Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Złamana prowadnica bagnetu do pomiaru poziomu oleju


bart82106

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktos wie cos na temat wymiany prowadnicy (rurki) w ktorej siedzi bagnet od oleju? zlamal mi ja ostatnio pewien znachor i nawet sie nie przyznal... dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy chodzi Ci Kolego o tę część pomarańczową? Jeśli tak to pozycja 12 z tej listy. Kupowałem ostatnio do swojego samochodu (pękła przy wyciąganiu bagnetu). Cena w Rzeszowie w ASO 18,73 PLN. Czas wymiany 5 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w AWX jest taka sama jak w AVF bo wydaje mi się że jak sprawdzałem to u mnie jest jedna nie dzielona i kosztuje coś około 80 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w AWX jest taka sama jak w AVF bo wydaje mi się że jak sprawdzałem to u mnie jest jedna nie dzielona i kosztuje coś około 80 zł ?

ja skleiłem, poksipol plus rurki miedziane odpowiedniej średnicy,

później znalazłem na allegro takie coś za 5 zł wygląda dokładnie tak samo jak ta moja przy AWX, nie kupowałem i nie wiem co to jest i czy się nadaje

http://allegro.pl/rurka-miarki-oleju-audi-a3-a4-a6-1-9tdi-seat-skoda-i1786864871.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie widzę ze Świerzy jest temat bodajże z sierpnia wiec zapytam :) wyczytałem już w innych postach ze taki owy plastik który mi się niechlubienie ułamał można kopic w aso lub motoryzacyjnym to już wiem ale teraz pytanie jak to wymienić jak tam dostępu nie ma za bardzo :(( na zdjęciu chodzi mi o element numer 12 ten plastik w który wchodzi bagnet pomóżcie w miarę szybko bo boje się ze mi olej wycieknie :P:P:P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże ( jeżeli dobrze pamiętam ) przekręcasz go w lewo lub w prawo i powinien wyjść do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ok jakby tak sie dalo to by nie pytal :P tylko jak tam wlozyc reke zyby to przekrecic :P

To już z takim pytaniem musisz zwrócić się najlepiej do "Przyjaciólki" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie przekręcą. Jak silnik nie pali to grzej suszarka do włosów i ciąg do góry. Potem nowy element wciśnij i nic nie kręć. I nie mów że nie ma dostępu bo jest. No chyba że niechce ci się osłony górnej silnika ściągać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak masz zdjętą osłonę to nawet jak masz dużą dłoń to i tak miejsca jest wystarczająco, sama pomarańczowa rurka bagnetu w motoryzacyjnym 5,50zł :decayed: wymiana ze zdjęciem i założeniem osłony 10 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:nie wiem o jakiej oslonie mowicie ale jak probuje wlozyc reke od prawe strony to niedostaje . chcialem to skleic bo myslalem na pocztku ze tego nie da sie dokupic i mialem trudnosci wiec nie wciskajcie mi tu kitu panowie :) bo wiem co mowie , wy obydwoje macie 1.9 diesel a ja mam 1.8 benzynka calkiem inna budowa silnika !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągniesz go góry nic nie kręcisz też mi się uje**bała we wtorek :) najlepiej wciśnij kawałek jakiejś czystej szmatki w otwór coby nic ci tam nie wpadło jak będziesz ściągał ta część co została na dole, bierzesz kombinerki łapiesz i ciągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...