Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Furka wygląda świetnie, jednak czarny kolor robi swoje:)

Opublikowano

ale nie widać żadnych fotek bez brewek...... ?

Opublikowano
  • Autor

ale nie widać żadnych fotek bez brewek...... ?

Ponieważ góra została dolne usunięte :gwizdanie: i tak zostaje :dance: chyba że dopadnę biksenon to będą czarne :tongue4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

super tuning :oklaski: przeróbki jak najbardziej na +

rzuca sie w oczy :guma:

wrzuć więcej fotek :cygaro:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moglbys mi podac jakie wymiary maja Twoje koncowki wydechu ? Jaki to jest dokladnie model tych koncowek , bo mam ostatnio jakies problemy z przegladarka i niektore witryny mi w ogole zdjec nie wyswietlaja m.in. strona montii.pl :(

Z gory dzieki za odp.

Opublikowano
  • Autor

Moglbys mi podac jakie wymiary maja Twoje koncowki wydechu ? Jaki to jest dokladnie model tych koncowek , bo mam ostatnio jakies problemy z przegladarka i niektore witryny mi w ogole zdjec nie wyswietlaja m.in. strona montii.pl :(

Z gory dzieki za odp.

Poszło na PW :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Z tego co widze na forum bo sam szukałem felg na wiosne to wiekszosc skłania sie do tych z rs6 bo na polskie drogi praktyczniejsze Ja zreszta też wybrałem rs i na wiosne szykuje sie do zakupu :cool1:

Opublikowano

Młody kiedy nowe zdjęcia :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Zrobię na spocie w Brzesku to wstawię :naughty: juz skończony całość :naughty: brak tylko felg na lato :decayed:

Opublikowano

Zrobię na spocie w Brzesku to wstawię :naughty: juz skończony całość :naughty: brak tylko felg na lato :decayed:

są tylko drogie :gwizdanie: a lato ......daleko jeszcze

Opublikowano

A będzie (fotki jak skończę) :tongue4:

A będzie tak jak w podpisie :good:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie :good: już jest tylko bez felg bo ma zimówki 16 :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Młody trzeba było zostawić stare zdjecia wtedy fajnie wyglada jak sie autko zmienia z upływem czasu.....

fele wiem ze zimowki wiec dlatego nie ma co komentować

dwie rzeczy mnie strasznie rażą :

pierwsze to powinny byc lusterka satynowe albo zwykłe czarne te chrom błyszczące :sick3:

druga rzecz to wydechy , znajdz sobie z scietymi końcówkami :gwizdanie:

Ogólnie KOX i graty za włożoną prace :good:

Opublikowano

Mi sie podoba.. :kox:

Tylko jeszcze chrom ramki wokol szyb.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Młody trzeba było zostawić stare zdjęcia wtedy fajnie wyglada jak sie autko zmienia z upływem czasu.....

fele wiem ze zimowki wiec dlatego nie ma co komentować

dwie rzeczy mnie strasznie rażą :

pierwsze to powinny byc lusterka satynowe albo zwykłe czarne te chrom błyszczące :sick3:

druga rzecz to wydechy , znajdz sobie z scietymi końcówkami :gwizdanie:

Ogólnie KOX i graty za włożoną prace :good:

Hmm lusterka albo zostaną albo będzie satyna się zobaczy

końcówki raczej zmienię :)

Mi sie podoba.. :kox:

Tylko jeszcze chrom ramki wokol szyb.. :decayed:

Myślę nad tym :) na razie mam być navi i kiera od TT :)

Opublikowano

chrom do kosza , końcówki też zmień na ścięte :naughty:

jak założysz RNSa i kierę to będzie za***ista :good:

Opublikowano

Auto :kox::good:

Opublikowano

Ja bym poszedl na Twoim miejscu w schwarz-pakiet nie majac chromow wokol okien... ale tym lepiej, bede bardziej unikalny :naughty::decayed:

Opublikowano

no właśnie rób go na smolucha i tyle :good:

Opublikowano

:oklaski: zakładaj bixenon :cool1: gdzieś już podobną widziałem :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.