Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedane Cubrowi za 150 peelenów :decayed:

z przesyłką :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

z przesyłką 160 przy wpłącie i ni chu taniej :decayed:

Opublikowano

z przesyłką 160 przy wpłącie i ni chu taniej :decayed:

to juz drugi zakup wiec rabat musi byc :tongue4:

Opublikowano

z przesyłką 160 przy wpłącie i ni chu taniej :decayed:

to juz drugi zakup wiec rabat musi byc :tongue4:

160zł i dwie tegoroczne marchewki gratis ( z możliwością wymiany na 2 buraki ale wtedy przesyłka + 6 zł bo do koperty ni uja :decayed: )

Opublikowano

Panowie ma ktoś dostęp do Gumowych ORI wycieraczek ? Kurde w ASO brak jak narazie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Cuber a za którym razem cena była zła żeby jeszcze dawać rabat ?? :naughty::decayed:

Opublikowano

Cuber a za którym razem cena była zła żeby jeszcze dawać rabat ?? :naughty::decayed:

:cool1: :cool1: :cool1:

Panowie jest do sprzedania Audi A4 B8 2008 rok sedan 3,0 TDI Salon Polska ( zdjecia jutro ) , 70 tyś km przebiegu Oryginalnego , serwis ASO + komple felg z zimówkami nówkami do samochodu dorzycany jest autograf włascicela i zdjecie pamiatkowe :cool1: Własciciel Franz Smuda jak by ktoś był zainteresowany to pw

Cena 90 tyś zł

Opublikowano

z logo biedronki?

Opublikowano

Cuber a za którym razem cena była zła żeby jeszcze dawać rabat ?? :naughty::decayed:

:cool1: :cool1: :cool1:

Panowie jest do sprzedania Audi A4 B8 2008 rok sedan 3,0 TDI Salon Polska ( zdjecia jutro ) , 70 tyś km przebiegu Oryginalnego , serwis ASO + komple felg z zimówkami nówkami do samochodu dorzycany jest autograf włascicela i zdjecie pamiatkowe :cool1: Własciciel Franz Smuda jak by ktoś był zainteresowany to pw

Cena 90 tyś zł

ja właśnie szukam takiego tylko pytanie manual czy automat :mysli:

Opublikowano

Manual :cool1:

ps. szynka z biedronki gratis :kox:

Opublikowano

90 tyś zł :shocked:

taniutko

Opublikowano

Dywniki w sumie mogę zakupic :kox:

miałeś pod nosem

http://motoallegro.pl/audi-a4-8k0-dywaniki-welurowe-nowe-oryginalne-i1850305338.html :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 12:40_________________________________________________i takie mam

http://motoallegro.pl/audi-a4-8k0-dywaniki-welurowe-nowe-oryginalne-fv-i1852919398.html

Opublikowano
  • Autor

Cuber jak łykasz krakowskie to odblokuj mi ogłoszenie i usuń wpis :wink4::decayed: Ten wóz to Franciszka Smudy czy ch uj wie jakiego Franza ?? :decayed:

Opublikowano

Cuber jak łykasz krakowskie to odblokuj mi ogłoszenie i usuń wpis :wink4::decayed: Ten wóz to Franciszka Smudy czy ch uj wie jakiego Franza ?? :decayed:

faktycznie jest to wóz Fanciszka Smudy

To nie wysłałeś mi tych dywaników jeszcze ? :shocked: kurde no , podjadę w takim razie do Waskiego jutro zobaczyc co on to ma :decayed:

Opublikowano

Takie fajne autko sprzedaje?

Opublikowano

Jeździ nowym A6 C7 sedan, czarny :naughty:

Opublikowano

Jeździ nowym A6 C7 sedan, czarny :naughty:

dokładnie :wink4:

Opublikowano

a ja juz myslalem, ze pilkarze nie mają w czym grac i ktoś sie musial poswiecic :)

Opublikowano

straszna taniocha jaks :shocked:

Opublikowano

Panowie ma ktoś dostęp do Gumowych ORI wycieraczek ? Kurde w ASO brak jak narazie :mysli:

Zamówiłem w tamtym tygodniu i jutro do odbioru, takze na szybko chyba nigdzie nie kupisz :tongue4:

250 komplet..;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.