura to fura. Wracajac do auta mam nadzieje ze miejsca przysporzyli w srodku szczegolnie z tylu by sie zdalo.

Pochwalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile masz tam głośników i jakiej mocy???

z tego co wyczytałem, to jest łącznie 9 głośników o mocy 80 watt, do tego zmieniarka na 6 płyt

zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do auta mam nadzieje ze miejsca przysporzyli w srodku szczegolnie z tylu by sie zdalo.

Pochwalony

W piątek jeździłem testową w salonie, miejsca z tyłu nie przysporzyli... i bardzo dobrze, od miejsca to są A6, czwórka jest nadal zgrabna i w sam raz. Tylko ta chora polityka cenowa w Polsce. Jest zdaje się forumowicz pracujący w salonie (bodajże w Lublinie?), może dowie się w centrali dlaczego za te same pieniądze co 2.0 TDI w PL (131.350), kupię w Niemczech 2.7TDI (36.950 Euro czyli po 3.55 wychodzi parę stów różnicy) - ceny z cenników z multitronikiem (2.7 w DE nie ma 6-biegów), lub przy tych samych wersjach zostanie mi kasy na taki dopas że hej? No i właśnie same ceny doposażenia np. Navi w DE 2.790 czyli ok. 9.900,-zł , a u nas 12.820,- no chore ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do auta mam nadzieje ze miejsca przysporzyli w srodku szczegolnie z tylu by sie zdalo.

Pochwalony

W piątek jeździłem testową w salonie, miejsca z tyłu nie przysporzyli... i bardzo dobrze, od miejsca to są A6, czwórka jest nadal zgrabna i w sam raz.

Troszkę mnie zaskoczyłeś.

Porównywałem w salonie obydwie wersje (B7 z B8). Myślę dokładnie odwrotnie, że szczególnie miejsca z tyłu nie oszczędzano i konkretnie dorzucono. Świadczyłoby o tym zwiększenie rozstawu osi o 14 cm, co jak wiadomo, jest poważną modyfikacją. Czytałem też gdzieś, że ten sam rozstaw jest węższy o cal w porównaniu z A6. Więc skoro nie na miejscu z tyłu, to gdzie to się schowało ?

Zwiększenie bagażnika z 420 do 280 litrów nie ma chyba tutaj nic do rzeczy :)

A jeździ się milusio, tylko te radary .............. :angry:

Zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niejasno się wyraziłem, chodziło mi o to że nie napompowali go do jakichś "rodzinno-wycieczkowych" rozmiarów, oczywiście że jest trochę więcej miejsca, ale do innych aut klasy średniej typu Passat, Avensis itp to jednak jest ciasno ... i bardzo dobrze (cały czas mówimy oczywiście o tyle, przód - wiadomo człowiek siada i jak szyty na miarę garnitur)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciesze sie ze jest porozumienie. Ktos z ponad 180 wzrostu za kierka i z tylu juz podobny osobnik nie zasiadzie, ale tego nie trzeba nikomu mowic. Wiadomo ze ma zostac zgrabna ale wlasnie kosztem bagaznika dodac miejsce z tylu na dlugie kulasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...