Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B8 TrOOOOp

D2FK3mGSl4ABAAAAAElFTkSuQmCCAA==

 

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i spoko watek o B8 :good:

Troszke w B8 Niemieccy inzynierowie dali ciala z tymi raczkami . Jak ktos nie wiem jak zdjac pare stowek jest w plecy :( . Nie mozna dokupic tego plasticzku mocujacego raczke tylka calosc :thumbdown:

A numerow juz szukam :)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 14:49_________________________________________________Cena w ASO 116 PLN

raczka.jpg

Opublikowano

Zapodajcie ten temat wyżej nad wszystkimi wątkami by się nie dublował z pozostałymi tematami, coś jak piłka nożna czy boks :wink4:

Opublikowano

też bym się tu po udzielał bo B8 i A5 to praktycznie te same auta :kox:

Opublikowano
  • Autor

PABLO

Zapodajcie ten temat wyżej nad wszystkimi wątkami by się nie dublował z pozostałymi tematami,

alvaro

Jak się wątek przyjmie to "się" go podwiesi

wrclaguna

A numerow juz szukam

Numery to ja znam ja szukam tych elementów z używki bo ceny też znam :kwasny::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Daszki się udało za 100 2 sztuki z uchwytami to i może rączki się trafią... :wink4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 20:40_________________________________________________Jak nazywamy temat ?? Troop, Corp czy jeszcze inaczej ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ankieta jest - 100% na Troop więc już wybrałem, ankietę zamykam... :decayed::kox:

Opublikowano

O, świetny pomysl :wink4: glos oddany :cool1:

Opublikowano

Zapodajcie ten temat wyżej nad wszystkimi wątkami by się nie dublował z pozostałymi tematami, coś jak piłka nożna czy boks :wink4:

Podwiesić temat i sprawa załatwiona :cool1:

Opublikowano

kup białą, obklej carbonem i będziesz miał pierwszą carbonową na forum :decayed:

Opublikowano

Nareszcie cała b8 będzie w "jednym flaku" :good:

Opublikowano
  • Autor

WITT33 mowa o rączkach a jak nie to WTF ?? :decayed: apropos karbonów - były do B8 na All za 1500zł - piękna rzecz... :kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 09:48_________________________________________________Kto kliknął w ankiecie "inaczej" ?? :naughty: Jak był taki mądry niech poda jak :tongue4::wink4:

Opublikowano

zostawię tutaj po sobie znak aby temat mi się wyświetlał w "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki."

:hi:

Opublikowano
  • Autor

antonio won do tych z B7 :decayed::polew::wink4: Wg mnie w każdym z "modeli" powinien być taki wątek tak aby szybko było można otrzymać odpowiedź od użytkowników danego modelu także śpiesz się antonina i montuj temat w B7 :decayed:

Opublikowano

łeee damy sobie rade w dywizjonie B6 (tak miało bynajmniej być kiedyś jak była dyskusja o zrobienie takiego wątku o B7) ale nikt ze swoją B7 jeszcze na listę w Dywizjonie nie wskoczył :thumbdown:

a pod drugie po co nam czyli użytkownikom B7 taki wątek skoro B7 to najmniej wadliwy model A4 :polew:

Opublikowano
  • Autor

antonio

skoro B7 to najmniej wadliwy model A4

Dobre :decayed::polew:

Opublikowano
:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.