Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 by sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym przedstawic nasze ostatnie dziecko ktore robimy rownolegle z projektem szybkiej s4 kolegi Sida.

Pacjent : Audi rs4 rocznik 2001 silnij asj 380 koni podobno :)

Auto w pelni wyposazone trafilo do nas na przerobke. Poprzedni wlasciciel rowniez maniak audi dbal o auto wiec mozna powiedziec ze auto nadawalo sie na dlasze mody.

Oto lista wykonanych prac

1. Turbosprezarki k04 hybrydy - produkcja wlasna

2. Centralny Intercooler - sportmile

3. Uklad paliwowy oparty na 2 pompach walbro 342 - dzieki koledze Teremu www.drifters.pl

4. Dodatkowa chlodnica oleju dzieki www.re5pect.pl

5. Zegari defi egt , boost

6. Dolot 2 x K&N - sportmile

7. Przeniesiony zbiorniczek wspomagania , pomalowane proszkowo dekle itp itd

8. Autronic

9. Strojenie JETRONIK za co serdecznie chcialbym podziekowac Zbyszkowi i Bobikowi.

10. Wydech - sportmile downpipe 3 cale reszta 2.5 tlumik koncowy romulus

Historia : Auto po 1 pomiarze na serii wykazalo podobno ok 340 koni po naszych naprawach oraz zmianach turbosprezarek pokazalo 371 koni i 558 nM niestety auto wpadalo w tryb awaryjny czasami . Wlasciciel nie sprzeciwial sie montazu Autronica wiec po krotkich konsultacjach zaczelismy przygotowywac auto pod stand alone.

Oto kilka zdjec reszte postaram sie wkleic jutro. Auto wkoncu zaczelo jezdzic tak jak powinno egt max 950 st doladowanie 1.5 bara no i wkoncu te prawdziwe zapierdzielajace konie :) no i procedura startu hmm :)

audipx3.jpg

audi1du2.jpg

audi2gj7.jpg

intercoolerbf3.jpg

chlodnicayf9.jpg

chlodnica1ww6.jpg

hamowniarh2.jpg

rs4pl9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem tego RS-a kilka razy przy jakims malym biurowcu przy puławskiej ...kawał ladnej furmanki ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa konkretna zabaweczka - wykresik :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez komentarza :)

piekne auto piekny wykkres ;P

a skrzydła masz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeehhhh......, znów kolejny ciekawy temat :) Bardzo ładnie.

Pytanko: ten FMiC to chińszczyzna czy jakiś konkretniejszy intercooler?

Jakie jest zdanie Sportmile na temat chińszczyzny? :kox:

Poza tym to słyszałem opinie, że większość Audi S i RS nie trzyma serii, nie tak jak np. bmw, blabla.... .

A mnie się wydaje, że takim autkiem trzeba się poprostu zatroszczyć i zadbać wtedy kucyki wracają. Nie byle jeździło.

To nie perpetum mobile! Ale jak ktoś nie dba to pózniej czyta się takie komentarze! :disgust:

Wystarczyła ręka fachowca i trzeźwe spojrzenie i wszystko wraca do normy.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu konkretny projekt :drool: sliczna bestia, i dokonane zmiany :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc chińszczyzna.

Osobiście wydaje mi się, że przy FMiC nie ma się co nie sprawdzać bo aluminium to aluminium, konstrukcja prosta jak konstrukcja cepa. Nie ma w tym żadnej magii. Jedyny szkopuł to odpowiednio dobrać/policzyć wymiary. Więc Chińszczyzna również jest ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fmic kupiony od kolegi z re5pect.pl Kupuje je w hurtowni w Holandi i to jest dokladnie taki jaki jest w s4 Sida . Sprawdza sie wysmienicie naprawde

no teraz trzeba namówić Norbiego na fmica :kox: i widzę że nie jest drogi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fmic kupiony od kolegi z re5pect.pl Kupuje je w hurtowni w Holandi i to jest dokladnie taki jaki jest w s4 Sida . Sprawdza sie wysmienicie naprawde

no teraz trzeba namówić Norbiego na fmica :kox: i widzę że nie jest drogi..

Nie trzeba go namawiac.Wie co dobre dla jego autka.

Wracajac do rs4 to moze zbudujemy malego kilerka dwa wkoncu było ich dwóch :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pomarzyć o takim wykresie, gratulacje. Mam pytanko przy okazji, czy w S4 B5 naprawde trzeba pozbyc sie klimy i spryskiwaczy lamp wkładając duży IC?

Niczego nie trzeba sie pozbywac szczególnie ze w s4 jest wiecej miejsca niz w rs4

Do s4 przydała by sie chłodnica oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pomarzyć o takim wykresie, gratulacje. Mam pytanko przy okazji, czy w S4 B5 naprawde trzeba pozbyc sie klimy i spryskiwaczy lamp wkładając duży IC?

Niczego nie trzeba sie pozbywac szczególnie ze w s4 jest wiecej miejsca niz w rs4

Do s4 przydała by sie chłodnica oleju.

Rozmawiałem z Norbim i on twierdzi , że jednak trzeba się pozbyć tych elementów, ma któś foty jak to wygląda, bez pozbywania się...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do rs4 to moze zbudujemy malego kilerka dwa wkoncu było ich dwóch :th:

:drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek torche sprawe mi naświetlił co do mwywalania wszystkiego kosztem FMICA.

Inni wywalają, ale Maćko vel cudotwórca daje rade :th:

Właśnie mnie oświecił ,że może założyć mi centralny i wszystko zostanie :shocked:, a ja dziś zakupiłem coolery od RS-a :>

Jestem ciekawy jak to ogarniają chłopaki ze Sportmile. Znany nam SID również zeby założyć FMICA, wywalił halogeny, spryski i wiatrak, a teraz Maciek ponoć orurowanie przerabia,żeby było git :decayed:

Na spocie przyglądaliśmy się mojej eSie i albo nam na oczy padło, albo tam nie idzie włożyć miedzy zderzak a klime nawet długopisu, rormalnie cudotwórca jaki czy co :shocked::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro sa chinskie prawie darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...