Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta


Rekomendowane odpowiedzi

flaku4 a Paweł (wosiek) nie chce sprzedać też navi ? bo po powrocie z Irlandii chłopak zarobiony będzie to pewnie atak na RNS-E będzie robił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ma zamiar zmienić na RNS-E a co do jego navi to może :> ale nie wiem czy nie pokusić się od razu na RNS-E :> zobaczymy jak u Wośka będzie to wyglądało ma zapodać fotki jak zrobi :naughty: ale znając życie to i tak zbraknie mi pieniążka na RNS-E :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się troszke wstrzymaj i dozbieraj :) Warto

Kobra dobrze napisal o tych szczelinach. Zostale jakies 4mm luzu z każdego boku.Tragicznie nie jest

Ja miałem na szczęście radio ori 2DIN więc było łatwiej i taniej :) (nawet emulator can nie był potrzebny :) )

A , jeszcze navi troszkę zachodzi dołem na klimatronik(mam z grzanymi fotelami i może dlatego,nie wiem czy jest róznica w wysokości)

Nie rezałem tego bo jak bedę sprzedawał niunie to wraca na miejsce ori radio a RNS do nastepnej :a4fan: włoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak włożysz RNS-E z A6 i RNS-D z A6 to będą, nie ma ich jedynie przy RNS-D z A4 po 2 lifcie ale takie działające w DX to żadkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega , z sasiedniej miejsowośći, forumowy quattro , założył navi i dopasował takie srebrne listwy i przykleił , na żywo nieźle to wygląda. zaraz gdzieś znajde zdjęcia i wrzuce

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6751.msg85738#msg85738

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5864.msg85818#msg85818

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin j : ladnie to wyglada tylko u mnie by to nie bardzo pasowalo bo nie mam chromu :) ale pogratulowac pomyslu :th:

Alvaro: o co chodzi z tym ze dzialaja w DX ?

a Pawel (wosiek) jaka ma teraz navi u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flaku4 a Paweł (wosiek) nie chce sprzedać też navi ? bo po powrocie z Irlandii chłopak zarobiony będzie to pewnie atak na RNS-E będzie robił :polew:

a chce chce;) w dziale sprzedam jest link.... a z tobą alvaro będe musiał porozmawiać,ty wiesz o czym:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za podpiecie sie i pytanko, byc moze dla niekotrych glupie, ale nie mialem do tej pory stycznosci z zadna Navi w autku.

RNS-E nie ma dotykowego panelu prawda? rozumiem ze tam sie wszystko ustawia pokretlami? tzn trase itp?

kumpel mi mowil ze Navi w audi jest kiepskie, ze niedokladne, ze tomtom lepszy, jak z tym jest? z dokladnoscia itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy! :shocked:

Wy naprawdę nie przeglądacie postów i nie korzystacie z szukaczki.

Nasz kolega ALVARO napisał na ten temat piękny post i trzeba go znaleźć i tylko poczytać.

Ja nie wiem skąd wy macie takie ceny za kosz 2 din 900 zeta ( no chyba, że jest ze złota :laghing2: :laghing2: :laghing2:).

Ja za swój w ASO zapłaciłem 170( zakup dokonany w styczniu 2008)

Ale jak koledzy przeczytaliby to co napisał ALVARO, to by nie mieli problemów.

Ja byłem zielony w tym temacie, ale przy jego pomocy teraz posiadam RNS-a i wszystko jest :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zielony w tym temacie, ale przy jego pomocy teraz posiadam RNS-a i wszystko jest

Zgadzam sie z Lexpar'em , Alvaro zrobił kawał dobrej roboty :th: wystarczy w wyszukiwarke wrzucić RNS od A-Z i czytać

ps. Jeżeli ktoś ma zmieniarke od DX to będzie ona działać pod RNS-E. Moja ruszyła. Trzeba było tylko wyjąć wszystkie płyty, wyłączyć navi i ponownie załadować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy ktos by mogl mi odpowiedziec?:P

witam, mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za podpiecie sie i pytanko, byc moze dla niekotrych glupie, ale nie mialem do tej pory stycznosci z zadna Navi w autku.

