Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

w ten weekend przejechałem kilka kilometrów ulicami pomorza i postanowiłem wypróbować chwalone na forum paliwa Shella.no i jestem pozytywnie zaskoczony bo nie oczekiwałem zbyt wiele,a autko spaliło minimalnie mniej jak zwykle i wydaje mi się że równiej rozwija moc na V-Power.dodam że nigdy nie kopciło czy nie miało kopa-240 v-max.pozdrawiam V6-maniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że równiej rozwija moc na V-Power.

Tez mialem podobne wrazenie, ale nie wiem, czy sluszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że równiej rozwija moc na V-Power.

Tez mialem podobne wrazenie, ale nie wiem, czy sluszne...

Nie jeżdżę dużo, tankowanie baku czasem wystarcza na miesiąc nawet :shocked: (no, może trochę częściej leję ;) ) i jak na razie mam ambitny plan żeby nie oszczędzać na paliwie tylko lać paliwko premium (V-power albo Verva) plus Mixol. Silnik czystszy w środku i może vp44 się tak szybko nie wysra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP44 sie nie wysra w Twoim przypadku, bo a) masz chlodnice paliwa (ktorej np. ja nie mam, o starych AFB/AKNach nie mowiac); B) jest juz po modyfikacjach.

Bez obaw - te pompy juz nie sa tak awaryjne jak 10 lat temu, ale lanie dobrego paliwa to obowiazek w V6 TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzałem sie do kupna rocznika2004 ale passata i zupełnie przypadkowo trafiło mi się to audi na jesień będę zmieniał na nowszy model i wiem że to napewno będzie a4 2.5tdi więc dobrze wiedzieć że od 04 to silnik godny pełnego zaufania ale narazie cieszę się pełnym wypasem ze skórką włącznie.oczywiście pozostanę przy dobrym paliwie.a mixol to się leje do piły łańcuchowej,po co lać to do baku diesla? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co lać to do baku diesla? :hi:

Dla lepszego smarowania pompy :cool: Opinie generalnie sa podzielone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo zdjecie dużo mówi:

a16991aead074155m.jpg

daszek to chyba bp :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ze mną to jest tak, że prowadzę dośc spore gospodarstwo rolne i mi paliwo przywozi cysterna ze statoil. Do pewnego momentu było wszystko ok, ale w lutym przywieźli mi jakieś żółtawe g...o :angry:. Co się okazało, silnik pracował na tym jak traktor i palił około 1l więcej. Stosowałem leczenie w postaci dodatków na każdy zbiornik tankowania. Chłopaki ze statoil dostali opier.... i tydzień temu przywieźli mi normalnego diesla. Silniczek teraz mruczy aż miło. Wcześniej mimo posiadania w garażu 5000l ON musiałem tankowac na stacjach paliwowych. Tak więc nawet najlepszym stacjom zdarza się sprzedawac g...o !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo zdjecie dużo mówi:

a16991aead074155m.jpg

Nic nowego nie odkryłeś... Orlen zaopatruje wiekszosc stacji w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o rope to wszyscy ja biora z ORLENu.

Kazda stacja dodaje tylko swoje dodatki.

Chodzi opinia, ze ORLEN daje najlepsza rope na swoje stacje, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Jezdze od paru miesiecy na zwyklym ekodieslu (jakies 13.000km) i wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię że shell sprzedaje paliwa z orlenu

FLY Czyli tą ankietę można SE wsadzić w du.e :decayed:

wychodzi że wszyscy jeżdzą na Orlenie :naughty:

ale wychodzi na to że orlen ma najleprzego diesla :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wychodzi na to że orlen ma najleprzego diesla smiley :)

poteierdzam :th: audice tankowalem dopiero 3 razy (zawsze na shelu),ale po przeczytaniu postow w tym

temacie ostatnie 3 razy zalalem swojego busa na orlenie (do tej pory zawsze na NESTE,czasami na SHELLU)

i auto nie do poznania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer możesz jakoś zmodyfikować temat wątku aby wyrazniej pisało, że dotyczy on silników 2.5 V6? Jak widac sam prefix nie wystarcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładamy się, że znajdą się "pacjenci", którzy nie doczytają tematu? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...