Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Co myślicie o takich felgach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiam mam możliwość kupienia felg 17 cali .Koszt 2400 za komplet.Może ma już ktoś.jak się spisują.? :)

Aha i do sprzedania komplet 16 kół tylko brakuje jednaj opony.

http://picasaweb.google.pl/waskipl/FelgiAudi

Opublikowano

Mi się podobają :th:

Tu masz filmik jak wyglądają na RS B7: http://pl.youtube.com/watch?v=n5iRc01YpvU

Opublikowano

ten wzor mi sie bardzo podoba, napewno super bedzie wygladalo na b6 :kox: a jak sie spisuja to ciezko stwierdzic bo to ori napewno nie sa :decayed:

Opublikowano

Piękne fele..

Mnie też to czeka bo ori (15 :>) już sprzedałem.

Nówki?

Pamiętaj o ET.

Pozdr.

Opublikowano

jeden z najładniejszych ori wzorów audi

kupować zakładać jeździć :oklaski:

Opublikowano

Wzór felg ładny, ale przed kupnem sprawdź czy napewno są to oryginalne fele bo podróbek jest duzo na rynku a z ich jakością to róznie bywa...

Opublikowano

no pakiekne :naughty: musisz popatrzec czy naprawde sa ori i wybor jak najbardziej trafny :th:

Opublikowano

piękny wzór :naughty: alee nie ma 17" ori

Opublikowano

Nie wiem czemu ale jakos te fele mi nie robia.. :rolleyes:

Nie robie kryptoreklamy, ale bierz fele od cubera ten wzor rzadzi.. :kox:

Opublikowano

Nie wiem czemu ale jakos te fele mi nie robia.. :rolleyes:

Nie robie kryptoreklamy, ale bierz fele od cubera ten wzor rzadzi.. :kox:

od RS4 sa takie sobie . od cubera juz nie rzadzi, teraz jest WIELKA przesiadka na RS6 :tongue4::polew:

Opublikowano

waskipl , te fele sa fajne rsowskie tyle ze to podróbki..... ori nie były 17stkami :gwizdanie:

Wojtas zgadzam sie fele te które masz w podpsie VT robia swoja robote... :gwizdanie:

Opublikowano

Wojtas zgadzam sie fele te które masz w podpsie VT robia swoja robote... :gwizdanie:

...ale tylko 19".

Opublikowano
  • Autor

To są jak to ładanie mówią kopie orginałów.Generalnie wszystko teraz jest z Itali a robione w chinach.Ładne są ale zobacześ jak założe na próbę jedną.Szukam czegoś topowego... :th:

Opublikowano

Piękne fele..

Mnie też to czeka bo ori (15 :>) już sprzedałem.

Nówki?

Pamiętaj o ET.

Pozdr.

A 15 pasuja ladnie czy jednak sa troszeczke za male?? bo mam nowki opony michelina 15 i bym jakies kupil 15 tlyko nei wiem wlasnei czy to tak fajnei bedzie wygladalo czy lepeij moze troszke wieksze kupic a te opony sprzedac czy nie ma duzej roznicy??

Opublikowano

Wojtas zgadzam sie fele te które masz w podpsie VT robia swoja robote... :gwizdanie:

...ale tylko 19".

19 we wszystkim robily by robote :decayed: Od rs6 sa piekne , 17 tez nie ma ori, tylko 18 ....

Na dniach mają mi przyjsc 17 replica RS6 zobaczymy co to bedzie ... :chytry:

Opublikowano

Zobaczymy... porob foty! :naughty:

Opublikowano

Pozwolę sobie i ja podzielić się swoją opinią: jedne z ładniejszych dedykowanych do :audi:, fakt robione przez Włochów i może dlatego są takie ładne. Zakładać i podziwiać niunię :)

Opublikowano

a ja powiem innaczej, kupisz te felgi uwazaj na dziury. Mam znajomego ktory pracuje w TÜVie niemieckim testujac felgi, koles mi powiedzial prawde o felgach -rozwalaja tam 100sztuk dziennie na roznych testach i najlepiej wypadaja ori felgi AUDI. Doplac troszeczke do uzywanych ori i bedziesz zadowolony, kupisz podrobki niby z wloch a naprawde z chin, pojezdzisz jeden sezon i beda sie nadawac na przetopienie (szczegolnie na polskich drogach). Spytaj najlepiej sprzedawce czy maja na przyklad homologacje na niemcy tzn TÜV, jesli tak to jakies tam normy spelniaja jesli nie daruj sobie.

Opublikowano
  • Autor

a ja powiem innaczej, kupisz te felgi uwazaj na dziury. Mam znajomego ktory pracuje w TÜVie niemieckim testujac felgi, koles mi powiedzial prawde o felgach -rozwalaja tam 100sztuk dziennie na roznych testach i najlepiej wypadaja ori felgi AUDI. Doplac troszeczke do uzywanych ori i bedziesz zadowolony, kupisz podrobki niby z wloch a naprawde z chin, pojezdzisz jeden sezon i beda sie nadawac na przetopienie (szczegolnie na polskich drogach). Spytaj najlepiej sprzedawce czy maja na przyklad homologacje na niemcy tzn TÜV, jesli tak to jakies tam normy spelniaja jesli nie daruj sobie.

Wiesz o tym że nie powiedzą prawdy.Wykonane sa bardzo ładnie.Generalnie co dziśiaj nie jest chińskie!!!!!!!!!!!WSZYSTKO z wyjatkiem naszych Audi :th:

Opublikowano

a koledzy co mysla o tych feklgach , do czarnej A4 avant- B6 :evil:

3171468711ky0.jpg

3171468712ld4.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.