Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po 3 latach jazdy na norweskim paliwie wrocilem do PL zatankowałem na BP i siadła pompa paliwa :wallbash:

no to jakieś marne to paliwo w Norwegii jest...

:decayed:

Opublikowano

Po przeczytaniu tego wątku zacząłem się zastanawiać jak to jest z tymi paliwami, czy np. na Shellu tankuję paliwo Shella, na BP paliwo Bp czy może Orlen albo inne, wysłałem więc maila z pytaniem do kolegi, który pracuje w Lotosie jak to właściwie jest, cytuję co mi odpisał:

Cześć Leszek, nie opłaca się zachodnim koncernom sprowadzać Paliwa do

Polski, więc wszystkie koncerny nie wyłączając nawet wielkiego brata kupują

paliwo w Orlenie i u nas. Poniżej przytaczam przykładowe informacje z pisma

branżowego "Puls Biznesu".

Paliwa z Grupy Lotos dla BP Polska

2008-12-31 08:19 Grupa Lotos dostarczy paliwa dla BP Polska - czytamy w

"Pulsie Biznesu".

LOTOS dostarczy paliwa Lukoil

2008-12-23 08:35 Grupa LOTOS S.A. sprzeda Lukoil Polska Sp. z o.o. paliwa

płynne za szacunkową wartość 675 mln zł. 22 grudnia br. obie firmy podpisały

umowę.

Paliwa z Gdańska na polskich stacjach Shella

2008-12-04 10:46 Grupa Lotos zawarła z Shell Polska umowę na sprzedaż paliw

w 2009 roku. Podobne umowy Lotos zawierał już w przeszłości z zagranicznymi

koncernami obecnymi na polskim rynku. Wartość kontraktu na dostawy dla Shell

w przyszłym roku wynosi 860 mln zł.

Opublikowano

no to swietnie . Wiec lac na lotosie i Orlenie i tyle :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja od paru m-cy tankuje wylacznie Verve i Diesel Extra (czasem VP, ale roznicy nie czuc).

Opublikowano

Ja od dawna nic nie zmieniam i leje Verve lub Shell VP, ale z dodatkiem Mixolu :good:

Opublikowano

od kilku lat tylko Neste :good:

japierdóle :wallbash:

???

[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?

temat dotyczy tylko 2.5TDI,było to już powtarzane chyba ze 100 razy :disgust:

Opublikowano

no pompa po renowacji 3k poszły ;(... według ''badaczy z południa ..z Boscha ten miesiąc w Polsce najprawdopodobniej ''przelał miarke'' mimo iz lałem tylko Shell v-power diesel.... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ja od dawna nic nie zmieniam i leje Verve lub Shell VP, ale z dodatkiem Mixolu :good:

No wlasnie... ja lalem mixol i padl mi wtrysk sterujacy (nie mowie, ze od tego, ale...).

Opublikowano

cóż u mnie w małej mieścinie (20k mieszkańców) wyboru za dużego nie mam jeżeli chodzi o stacje paliw, jest ich 4 - w tym 2 Orleny i 2 pseudo jakies prywatne stacje gdzie nawet nie spoglądam. Więc tankuję na Orlenie. Jako, że jest zima to Verva płynie w zbiornik, będzie cieplej przejde na ON zwykły;P

Opublikowano

0ce7dae3049173f0med.jpg jak zwykle Orlen.

Tym bardziej,że szwagier leje na następnej stacji (prywatnej) i jak było -21 to mu ropa w filtrze zamarzła :decayed:

Opublikowano

ja panowie zatankowalem ostatnio shell v-power i polecam kazdemu to paliwko... spadlo mi spalanko o jakies 1 litr.. coz troche drozszy ale jednak warto..

Opublikowano

Ja od dawna nic nie zmieniam i leje Verve lub Shell VP, ale z dodatkiem Mixolu :good:

No wlasnie... ja lalem mixol i padl mi wtrysk sterujacy (nie mowie, ze od tego, ale...).

A jakie jest prawdopodobieństwo, że własnie od tego...?

Opublikowano
  • Autor

Raczej bardzo niskie :cool1: ... ale nie leje, bo zadnej poprawy u mnie nie bylo (korekcje po 20.000 km nawet nie drgnely).

Opublikowano

Ja od dawna nic nie zmieniam i leje Verve lub Shell VP, ale z dodatkiem Mixolu :good:

No wlasnie... ja lalem mixol i padl mi wtrysk sterujacy (nie mowie, ze od tego, ale...).

A jakie jest prawdopodobieństwo, że własnie od tego...?

Bliskie 0

Opublikowano

Trzeniu Ty cały czas lejesz mixol?

Opublikowano

Trzeniu Ty cały czas lejesz mixol?

Tak

Opublikowano

Raczej bardzo niskie :cool1: ... ale nie leje, bo zadnej poprawy u mnie nie bylo (korekcje po 20.000 km nawet nie drgnely).

Myślę, że Mixol nie przyczynił się do awarii tego wtryskiwacza sterującego. Zadaniem mixolu jest smarowanie wtryskiwaczy oraz sekcji tłoczącej w pompie - elementów które się zużywają w wyniku kiepskiej jakości paliwa w Polsce.

Opublikowano

Raczej bardzo niskie :cool1: ... ale nie leje, bo zadnej poprawy u mnie nie bylo (korekcje po 20.000 km nawet nie drgnely).

Myślę, że Mixol nie przyczynił się do awarii tego wtryskiwacza sterującego. Zadaniem mixolu jest smarowanie wtryskiwaczy oraz sekcji tłoczącej w pompie - elementów które się zużywają w wyniku kiepskiej jakości paliwa w Polsce.

DOKŁADNIE , najprostsze wytłumaczenie dlaczego warto lać! :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, ja leje BP U, ale po tych wszystkich waszych opiniach spróbuje na shellu,

Opublikowano

Od miesiaca Shell V-Power moj poprzednik lal BP U.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.