Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.


Mav3rick_17

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kazdy wyjmuje ciagle liczniki, ja wyjmowalem 1 raz to mialem problem odpiac to nie problem, ale je wlozyc to juz wiekszy, ale kolego nie klucmy sie^^

Ale ja sie nie kłócę tylko tłumaczę żebyś na przyszłość wiedział :cool1: Uwierz że nie wyciągam licznika co chwila, ale to po prostu łatwe jest :) Żeby włożyć kostki również należy odciągnąć te zatrzaski i wszystko ładnie wychodzi :)

Powodzenia dla innych :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem te same co lakier88 eleganckie są :good:

Karol czyli które bo tam LAKIER88 podał kilka linków, te najtańsze braliście czy te droższe

...ja właśnie się zastanawiam czy nie założyć do siebie, chrom wokół szyb zamontowałem i teraz się zastanawiam czy na zegary nie założyć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich zdjeciach z chromem na FISie - stwierdzam - niestety wyglada to maksymalnie odpustowo. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się i ja efektem kilkanastu minut przy moim budziku. Efekt piękny i elegancki udało mi się znalesc takie same ramki co kolega sqizzy strone wcześniej opisywał ale wygląd jest czadowu nawet i w nocy fajnie odbija się światło od wskazówek :good:

przed;

pict4626l.jpg

ramki (ładnie zapakowane);

pict4627l.jpg

pict4628.jpg

po:

pict4629.jpg

pict4632.jpg

na żywo efekt jest jeszcze lepszy zdjęcia tego nie oddają :tongue4: :>

kolego, możesz mi zdradzić jak wpakowałeś te ramki do górnych otworów ? u mnie strasznie ciężko wchodzą :-([br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:45_________________________________________________w zasadzie to mi ledwo wlazły do tych bocznych małych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ogr tez sie z tym meczyłem ale powoli powoli trzeba sie owkurzac i uwarzać na szybke najlepiej coś podłozyc pob nia by nie porysować i wejdzie. Troche nawet czasem urzyć siły. Dasz rade cierpliwosci powodzenia :good:

Pochwal sie jak skończysz fotkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 4 godzianach walczenia wczoraj udało mi się :-) dzisiaj wyspałem licznik na naprawę FIS'a a wszystkimi fotkami pochwalę się jak wróci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy - jaki symbol mają żarówki w liczniku? chcę wymienić wszystkie przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam są diody, wlutowywane :cool1:

mówię poważnie

odpust te ramki jak dla mnie :blink:

widzialem na zywo - wyglada naprawde dobrze - gdyby bylo inaczej - nie decydowal bym sie na nie. odpustowo wyglada tylko ramka na FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam są diody, wlutowywane :cool1:

mówię poważnie

odpust te ramki jak dla mnie :blink:

widzialem na zywo - wyglada naprawde dobrze - gdyby bylo inaczej - nie decydowal bym sie na nie. odpustowo wyglada tylko ramka na FIS.

zgadzam sie ramki są :good: oczywiście bez fisu

a diody są w liczniku dopiero po lifcie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że same liczniki po lifcie mi się przewijają to myślałem że to standard :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buliking pisał że 1.2W białe w oprawce[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 21:42_________________________________________________te żarówki oczywiście :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się alu ramki na zegary bardzo podobają sam rozważam ich założenie.Przy okazji Fis poleciałby do naprawy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 4 godzianach walczenia wczoraj udało mi się :-) dzisiaj wyspałem licznik na naprawę FIS'a a wszystkimi fotkami pochwalę się jak wróci :-)

Zapodaj foty jak możesz i gdzie FIS robiłeś i jakii efekt?? no i czy cena proporcionalna do jakości?? Jutro dostane ramki i nad FISem sie zastanawiam czy wysyłać do naprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamontowane u siebie na wzor esy i jest za***isty efekt. odmladza auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...