Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic


neo61

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie:)

Jakiś czas temu pokazywałem tutaj moją A4 z 97.

Teraz nadszedł czas by pochwalić sie nowym nabytkiem.

No więc nowe autko to tak jak w temacie.

Posiada wszystko .... sportowe fotele w skórze, Xenony, Automatycznie chowane lusterka, System BOSE, 17' Alu, Oryginalnie przyciemnione szyby....i wiele innych

Narazie żadnych modyfikacji nie planuję, bo wszystko wygląda ogień jak dla mnie. Może tylko mp3 mi brakuje.Ale narazie zadowalam sie CD i zmieniarką na dodatkowe 6. Poprzegrywałem kilka płytek i jakos daje rade:)

Zamieszczam kilka fotek sprzedawcy- nie najlepszej jakości. Później może jakieś swoje zrobione z lepszej perspektywy:)

2088e6adbcc23abc.jpg

315a45d30e7e9ef5.jpg

75aa10ad808849b2.jpg

663e551f0fe11b43.jpg

57acd6cf3476ebcb.jpg

da62b0e852d66ed4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie dokładek i gleba przynajmniej -20mm :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porade:)

Nie wiem co to są dokładki ale się dowiem:)

Wątpie żebym cokolwiek malował:))

Nie lubię przerabiać czegoś co oryginalnie dobrze wygląda.

Jeżeli chodzi o glebe to musiałbym pewnie wymienic sprężyny na krótsze.Oryginalnie mam sportowe zawieszenie- super sztywne, więc chyba tez kosztów sobie nie będę robił:)))

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładki = dolne plastiki. U Ciebie akurat nie ma tragedii bo są "mniej więcej" w kolorze reszty nadwozia.

Co do gleby to rzeczywiście masz rację. Na fotkach z boku widać, że masz zawieszenie sportowe -20.

Przerabiać "oryginalne" można również na "oryginalne" :) I bardzo często wygląda znacznie lepiej.

Spójrz ile osób zamontowało elementy z pakietów stylizacyjnych s-line lub S4.

Ale luzik, z czasem dojrzejesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Dzieki za rade i zgadzam się, że z czasem pewnie dojrzeje:)

Jeżeli chodzi o zawieszenie to zauważyłem na innych autach u mnie w mieście ,że jak jest sportowe zawieszenie to tył jakby jest troszke niżej niż przód.Na wszystkich 2.4 wygląda tak samo.

Wiecie może dlaczego i czy to normlne??:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... że jak jest sportowe zawieszenie to tył jakby jest troszke niżej niż przód. Na wszystkich 2.4 wygląda tak samo. Wiecie może dlaczego i czy to normlne??:)

Wyjmij te worki z cementem z bagażnika to będzie OK :polew:

A tak na serio to nie mam pojęcia czemu tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem pokazać wam kilka nowych, lepszych fotek zrobionych dzisiaj.Poprzednie były słabiutkie...bez miłosci:) (robione przez sprzedawcę)

Modyfikacje to:

Spojlerek na bagażniku typu S-line

Nowe Alu 18' RS8 Style

I przypomnę co na wyposażeniu:)

2.4 V6 30v

Skrzynia 6-cio biegowa bezprzekładniowa Multitronic

Pełna skóra ze sportowymi fotelami

Sportowa kierownica

System BOSE ze zmieniarką

Sportowe zawieszenie S-line

Lampy xenonowe

Elektrycznie chowane lusteka

Oryginalnie przyciemnione szyby

No i ten dzwięk wydobywający się z oryginalnego tłumika...poezja:)

Kto słyszał ten wie, a kto nie - może posłuchać:)

http://uk.youtube.com/watch?v=YHXlLYqSWkE

A tutaj kilka fotek:

dsc29601024x768bb0.th.jpg

dsc29661024x768vs8.th.jpg

dsc29711024x768bn3.th.jpg

dsc29761024x768ww7.th.jpg

dsc29771024x768sc7.th.jpg

dsc29791024x768kf9.th.jpg

dsc29841024x768yr5.th.jpg

dsc29871024x768zf3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co tworzysz nowy wątek... ten nieaktualny już był ?

Nowe Alu 18' RS8 Style

żaden RS8 style według mnie ... :wink4: już miałem nadzieję, że ktoś wrzucił fele z R8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS8 style, no ciekawe... o kurde, dostępne na ebay'u są !? To nieźle...

