Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Ciekawa aukcja na alledrogo.


probi101

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zmięte, ale naciągnięte na fotel się ułoży.

Na dwoje babka wróżyła. Ułożyc się ułoży..ale zagniecenia mogą pozostac :)

Po mojemu zupełnie nieopłacalny stuff.. lepiej dorzucic parę groszy i oddac do tapicera który ogarnie na identycznych materiałach. Masz nie pozaginaną i dowolnie konfigurujesz łączenie materiałów i nici :)

raggaman a mozna kupic kawalek skory dokladnie takiej jak wychodzila w oryginale?

Serwis czy jakies inne miejsce?

Można :wink4:

Ten typ z tymi pokrowcami i dywanikami niby ori ma boxa na giełdzie w gliwicach i handluje tym tam, w niedziele to oblukam bo jadę tam :decayed:

Coś mi się wydaje, że te materiały nie są ori..a szyte od nowa na oryginalnych formach i metki tylko przeszczepione :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze opuścił to może bym wziął :naughty:

Póki co szukałem półskóry s-line, konieczne grzane, ale jakoś za 2 tysie cieżko znaleść.

Na boczkach aż tak mi nie zależało, więc może bym tylko zmienił obszycie w moich sportach

No i jak dalej nic nie będzie to jade do tapicera, mate siedziska nawet już kupiłem bo miałem zepsutą.

@dominikt1, czemu mówisz że od tej firmy nic być nie kupił ? Co to za jedni ?

@Lu-gi, jak będziesz to oglądał to zerknij czy nie są uszkodzone gdzieś albo pomięte bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnnie to ja bym sie udał do tapicera i swoje fotele obszył w skore ;)

Po 1 nowe po 2 idealnie lezy po 3 zostawiamy auto i po paru dniach odbieramy gotowe i nie musimy sie meczyc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tu masz gotowe ala pokrowce, zanosisz do tapicera i też sie nie męczysz, tylko pytanie czy warto ?

Zostają boczki i zagłówki nie obszyte.

Koszty tapicera. Chyba wychodzi na jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej byłem tą aukcją zainteresowany ale kumpel tapicer mnie wyprostował odnośnie tego. Nie wiadomo jak one są składowane, na skórach są głębokie zagniotki. A Firma zostawia wiele do życzenia odnośnie realizacji i wysyłki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem na giełdzie w Gliwicach ale nie widziałem niczego takiego, bo chętnie bym oblookał, zresztą raczej cieżko zebym typa znalazł jak go nie znam, poza tym nie odbiera telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy w ASO można kupić samo poszycie dowolnego fotela?

:shocked: w ASO samo poszycie siedziska -skóry sport (nie s-line) 1800zł :shocked:

pogięło ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby cene w ASO dzielić przez 4.5 (kurs euro) to jeszcze te ceny byłby by jakoś do przełknięcia dla uczciwego, ciężko pracującego polaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...