Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki zegarek kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi :hi:

Przymierzam się do zakupu zegarka dla siebie. Zegarek ma być raczej uniwersalny (na każdą okazję - no może prawie na każdą).

Wybór jest spory i nie wiem na co się zdecydować, jaki producent.. Mam kilka upatrzonych modeli no ale.. :) chciałbym usłyszeć Wasze propozycje :naughty:

Głównym problemem jest kasa, więc do 300-400zł max. chciałbym przeznaczyć. Wolałbym coś z paskiem zamiast bransolety. Bajery typu kalendarz czy książka telefoniczna mi nie potrzebne :P Podobają mi się zegarki wzorowane lekko na sportowe (ale nie stricte sportowe) ale i proste-eleganckie.

Modele które mnie zainteresowały

timex T2N330

http://www.zegarek.net/zegarki/timex/zegarek_timex_T2N330.html

Casio AQ-180W-1B

http://www.casio-polska.pl/casio-aq-180w-1b-p-2690.html

Zegarek Casio AW-80-1A

http://ramtech.pl/1809,Zegarek_Casio_AW_80_1A

timex T2N647

http://www.zegarek.net/zegarki/timex/zegarek_timex_T2N647.html

Opublikowano

wole na rynku kupił za 10zł zegarek a nie za 300-400 :decayed:

reszte kasy w mody wsadzić do fury :kox:

Opublikowano

a może warto zamówić sobie jakąś replikę? za ok 300 zł można mieć np replikę Maurice Lacroix czy Omegi :wink4:

Opublikowano

a może warto zamówić sobie jakąś replikę? za ok 300 zł można mieć np replikę Maurice Lacroix czy Omegi :wink4:

Masz jakies linki? :naughty:

Opublikowano

a może warto zamówić sobie jakąś replikę? za ok 300 zł można mieć np replikę Maurice Lacroix czy Omegi :wink4:

to samo miałem proponować :good:

repliki są nieźle wykonane, a moim zdaniem wyglądają dużo lepiej niż propozycje z pierwszego posta :gwizdanie:

pierwszy z brzegu link http://www.zegarki24h.com/

Opublikowano

dokładnie, ja brałem ze strony którą podał Michał :hi:

Opublikowano
  • Autor

Polećcie jakieś ciekawe modele :przebiegly:

Opublikowano

wole na rynku kupił za 10zł zegarek a nie za 300-400 :decayed:

reszte kasy w mody wsadzić do fury :kox:

kurde nie mogłem sie powstrzymać :) wydaje mi się do fury trzeba też jakoś wygldać , a zegarka za 10zl to bym nie założył ..... to tak jak wieś tunning :) czyli z takim podejściem po co dzinsy lee albo coś jak można kupic 10 par chinskich, itd

Opublikowano

Wiesz, każdy ocenia ze swojego punktu widzenia. Dla jednych 300zł na lampy z polifta to majątek, a inni wydają 500zł na kosmetyki do auta :wink4:

Podejrzewam, że to był żart tylko słabo oznakowany :wink4:

Opublikowano

jakieś 2 lata temu kupiłem na próbę (i w sumie z ciekawości) coś w stylu tego Tag Heuer'a http://www.zegarki24h.com/replika-zegarka/th-118/ i powiem Ci, że jestem pozytywnie zaskoczony :) Zegarek na co dzień, nic niepokojącego się z nim nie dzieje, jako że ma gumowy pasek myje go pod bieżącą wodą i daje radę. Wiadomo że czasem gdzieś się zahaczy i pojawią się jakieś tam ryski, ale to raczej normalne. Generalnie jestem zadowolony.

