Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Prawda to że jasne kolory Audi maluje grubsza warstwą - białe, srebrne? Czy to ściema serwisu? I że niby A5 ma grubszą powłokę lakierniczą niż A4 i A6 :mysli: Coś mi tu śmierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

No to po montazu webasta w B8 :( Info ASO nie da się zakodować nawet kompa z sterownikiem webasta , gdyż producent nie przekazuje kodów umożliwiających zakodowanie używanego urządzenia w sterowniku auta czyli brak możliwości dzialania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma szans, żeby je u Ciebie do życia powołać ?

Czyli jedyna opcja to zakup i montaż nowego webasta w ASO? :blink: o cenę nie pytam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Prawda to że jasne kolory Audi maluje grubsza warstwą - białe, srebrne? Czy to ściema serwisu? I że niby A5 ma grubszą powłokę lakierniczą niż A4 i A6 :mysli: Coś mi tu śmierdzi...

pierwszy raz coś takiego słyszę.. a A5 ma normalną powłokę lakierniczą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bede sie przymierzal do zalozenia webasto. Nie mam etki, dlatego jakbyscie mogli napisac co konkretnie potrzebuje. Napewno samo "webasto" (nie wiem jaki nr katalogowy), sterownik (nr?), jakaś wiązka (?).

Duzo z tym roboty? Dam rade sam to zrobic?

Pewnie ze dasz rade :) kupuj graty i zakladaj :wink4:

Zawsze bierz uzywke z wszystkimi gratami najlepiej kompletne z rozbiorki auta .

Co sądzicie o tych ledach, sprzedający pisze że nowe. Obawiam się że jak nowe to może jakieś odpady z produkcji. Cena chyba nie jest zła.

http://allegro.pl/audi-a4-b8-combi-led-lampa-tyl-i1861523883.html

Pozostaje kwestia adaptacji. Ma ktoś może pojęcie jak to można zrobić?. Albo kto to w Wawie ogarnie i za ile?

Smialo bierz :) Ja akurat jestem na etapie zakladania . To nie taka prosta sprawa z zalozenieniem ale temat do ogarniecia :(

Kolo ciebie w Jozefowie w NAVISERWIS montuja takie cos podzwon i popytaj

Dzwonilem do naviserwis, oddzwonili do mnie bo nie nie mógł pracownik wycenić od razu i powiedzieli że musze im najpierw powiedzieć jaki mam sterownik świateł. Bo od tego zależy cena usługi. A ponieważ nie wiem jaki mam to temat na razie wstrzymany. Pasuje mi ich lokalizacja bo mam do nich ok. 5km, także dzieki wrclaguna za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie badawcze :), byl by ktos z was chetny na moj wydech OEM cat - back z podwojnym wyjsciem ( lewa , prawa ) w wersji Sline czyli z koncowkami chromowanymi.Stan nowy.Do tego dokladka zderzaka S line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kurcze szukam ciągle wydechu... przeszła mi okazja koło nosa - spóźniłem się 1 dzień z decyzją :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kurcze szukam ciągle wydechu... przeszła mi okazja koło nosa - spóźniłem się 1 dzień z decyzją :wallbash:

a to sie jeszcze nie nauczyles, ze jak cos sie pojawia to trzeba od razu klikac a nie rozmyslac :)

jak Ci nie bedize pasowac to potem odsprzedasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o dystanse kół. Czy ktoś montował do b8 dystanse i jakiej grubości, przy jakiej feldze. Jak to dopasować aby nie obcierało. Są wersje z centrowaniem lub bez. Czy to jest w 100 % bezpieczne. Proszę o pomoc

Jaka felge chcesz wlozyc i z jakim ET :) a dystanse mozna smialo dawac [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 06:57_________________________________________________http://moto.allegro.pl/dol-zderzaka-audi-a4-b8-8k0-s-line-i1893641474.html pytac dzwonic jaki stan :)[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 08:03_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-s-line-8k0-zderzak-08-i1893247493.html kompletny :)[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 08:07_________________________________________________http://moto.allegro.pl/komputer-sterownik-modul-audi-q5-q-5-a5-a-5-i1893264269.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest listwa :mysli: bo w ASO 380 pln Trzeba zadzwonic i popytac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotkę jak wygląda lampka w podsufitce z tyłu ta "lepsziejsza" niz standardowa ?

A jaka to jest ta lepsiejsza, czym się różni od standart ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...