RNS-E nie ma dotykowego panelu prawda? rozumiem ze tam sie wszystko ustawia pokretlami? tzn trase itp?

kumpel mi mowil ze Navi w audi jest kiepskie, ze niedokladne, ze tomtom lepszy, jak z tym jest? z dokladnoscia itp?

RNS-E od A do Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel mi mowil ze Navi w audi jest kiepskie, ze niedokladne, ze tomtom lepszy, jak z tym jest? z dokladnoscia itp?

może z pokryciem TT wypada lepiej ale do dokładności DX czy RNS nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Jeżeli natomiast chodzi o czytelnosć i utrzymanie pozycji ( np. w tunelach, pod wiaduktami czy na stacjach ) no tutaj to już TT blednie :decayed:

a pozatym mając fabryczną navi nie musisz lepić tego badziewia do szyby :decayed: zabierać ze sobą etc etc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za podpiecie sie i pytanko, byc moze dla niekotrych glupie, ale nie mialem do tej pory stycznosci z zadna Navi w autku.

RNS-E nie ma dotykowego panelu prawda? rozumiem ze tam sie wszystko ustawia pokretlami? tzn trase itp?

kumpel mi mowil ze Navi w audi jest kiepskie, ze niedokladne, ze tomtom lepszy, jak z tym jest? z dokladnoscia itp?

Hejka ani RNS-E ani Navi+ nie ma dotykowego ekranu :) Wszystko ustawiasz przyciskami i pokretlami i ustawia sie to wszystko bardzo sprawnie , przynajmniej w porownaniu z innymi systemami.

A co do dokladnosci Navi+ niestety juz troche odbiega z dokladnoscia ale nie jest zle , natomiast pokrycie w RNS-E jest lepsze niz w Tomtomie , chociaz obydwa korzystaja z tych samych map z tego co wiem :P No i wyswietlacz 7" :)

Pokrycie w poszczegolnych wyglada tak:

Do Navi+ ~34% pokrycia

Tomtom ~52% pokrycia

RNS-E ~52% pokrycia

MMI ~52% pokrycia

:)[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 10:24 _________________________________________________Oczywiscie mowa o najnowszych mapach :) 2007/2008 i 2008 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za odpowiedz.

przyznam ze korci mnie to RNS-E w audi, i chetnie sobie wstawie jak juz bede mial Audi :D

nie dosc ze ladnie wyglada to jeszcze przydatna rzecz i podoba mi sie opcja z kartami pamieci i muzyczka z nich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaho widzę, że potrafisz docenić trud Alvaro.

Odwalił kawał dobrej roboty.

Mnie poprowadził od a do z.

Teraz małżonka ( po zamontowaniu navi) ma do mnie pretensję, że mieszkam w samochodzie a nie w domu :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lexpar

Teraz małżonka ( po zamontowaniu navi) ma do mnie pretensję, że mieszkam w samochodzie a nie w domu laghing2 laghing2 laghing2

żeby teraz przypadkiem żaden z was nie podał mojego numeru małżonce.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alv!!!

U mnie to Ty masz wieczną dyspensę.

A kabel nie jestem, tak, że możemy gadać :wink4: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lexpar:

Ja nie wiem skąd wy macie takie ceny za kosz 2 din 900 zeta ( no chyba, że jest ze złota :laghing2: :laghing2: :laghing2:).

Ja za swój w ASO zapłaciłem 170( zakup dokonany w styczniu 2008)

tak jak już pisałem ceny nie są z kosmosu :wink4:

kosz do Audi A4 B5 w ASO kosztuje 900zł natomiast do Audi A4 B6 kosztuje 170zł :) nie wiem skąd taka różnica w cenie ale tak jest :decayed:

a post Alvaro jest jak najbardziej przydatny :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...