Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakładamy się, że znajdą się "pacjenci", którzy nie doczytają tematu? :polew:

nie zakładam się bo jestem tak jak Ty o tym przekonany :decayed:

Opublikowano

eee no to jasne ze sie tacy znajdą :polew:, trzeba ich jednak ograniczyć do minimum :polew:

Opublikowano

dobra, koniec bo wpadnie MO i nam wpier..... :naughty:

Opublikowano

wyliczyłem prawdziwe spalanie i zauważyłem że komp.robi mnie w h..a i jak nic wychodzi 0,5litra na setkę mniej jak na wyświetlaczu.Czy któremuś wyszło 6/100 do 6.5/100 na trasie,bo mnie tyle wychodzi oczywiście eko-diesel jeszcze 2 tankowania i będę miał piłkę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja przy 120 na 6 biegu mam spalanie 6.0-6.3 :wink4:

przy 240 15.5-17.0 :decayed:

Opublikowano

ja przy 120 na 6 biegu mam spalanie 6.0-6.3 :wink4:

przy 240 15.5-17.0 :decayed:

Widzę że trzymasz się tematu ;)

to taka dygrasja do:

Zakładamy się, że znajdą się "pacjenci", którzy nie doczytają tematu? :polew:

nie zakładam się bo jestem tak jak Ty o tym przekonany :decayed:

Szkoda że ograniczyliście się tu do 2,5TDI :gwizdanie:

Opublikowano

No to ja tez dopisze jak jest u mnie, od początku jak go kupilem leję tylko shell v-power, nie zdazylo mi sie jeszcze tankowac nic innego, wiec nie mam za bardzo porownania do innych stacji, ale poki co nie narzekam, chodzi plynnie, nie ma problemow z odpalaniem czy jakims dlawieniem, a spalanie tez calkiem calkiem bo po miescie wychodzi 8-8,5 l. przy normalnej jezdzie tzn. czasami spokojnie a czasami niespokojnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja przy 120 na 6 biegu mam spalanie 6.0-6.3 :wink4:

Ja wlasnie dzis z ciekawosci testowalem taki wariant i wyszlo 6.7-6.8 > VI bieg, tempomat na 120km/h, 15 stopni. EOT.

*

Zastanawiam sie nad gnojem jaki lać... ekodiesel (orlen) i diesel extra (shell) sa w tej samej cenie. Niby ropa idzie z tego samego zrodla, ale... :mysli:

Opublikowano

witam

ja tam tankuje u ruskich jest taniej i paliwo tez maja dobre bo spalanie ma od 8 - 10 literkow srednio a jak normalnie zajezdzam do polski to tankuje na orlenie verve jest bardzo dobre paliwko i spalanie tez niskie i zauwazylem ze przyspieszenie lepsze pozdrawiam

Opublikowano

ja tankowałem do tej pory "only BP" a pompa padła i tak, teraz testuje Statoil, zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

Mixol :kox::naughty:

Opublikowano

chyba zacznę :)

choć firma która mi regenerowała pompę twierdzi że przy 200kkm to muszą paść (oczywiście rozmawiamy o pierwszych wersjach VP44)

Opublikowano
  • Autor

Taki ich urok :confused4:

Ja juz chyba przejezdzilem ~10 bakow na mixolu (w sensie: 200-250ml na pelen bak), jestem ciekaw czy sa jakies wymierne efekty - jesli tak, to sie pochwale.

Opublikowano

rób logi 013 i 014 legulalnie :decayed:

i oczywiście zapisuj w dzienniczku auta

Opublikowano

choć firma która mi regenerowała pompę twierdzi że przy 200kkm to muszą paść (oczywiście rozmawiamy o pierwszych wersjach VP44)

Kurde nie strasz... zbliżam sie wielkimi krokami do takiego przebiegu :confused4:

Opublikowano
  • Autor

A w dodatku wyjezdzasz bak do zera... :kox:

Opublikowano

Oj raz mi sie zdarzyło bo mnie FIS okłamał :wink4: Teraz jak mi sie tylko rezerwa zaswieci to jade na stacje :>

Opublikowano

na stacje trzeba jeździć przed rezerwą, ale to i tak nic nie gwarantuje, bo mi padła pompa przy połowie zbiornika :/

Opublikowano
  • Autor

I jak sie domyslam unikales jazdy na rezerwie?

Ja tankuje zawsze jak zostanie mi ~15l w zbiorniku.

Opublikowano

Rezerwa to przy ilu litrach w baku sie zaswieca? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.