Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kto mu to stroił ?

Nie wiem czego tyczy się pytanie??

Ja mam z A6 2009 rok moge ci spisać jaki mam dokładnie numer.

Opublikowano

kto wystroil to turbo, u jakiego tunera byl robiony soft pod to :decayed:

Opublikowano

Ja mam z A6 2009 rok moge ci spisać jaki mam dokładnie numer.

zapodaj jak mozesz

Opublikowano

kto wystroil to turbo, u jakiego tunera byl robiony soft pod to :decayed:

Turbo jest nie wystrojone jeszcze narazie jest soft z czasów ori gt1749va na 1,6 bara wgrany przez UYSEGO.

Nie mam czasu się zebrać żeby zrobić porządek z softem.

Jutro postaram ci spisać numery.

Opublikowano

Łaszczu i jak mierzyles miesci sie turbawa??

Opublikowano

Łaszczu i jak mierzyles miesci sie turbawa??

Łaszczu chyba nadal na wakacjach.

Mieści się skoro weszła do Passat B5 i to wsadzone jest GTB2056vk.

Opublikowano

Łaszczu i jak mierzyles miesci sie turbawa??

Łaszczu chyba nadal na wakacjach.

Mieści się skoro weszła do Passat B5 i to wsadzone jest GTB2056vk.

masz jakie foto jak to wyglada ile miejsca jak grucha zamontowana itp??

Opublikowano

Łaszczu i jak mierzyles miesci sie turbawa??

Siema. Już wróciłem z wakacji. Postaram się w tygodniu ogarnąć i pomierzyć jak się mieści te turbo w A4 B5

Opublikowano

Siema. Już wróciłem z wakacji. Postaram się w tygodniu ogarnąć i pomierzyć jak się mieści te turbo w A4 B5

pieknie tylko na to czekam :)[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 19:33_________________________________________________a no i siekies logi czy wykres tak co by naocznie widac bylo co i jak wstaje :) hehe

Opublikowano
  • Autor

I zrób jeszcze logi jak to dmucha

Opublikowano

I zrób jeszcze logi jak to dmucha

No właśnie bo nie wiem czy iść w to czy nie :)

Opublikowano

to ile na tym można ugrac w porównaniu do brd :mysli:

Opublikowano

to ile na tym można ugrac w porównaniu do brd :mysli:

wedlug tabeli wydajnosc ma do okolo 230kunia

Opublikowano

to ile na tym można ugrac w porównaniu do brd :mysli:

Do 250 ps według zapewnien MRmotors By ragallotti czy jak mu tam.

Jeśli się uda to logi bedą przed finalnym strojeniem.

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Ale która ma wydajność na 250km?? Gtb1556 cz Gtb2056??

Opublikowano

I zrób jeszcze logi jak to dmucha

No właśnie bo nie wiem czy iść w to czy nie :)

Juby, to jakby co to hurtowo do Mariusza pojedziemy, bo mnie to też interesuje :)

Dziś już dzwoniłem właśnie do miejscowego tunera to mówił, że do poprzecznego ASZ trzeba tą flansze jak wyzej plus kolektor wydechowy od passata...

Opublikowano

I zrób jeszcze logi jak to dmucha

No właśnie bo nie wiem czy iść w to czy nie :)

Juby, to jakby co to hurtowo do Mariusza pojedziemy, bo mnie to też interesuje :)

:naughty:

zobaczymy jak rozwinię się temat, zawsze można mr robaka odwiedzić :cool1:

tylko czy 200KM jest bezpieczne dla rodzinnego AJMa ? :gwizdanie: :decayed:

Bo większej rzeźby ( czyt. wymiana słupka) to mi się nie chce robić :rolleyes:

Opublikowano

I zrób jeszcze logi jak to dmucha

No właśnie bo nie wiem czy iść w to czy nie :)

Juby, to jakby co to hurtowo do Mariusza pojedziemy, bo mnie to też interesuje :)

:naughty:

zobaczymy jak rozwinię się temat, zawsze można mr robaka odwiedzić :cool1:

tylko czy 200KM jest bezpieczne dla rodzinnego AJMa ? :gwizdanie: :decayed:

Bo większej rzeźby ( czyt. wymiana słupka) to mi się nie chce robić :rolleyes:

Stanley, zawsze można wystroić na mniej :wink4:

A czy bezpieczne - to już później dużo zależy od prawej nogi...

Opublikowano

Jesli mozna zapytac - jakie koszty Gtb 17... w porownaniu do brd bo nie ukrywam ze tesknie za pobieraniem sie z niskich obrotow, ale nie zamienie sie zas za te wyzsze na BRD :naughty:

Opublikowano

Jesli mozna zapytac - jakie koszty Gtb 17... w porownaniu do brd bo nie ukrywam ze tesknie za pobieraniem sie z niskich obrotow, ale nie zamienie sie zas za te wyzsze :naughty:

Nowa gtb1756vk 550 euro.

http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=304079

Nie sądzę żeby góra była kiepska jeżeli teoretycznie wystarcza na 230ps.

Szkoda, że tam w tej tabelce na 1 str. nie ma BRD do porównania... Może zna ktoś te wymiary, może pomierzyć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.