Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2 urodzinki naszego klubu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:notworthy: Rispect :notworthy: Przewaga dzięki technice :hi:

Drużyna Pierścieni :wink4:

Opublikowano

Prezes :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

I calej reszcie uzytkownikow , klubowiczow , modow , vipow itp. z calego serca dzieki za wspoltworzenie tego jakby nie bylo niezwyklego forum :)

I niezapominajcie czasem o mniejszosci :)

A6 :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

DrużynA4 pierścieni

:a4fan:

po raz kolejny podziekowania dla założyciela i pomysłodawcy, tym samym ojca i prezesa naszego :):tongue4:

miło, że forum kojarzy także pary, może coś wiecj z tego będzie moi drodzy :naughty:

Long Live Forum A4

:drunk:

Opublikowano

bo Prezes jest debeściak i jego drużyna z klubu A4 też jest debeściak :polew: Gratki SZEFIE :wink4: i wam wszystkim :notworthy:

Opublikowano

Popatrzmy na to z innej strony... tyle h dziennie pracy na forum i 2 lata bez wyplaty :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Popatrzmy na to z innej strony... tyle h dziennie pracy na forum i 2 lata bez wyplaty :polew: :polew: :polew: :polew:

To Ty nie dostajesz? :polew:

Opublikowano

Podzękować wszystkim :notworthy: za forum :th:

Opublikowano

Popatrzmy na to z innej strony... tyle h dziennie pracy na forum i 2 lata bez wyplaty :polew: :polew: :polew: :polew:

To Ty nie dostajesz? :polew:

nie znasz sie na zartach :polew: myslisz za co kupilem turbulum hybryum :polew:

Opublikowano

Dzięki forum po raz pierwszy uzależniłem się-pozytywnie.Poznałem wspaniałych ludzi,pełnych zapału,chęci do działania. Po raz pierwszy samochód stał się dla mnie czymś bardzo ważnym-bo dzięki niemu poznałem Was...

O właśnie piękne podsumowanie

:hi:

Opublikowano

Forum fajna rzecz, przynajmniej jest co robić :th:

Oby tak dalej i na pewno będzie wiele rocznic.

Popatrzmy na to z innej strony... tyle h dziennie pracy na forum i 2 lata bez wyplaty :polew: :polew: :polew: :polew:

To Ty nie dostajesz? :polew:

Aaaaaaaa, to już teraz wiem skąd nagle na moim koncie pojawił się przelew 6 cyfrowy ... :gwizdanie:

Opublikowano

z tej oto okazji znalazłem Hugo nowego avatarka

godfatherlogolittlehj7.gif

Opublikowano

oby tak dalej ... :kox:

:drunk:

Opublikowano

forum to super przedsięwzięcie :th:

strzał w dziesiątkę

będę tu do końca, a jak przestaną produkować :audi: to wszyscy przejdziemy do suzukiliana-klub.pl :polew:

dzięki za te dwa lata :hi:

Opublikowano

oj biała bedzie sie lała w Wisle pod te urodzinki :)

Opublikowano

hhacek, tylko skoncz tak jak ostatnim razem w kaletce skonczylismy :polew:

Opublikowano

hhacek[/b], tylko skoncz tak jak ostatnim razem w kaletce skonczylismy

uuuuu.. pamietam ze 4 chlopa mialo niezle problemy z "przetransportowaniem" hhacka do domku :)

Opublikowano

Najlepszego :>

hhacek, tylko skoncz tak jak ostatnim razem w kaletce skonczylismy :polew:

Zaniesiemy Cię rano do wyra :th:

Opublikowano

Zaniesiemy? To Ty tez jedziesz Motor?

Opublikowano

forum i w ogóle klub a4 to piękna sprawa :) :th:

i jak któryś z kolegów wcześniej pisał: to uzależnia!

ps. a Flyer sam się transportował do domq :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

cześć

właściciele wszystkich niuniek A4 łączcie się !!!!

ten wóz to ma styl

klub niech trwa

pozdrawiam wszystkich klubowiczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.