Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

To jest fela Davida http://images46.fotosik.pl/1182/c083add3a21e3040med.jpg

---------- Post added at 13:37 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

może idealnei tego tak nie widać ale wystaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. czy ktos w swojej Beósemce wgrywał VCDS-em doświetlanie zakrętów za pomocą tego kodowania:

[09- Cent Elect.]

[Coding - 07]

[Long Coding Helper]

Byte 4 Bit 0 z 0 na 1

mam taki mały problem ze przy właczonym kierunku mi sie zapala doswietlanie

od samego skrętu kołami nic sie nie dzieje

dodam ze światła przy tym są włączone....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, WRC - w takim razie albo inne łożysko albo zwrotnica innej opcji nie ma... :whistling::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, WRC - w takim razie albo inne łożysko albo zwrotnica innej opcji nie ma... :whistling::eusathink:

...chyba ze David ma jakies podróby felg ale to trzeba z nim zweryfikować :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, WRC - w takim razie albo inne łożysko albo zwrotnica innej opcji nie ma... :whistling::eusathink:

...chyba ze David ma jakies podróby felg ale to trzeba z nim zweryfikować :eusathink:

Nic mnie o tym nie wiadomo ;)

Tez podejrzewalbym inne lozysko albo cala zwrotnice, nic innego mi do glowy nie przychodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ETCE widze ze łozyska sa te same ale zwrotnice sa nazwy COBAPRESS i KSM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Grzesiek... wg mnie nie ma co dywagowac.

Kupiles auto po dachowaniu i wymienili Ci zwrotnice na te z A3 i dlatego Ci fele nie wystaja :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Grzesiek... wg mnie nie ma co dywagowac.

Kupiles auto po dachowaniu i wymienili Ci zwrotnice na te z A3 i dlatego Ci fele nie wystaja :D:P

:polew: trza to wyjasnic bo Cuber ma dylemat przed kupnem :naughty:

Moje 17 " zimowki nawet nie wystają przy ET 26 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ETCE widze ze łozyska sa te same ale zwrotnice sa nazwy COBAPRESS i KSM

Po czym poznać, które zwrotnice każdy z nas ma na aucie?

Na zwrotnicy masz te napisy :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba wszystko w marcu ogarnąć :kox: Grzesiek, a czy osłona pod silnika u Ciebie była ta sama czy inna przy zderzaku S-line? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakiernik załatwiony :naughty:

Tzn. co ? Zabiłeś go czy jak ?? :eusathink::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba wszystko w marcu ogarnąć :kox: Grzesiek, a czy osłona pod silnika u Ciebie była ta sama czy inna przy zderzaku S-line? :eusathink:

w B8 jest inna , ale tylko ta mniejsza która jest pierwsza, Gabriel sam przerabiał sobie tą obudowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakiernik załatwiony :naughty:

Tzn. co ? Zabiłeś go czy jak ?? :eusathink::kox:

prawie :decayed: pojechałem do znajomego i ten dał mi znacznie lepszą cenę. oczywiście wszystko lakierowane w komorze będzie :)

no trzeba wszystko w marcu ogarnąć :kox: Grzesiek, a czy osłona pod silnika u Ciebie była ta sama czy inna przy zderzaku S-line? :eusathink:

w B8 jest inna , ale tylko ta mniejsza która jest pierwsza, Gabriel sam przerabiał sobie tą obudowe

no to pewnie jeszcze będzie trzeba tą osłonę dokupić :wallbash:w sobotę i tak muszę podjechać do ASO osłonę termiczną pod jeden tłumik kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Was podlaczal moze iphone do Audi Music Interface? Czy nie blokuje to przypadkiem jego funkcjonalnosci? czy jest niezauwazalne na ekranie i mozna obslugiwac fon?

bo widzialem jakies foty z ipodem classic i logo audi, mam nadzieje, ze nic takiego mi na ajfonie nie wyskoczy..

http://images.apple.com/pl/ipod/car-integration/manufacturers/audi/images/ipod_audi_30-pin_connector_20080513.jpg

---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

i sam sobie odpowiem: bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakiernik załatwiony :naughty:

Tzn. co ? Zabiłeś go czy jak ?? :eusathink::kox:

prawie :decayed: pojechałem do znajomego i ten dał mi znacznie lepszą cenę. oczywiście wszystko lakierowane w komorze będzie :)

no trzeba wszystko w marcu ogarnąć :kox: Grzesiek, a czy osłona pod silnika u Ciebie była ta sama czy inna przy zderzaku S-line? :eusathink:

w B8 jest inna , ale tylko ta mniejsza która jest pierwsza, Gabriel sam przerabiał sobie tą obudowe

no to pewnie jeszcze będzie trzeba tą osłonę dokupić :wallbash:w sobotę i tak muszę podjechać do ASO osłonę termiczną pod jeden tłumik kupić

A rzeczywiscie warto malowac w komorze? chcialbym poznac Wasza opinie.

Jedrku, jesli chodzi o osłone, o ktorej wspomina Cuber, to mozna ja delikatnie przyciąc - ta od S-line jest nieco krotsza, ale zapewniam Cie, ze ta roznice spokojnie sobie dotniesz a 150zl(bo chyba tyle kosztuje) zostaje w kieszeni.

Ja na poczatku wyciagnalem stara i zaczalem sie bawic, bo twierdzilem, ze jak zepsuje, to i tak bede musial kupic to oslone od S-line... po kilku minutach zabawy okazalo sie, ze przycialem ja idealnie :) ... także, na prawde sie da i polecam troszke sie pomeczyc... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrku, jesli chodzi o osłone, o ktorej wspomina Cuber, to mozna ja delikatnie przyciąc - ta od S-line jest nieco krotsza, ale zapewniam Cie, ze ta roznice spokojnie sobie dotniesz a 150zl(bo chyba tyle kosztuje) zostaje w kieszeni.

dziękuję bardzo za informację :thumbup1: w razie czego to poproszę znajomego żeby mi to dociął, wczoraj jak byłem u niego to składał 2 śliczne mercedesy: G-klasę 55AMG i takie coś:

mercedes-1.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...