Nie pisałem , że są z R8:)

Wiem, miałem nadzieję, że ktoś wrzucił w końcu oryginały z R8... A nie RS8 style...

... ale podoba sie czy nie??

Zdecydowanie te poprzednie były lepsze :)

Wydech jakiś by się konkretny przydał... :cool1:

Ale luzik, z czasem dojrzejesz smiley

no coż, moim zdaniem w złym kierunku kolega neo61 poszedł, ale fajno że Ci się neo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS8 style, no ciekawe... o kurde, dostępne na ebay'u są !? To nieźle...

:polew:

źle nie jest, ale zamontowałbym inne 18 :wink4: najważniejsze, że się podoba właścicielowi :)

P.S oznaczenia na tylnej klapie dokładałeś sam? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to tak jak myslałem , bardzo ciężko na tym forum usłyszec pozytywną i miła opinię jeśli nie jest się czyimś znajomym lub nie jeździ się na zloty.

Po drugie, to faktycznie bardzo to śmieszne ,że napisalem ,że sa dostępne na Ebay....

Poprostu boki zrywać!!

napisalem, żeby udowodnić tym którzy mało wiedzą o alufelgach, ,że sa takie jak RS8 Style...

Po trzecie mi zawsze sie podobały takie alu, i na aucie wyglądaja rewelacja...oczywiście "punkt widzenia , zależy od punktu siedzenia"

Po czwarte nie rozumiem stwierdzenia o pójściu w złym kierunku jeżeli chodzi o moje autko.

Nie jestem i nigdy nie będę typem tuningowca , ładującym majatek w tanie fury.

Jestem zwyklym kolesiem, kupiłem Audi by dobrze i wygodnie jeździć .

Wszystko co w nim jest było od nowości,

Felgi zmieniłem z potrzeby wymiany opon, wiec poszło w komplecie!!

Nie odklejałem ani nie doklejałem żadnych oznaczeń z mojego auta.

Wszystko co na nim widac bylo od nowości, naklejone przez Audi - ciekawe skąd to pytanie??

Tłumik brzmi jak dla mnie pięknie...delikatnie , a zarazm agresywnie kiedy trzeba przycisnąć.

W aucie słucham muzyki a nie dudnienia rury wydechowej jak pietnastolatek

Ot tyle...

Pozdrawiam

p.s.moze mnie poniosło, ale nie rozumiem , dlaczego te wasze teksty są zawsze takie same.

Myslalem,że to forum A4 Polska

a nie A4 mega super tuning!!

Każdy chwali się tym co uważa za ładne dla niego.

Dla niektórych moje auto to fura marzenie, dla niektórych może być padaka.

-------------------

Ja poprostu nigdy nie napisalbym widząc ładne auto, co w nim nie tak - szukając na siłe wad i minusów-, tylko napisałbym,że fajne , albo nie pisałbym nic!!

I nie dlatego,że boje się krytyki, bo ona mi lata, ale dlatego ,że co niektorzy kupując audi spelniaja jakieś swoje marzenia!!

Ja spełniam własnie swoje, jeżdżąc automatem, który nie zmienia biegów, i do tego fajnie wygląda!!

------------------

Wasze fury są najlepsze??

Felgi od R8 w a4??

Jeśli nie możesz się doczekać az ktoś je zalozy - to może sam je kup i załóż - jeśli wogóle jest taka opcja??

a potem pochwal sie wynikiem, na pewno napiszę swoja opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odklejałem ani nie doklejałem żadnych oznaczeń z mojego auta.

Wszystko co na nim widac bylo od nowości, naklejone przez Audi - ciekawe skąd to pytanie??

Stad, ze oznaczenia na tylnej klapie masz przyklejone w nieco komiczny sposob :) Nikt chyba nie widzial czegos takiego :)

A tak poza tym - to eeeassyyy man! Byc moze pre mial ciezki dzien i przycial ostro szydera :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem przyjemne autko :)

Auto to wersja brytyjska, i jeździ tu wiele z tak samo zamontowanymi oznaczeniami.

a to ciekawe... pierwszy raz na oczy widzę "wersję brytyjską" z tak umiejscowionymi oznaczeniami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie cacy bryka :good:

wyczytałem ze masz jaja chłopie ...... wiec pieść swoją niunke i nie zwracaj uwagi na co niektóre komentarze :gwizdanie:

Dzięki :wink4:

całkiem przyjemne autko :)

Auto to wersja brytyjska, i jeździ tu wiele z tak samo zamontowanymi oznaczeniami.

a to ciekawe... pierwszy raz na oczy widzę "wersję brytyjską" z tak umiejscowionymi oznaczeniami :gwizdanie:

No ja już kilka widziałem.

