Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

TRZENIU tylko ci pozazdrościc miałem kiedys tez tak jak ty ale wszystko co dobre szybko się kończy hehheh

a co do BP to niech je kupi kto chce niedługo to wszystko bedzie chińszczyzna hehehhe [br]Dopisany: 22 Październik 2008, 23:49_________________________________________________moja andzią robie na baku 800 max 850 km do zapalenia sie rezerwy tankuje na roznych stacjach w hollandi bo tu pracuje raz ale tylko raz mi sie tak zdarzyło moze licznik sam dodał nie wiem hehehh ale przejechałem 980 km zatankowałem wtedy na shellu moze wtedy moja andzia miała dobry humor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. verva widział ktos jak powstaje verva przykładowo ajent stacji paliw orlen zamawia 20tys ON drugi ajent 16 tys ON jeden zamówił ON verva a drugi zwykły ON ale wszystko jedzie tą samą cysterną tylko u tego co zamówił verve kierowca wlewa dodatek z litrowej bytelki i tak powstaje najnowsza technologia to co wlewa to odrębny temat ....... najlepszymi paliwami mogą pochwalic sie nasi zachodni sąsiedzi na pomiarach cetanowych w ON mają najlepszy wynik wynik ...

TERAZ CO DO KONTROLI STACJI BENZYNOWYCH widzał ktos kiedys negatywny wynik po kontrolny nie ma to jak państwowka

Nie przesadzaj, nie wiem na jakiej stacji pracowałeś ale nie opowiadaj zasłyszanych tam opowieści, kierowca buteleczke do cysterny, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... nie. Mi nic nie kopci :tongue4:

Bo masz V6 a nie 1.9 śruciak zbożowy :tongue4:

taaaak ...śruciak zbożowy :naughty: ale w innych wątkach to się kolega ustawia w kolejce po AWX'a..tak tak to silnik 1,9 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sorry za OT Flyerku ale nie mogłem sie powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT ale tankujący Vervę na lubelszczyźnie jeszcze ok miesiąca mogą cieszyć się paliwem bez 5% dodatku estrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja stacji nie równa.

Każdy ma swoje sprawdzone stacje gdzie tankuje i nie ma sie co rozpisywać co lepsze bo to głownie zależy od stacji na jednych kombinują, a na innych nie, a na większość i tak jedzie paliwo z tej samej rafineri.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że z jednej rafineri, np. V-Power robią na Orlenie, tylko instalacja wtryskowa dodatków jest Shella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... nie. Mi nic nie kopci :tongue4:

Bo masz V6 a nie 1.9 śruciak zbożowy :tongue4:

taaaak ...śruciak zbożowy :naughty: ale w innych wątkach to się kolega ustawia w kolejce po AWX'a..tak tak to silnik 1,9 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sorry za OT Flyerku ale nie mogłem sie powstrzymać

Kryzys idzie trzeba szukać taniego przemieszczacza :wink4: to tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 tyś przez rok- to udało mi sie tak skromnie(standard 60 tyś).Tankowane tylko z bani.Pompa żyje, bo filtr wymieniany co wymiane oleju. I teraz mi powiedzcie: gdzie tankować?? ORLEN ,BP, SHELL- tam gdzie nie mam gwarancji, czy bania z tymi tez warunkami o niższej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja obecnie tankuje wyłącznie na stacji lotos, zalewając lotosem dynamic. Autko chodzi bez zarzutów, moc bardzo dobra nie dymi. Tankowałem na kilku stacjach lotosu i jak narazie (odpukać) pozytywnie oceniam paliwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- "Lotos. Co jeszcze mozemy zrobic dla Twojego silnika?"

- zostawcie go w spokoju!

tyle na temat paliwa a tym bardziej oleju firmy Lotos

sry za offa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu powiedział że najlepsze paliwo jest z "bani" miał 100% racje nie dość że dobre to jeszcze taniej :polew: na szczęście bardzo dawno nie odwiedzałem stacji <taki zawód> :polew: i nie mam dylematu które paliwo wybrać ultimate verve czy coś innego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tej pory kazde OT koncze ostrzezeniem.

Jak ktos chce pogadac o paliwie do 1.9 (gdzie leje sie wszystko), to zalozcie nowy topik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...