Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakoś nie pasuje ta felga do B6 :confused4:

Opublikowano

Fele same w sobie fajne :wink4:

ale do tego auta nie pasują :tongue4:

wg mnie kozazcko by wyglądał na 19" RS4 w graficie...

na tych RS6 co miales wczesniej tez bylo ok :wink4:

Opublikowano

Fele same w sobie fajne :wink4:

ale do tego auta nie pasują :tongue4:

wg mnie kozazcko by wyglądał na 19" RS4 w graficie...

na tych RS6 co miales wczesniej tez bylo ok :wink4:

od rs-ów są w h*j oklepane :gwizdanie:

podejrzewam ze z dalszej odległości foty i będzie zdecydowanie lepiej wyglądać

zresztą ma się podobać właścicielowi :wink4:

Opublikowano

Eee nie znacie się :decayed:

powiedział co wiedział dla mnie to do E30 :naughty:
Opublikowano

Fele same w sobie fajne :wink4:

ale do tego auta nie pasują :tongue4:

wg mnie kozazcko by wyglądał na 19" RS4 w graficie...

na tych RS6 co miales wczesniej tez bylo ok :wink4:

od rs-ów są w h*j oklepane :gwizdanie:

podejrzewam ze z dalszej odległości foty i będzie zdecydowanie lepiej wyglądać

zresztą ma się podobać właścicielowi :wink4:

owszem RS'y są nieco oklepane..

ale wg mnie na tych felach w takim kolorze było by cipcia miód palce lizać :naughty:

Opublikowano

Młody jak nie chcesz oklepanych felg to pomyśl o Tomasonach TN5 - taka ładniejsza "wersja" nowych RS6 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

średnio wygląda ta fela :mysli: Przydałoby się zaciski pomalować i może dać większe tarcze?:>

Zaciski są zrobione w czarny mat i tak zostaje nie będę robił ferrari i malował na czerwono :cool1:

Opublikowano

jak dla mnie samochod elegancko:)

Opublikowano

toż to fela z mietka nie pasuje do audi a już na taką furę to profanacja.

noweg :>

a ta 19 z daleka trzeba zobaczyć ale będzie dobra na jeden dwa sezony zaraz wymyślisz coś

Opublikowano

Te grafitowe od RS6 są pincet razy lepsze :decayed: ale jak te ci się bardziej podobają a te wcześniejsze znudziły to jak maja leżeć ci w garażu i zawadzać to możesz dać je mi, chetnie je przytule :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Te grafitowe od RS6 są pincet razy lepsze :decayed: ale jak te ci się bardziej podobają a te wcześniejsze znudziły to jak maja leżeć ci w garażu i zawadzać to możesz dać je mi, chetnie je przytule :naughty:

RS6 już dawno są u nowego właściciela na B5 z klubu :naughty:

Opublikowano

dla mnie sie podoba postawiłeś na auto bez chromu jest super z tych opisów wcześniejszych wynika że opisują co było a nie co zrobiłeś:) najważniejsze żeby tobie sie podobało:)pozdro :) :) :)

Opublikowano

Jak juz to na tyl jeszcze dystanse jakies ? :wink4:

Opublikowano

Eee nie znacie się :decayed:

powiedział co wiedział dla mnie to do E30 :naughty:

'

c 330 :decayed:

Opublikowano

jak dla mnie,zdecydowanie najładniejsza B6 na forum :good:

...na te fotki gapiłem sie z parę minut,miodzio autko :)

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie,zdecydowanie najładniejsza B6 na forum :good:

...na te fotki gapiłem sie z parę minut,miodzio autko :)

Dzięki :hi:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:33_________________________________________________Kolejny mod zrobiony rolety :)

lyyqx.jpg

20b1qqe.jpg

2mhzlol.jpg

Opublikowano

:good: :good: :good:

Przekładka czy cięcie i klejenie góry?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.