Bede musiał zrobic fote i podeslac :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to tak jak myslałem , bardzo ciężko na tym forum usłyszec pozytywną i miła opinię jeśli nie jest się czyimś znajomym lub nie jeździ się na zloty.

Po drugie, to faktycznie bardzo to śmieszne ,że napisalem ,że sa dostępne na Ebay....

Poprostu boki zrywać!!

napisalem, żeby udowodnić tym którzy mało wiedzą o alufelgach, ,że sa takie jak RS8 Style...

Po trzecie mi zawsze sie podobały takie alu, i na aucie wyglądaja rewelacja...oczywiście "punkt widzenia , zależy od punktu siedzenia"

Po czwarte nie rozumiem stwierdzenia o pójściu w złym kierunku jeżeli chodzi o moje autko.

Nie jestem i nigdy nie będę typem tuningowca , ładującym majatek w tanie fury.

Jestem zwyklym kolesiem, kupiłem Audi by dobrze i wygodnie jeździć .

Wszystko co w nim jest było od nowości,

Felgi zmieniłem z potrzeby wymiany opon, wiec poszło w komplecie!!

Nie odklejałem ani nie doklejałem żadnych oznaczeń z mojego auta.

Wszystko co na nim widac bylo od nowości, naklejone przez Audi - ciekawe skąd to pytanie??

Tłumik brzmi jak dla mnie pięknie...delikatnie , a zarazm agresywnie kiedy trzeba przycisnąć.

W aucie słucham muzyki a nie dudnienia rury wydechowej jak pietnastolatek

Ot tyle...

Pozdrawiam

p.s.moze mnie poniosło, ale nie rozumiem , dlaczego te wasze teksty są zawsze takie same.

Myslalem,że to forum A4 Polska

a nie A4 mega super tuning!!

Każdy chwali się tym co uważa za ładne dla niego.

Dla niektórych moje auto to fura marzenie, dla niektórych może być padaka.

-------------------

Ja poprostu nigdy nie napisalbym widząc ładne auto, co w nim nie tak - szukając na siłe wad i minusów-, tylko napisałbym,że fajne , albo nie pisałbym nic!!

I nie dlatego,że boje się krytyki, bo ona mi lata, ale dlatego ,że co niektorzy kupując audi spelniaja jakieś swoje marzenia!!

Ja spełniam własnie swoje, jeżdżąc automatem, który nie zmienia biegów, i do tego fajnie wygląda!!

------------------

Wasze fury są najlepsze??

Felgi od R8 w a4??

Jeśli nie możesz się doczekać az ktoś je zalozy - to może sam je kup i załóż - jeśli wogóle jest taka opcja??

a potem pochwal sie wynikiem, na pewno napiszę swoja opinie...

ooooo tak :good::evil: dlatego wlasnie nie wrzucam fotek swojej a4 w tym dziale bo nie ma super wielkich felg wydechu od s4 i ciemnych szyb.Jak zrobie choc polowe to moza zaryzykuje i pokarze zdjecia :polew:

jesli chodzi o auto do full wypasu brakuje duzo ale lliczy sie to co juz masz skora automat i v6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zrobił to co napisał malik, oraz ja (chodziło mi o końcówki wydechu.. spójrz jak teraz wyglądają)

to auto znacznie lepiej by się prezentowało.

Podśmiewałem się z tego rs8 style, bo to jest śmieszne i tyle. Szkoda, że nie nazwali tego sprzedawcy RS888 style. Dla mnie to jest.... a nie będę pisał.

Pewnie, lepiej napisać "autko super, jeszcze tylko parę poprawek" - to lepiej brzmi, ale jest mdłe i żadnej informacji nie niesie.

O jakim mega tuningu ty piszesz ? Spójrz choćby na auto malika właśnie, co on tam skrzydła do auta dorobił ? To jest własnie delikatny upgrade auta.

i tyle, koniec

PS. Nie miałem ciężkiego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spoko.

Moze ja mialem ciezki i dlatego tak nerwowo zareagowalem:-)

jesli miales na mysli koncowki to napisz jakie.ja nie widzialem zadnych fajnych,ale jakbym znalazl to moze i wymienie:-)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...