Opublikowano

Na pewno replika będzie lepiej wykonana niż podróba wykonana przez małe chińskie rączki. Tak jak z felgami, jak masz replikę niezłej firmy to laik nie pozna różnicy a i jakość najgorsza nie jest. A kup podróbę no name :wink4:

Kolego, wybierz wzór który podoba się Tobie :good:

Opublikowano

A może takie cuś:

http://allegro.pl/zegarek-casio-edifice-ef-552pb-1a4vef-od-maxtime-i1795865351.html lub

http://allegro.pl/nowosc-biznesowy-meski-zegarek-casio-ef-529-3l-gw-i1779126423.html

A gdybyś szukał czegoś mocniejszego to polecam http://allegro.pl/waveceptor-solar-casio-gw-9000a-1-nowy-hit-od-ss-i1780694313.html sam go już użytkuje 3 lata ( chociaż wtedy kosztował o 100zł mniej) i powiem że dużo potrafi wytrzymać :naughty:

Opublikowano

a może warto zamówić sobie jakąś replikę? za ok 300 zł można mieć np replikę Maurice Lacroix czy Omegi :wink4:

Tak sie akurat składa, ze pracuję w tej branzy i wierzcie mi ze replika to nic innego jak podroba. Nie warto tego szajstwa wogole kupowac. W tym przedziale cenowym polecam casio z serii edifice. Macie pełny serwis, gwarancję na 3 lata i bardzo fajny i naprawde dobry sikor.

Opublikowano

ja ze swojego korzystam 1,5 roku i nic się z nim nie dzieje :gwizdanie: fakt, ja zapłaciłem mniej za swój :decayed:

Opublikowano

A gdybyś szukał czegoś mocniejszego to polecam http://allegro.pl/waveceptor-solar-casio-gw-9000a-1-nowy-hit-od-ss-i1780694313.html sam go już użytkuje 3 lata ( chociaż wtedy kosztował o 100zł mniej) i powiem że dużo potrafi wytrzymać :naughty:

jak mocniejszy to polecam Casio ProTreka :good:

Opublikowano

a może warto zamówić sobie jakąś replikę? za ok 300 zł można mieć np replikę Maurice Lacroix czy Omegi :wink4:

Tak sie akurat składa, ze pracuję w tej branzy i wierzcie mi ze replika to nic innego jak podroba. Nie warto tego szajstwa wogole kupowac. W tym przedziale cenowym polecam casio z serii edifice. Macie pełny serwis, gwarancję na 3 lata i bardzo fajny i naprawde dobry sikor.

Miałem podróbę Breitlinga jakieś dwa lata. Do momentu jak nie przyrżnąłem nim w bramkę wejściową do metra, szkło się posypało, mechanizm też ...ale mimo to zegareczek był fajny.

Kolego jako, że pracujesz w branży masz dostęp do zegarków z rabatami ? :naughty:

wiele ma fajnych i pięknych zegarków :slina

Fajne są te Porsche :kox:[br]Dopisany: Wrzesień 02, 2011, 10:03:53 _________________________________________________http://www.e-zegarek.pl/sklep/police-831-strona1-police-cyber-8372.html

http://www.e-zegarek.pl/sklep/police-831-strona4-police-vantage-8257.html

http://www.e-zegarek.pl/sklep/fossil-870-strona1-fossil-8390.html

http://www.e-zegarek.pl/sklep/fossil-870-strona1-fossil-8397.html

http://www.e-zegarek.pl/sklep/fossil-870-strona5-fossil-8547.html

http://allegro.pl/sklep-zegarek-fossil-ch2573-nowy-gwarancja-f-vat-i1779378110.html

Ja mam Fossila , że 3 lata i sprawuje się bardzo dobrze :good:

Opublikowano

Na ostatnie urodziny dziewczyna mi kupila cos takiego

http://allegro.pl/zegarek-emporio-armani-ar0428-od-aurore-l-24h-i1756271018.html

Bardzo fajnie wyglada i jak narazie po roku uzywania jest super :good:

Opublikowano

a może warto zamówić sobie jakąś replikę? za ok 300 zł można mieć np replikę Maurice Lacroix czy Omegi :wink4:

Bravo Panowie. Nie ma to jak typ w dziurawych butach, spodniach tani Armani i 15 letnim aucie, ALE z zegarkiem (repliką zegarka) za 20tys:) Wszystkie laski w remizie pomdleja na bank :polew:

Kup kolego coś normalnego wedle zasobności własnego portfela. Nikt kto ma troche baldego pojęcia o zegarkach i ich cenach nie edzie się na ciebie gapił jak na idiote:)

Fajne, nie drogie i stylowe zagareczki DIESEL robi, zerknij na allegro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.