Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta ale ja poważnie pytam jak macie - Grzesiu ty tak masz właśnie? :wink: ...

...dobrze pamiętam że ty też masz w schowku taką małe podręczne cb? :eusathink:

ja mam johnego III i wydaje mi się że najlepszym miejscem dla niego było by pod siedzeniem kierowcy bo tam miejsca jest od CH... tylko nie chce żeby mi tam latał i zastanawiam się jak go umocować

Opublikowano
probuj...moze Ci sie uda!

Przy okazji wypadalo by wiedziec, co jest przyczyna.

dzieki

Jestem po wizycie a ASO i nie zrobią tego w ramach gwarancji.

Twierdza, że na lakier są 3 lata a pod perforacje to nie podchodzi.

Znają sprawę i ponoć to problem już od B6.

Gwarancja na perforację dotyczy uszkodzeń blach od wewnątrz a nie od zewnątrz.

W wolnej chwili pojadę do ASO w niemcowi - ponoć tam mogą zrobić w ramach dobrej woli - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Opublikowano

Jestem po wizycie a ASO i nie zrobią tego w ramach gwarancji.

Twierdza, że na lakier są 3 lata a pod perforacje to nie podchodzi.

Znają sprawę i ponoć to problem już od B6.

Gwarancja na perforację dotyczy uszkodzeń blach od wewnątrz a nie od zewnątrz.

standard...jakby było od wewnątrz to by śpiewali na odwrót :facepalm:

Opublikowano
Jak macie u siebie Cb zamontowane o ile macie? Mi się wydaje że pod siedzeniem jest aż nadto miejsca jeżeli ktoś nie ma schowków :wink: tylko jak je tam zamocować żeby nie latało :eusathink: i na czym stawiacie antenkę żeby lakieru nie porysować? Jakieś sprawdzone patenty?

na co dzień CB mam schowane w bagażniku w bocznej kieszeni. jak używam to wkładam je między siebie, a tunel - spokojnie się mieści. pod antenę mam naklejoną nalepkę na klapę bagażnika - może nie wygląda to najładniej, ale za to lakier się nie rysuje :good:

Opublikowano
może nie wygląda to najładniej, ale za to lakier się nie rysuje :good:

no właśnie o to chodzi , a ta nalepka to na klej czy coś takiego?

magnetyczna%5B2%5D_m.jpg

Opublikowano

Panowie, zarzuci ktoś informację jaka jest minimalna grubość tarczy hamulcowych? I ile mają nowe? Chyba w 2.0 TFSI jest to samo co w TDI? Na stronie intercars jest sporo danych ale jakoś nie wydają się wiarygodne :kwasny:

Opublikowano

[TABLE=class: abstand-tabelle layoutwide frameall]

[TR=class: th]

[TD=class: cellborderbottom-th, align: center][/TD]

[TD=class: cellborderbottom-th, colspan: 3, align: center]Hamulec przedniego koła[/TD]

[/TR]

[TR=class: td]

[TD=class: cellborderrightbottom]Produkcyjny kod sterujący ( numer PR)[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center] [/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]1LT[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]1LA[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]1LJ[/TD]

[/TR]

[TR=class: td]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: left]Zacisk hamulcowy[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center] [/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]FN3- 57 16”[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]FBC-57 16”[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]FBC-57 17”[/TD]

[/TR]

[TR=class: td]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: left]Tarcza hamulcowa wentylowana[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]Ø mm[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]314[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]320[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]345[/TD]

[/TR]

[TR=class: td]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: left]Tarcza hamulcowa, grubość[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]mm[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]25[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]30[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]30[/TD]

[/TR]

[TR=class: td]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: left]Tarcza hamulcowa, granica zużycia[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]mm[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]23[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]28[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]28[/TD]

[/TR]

[TR=class: td]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: left]Zacisk hamulcowy, tłoczek[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]Ø mm[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]57[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]57[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]57[/TD]

[/TR]

[TR=class: td]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: left]Grubość klocka z płytką podłoża i blachą tłumiącą[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]mm[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]20.3[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]18.8[/TD]

[TD=class: cellborderrightbottom, align: center]18.8[/TD]

[/TR]

[TR=class: td]

[TD=class: cellborderright]Klocek hamulcowy, granica zużycia z płytką podłoża i blachą tłumiącą[/TD]

[TD=class: cellborderright, align: center]mm[/TD]

[TD=class: cellborderright, align: center]7[/TD]

[TD=class: cellborderright, align: center]7[/TD]

[TD=class: cellborderright, align: center]7[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Opublikowano

Wielkie dzięki :hi:Czyli ja mam chyba 1LT skoro tarcza ma u mnie jakieś 22mm :wink::wink: A może ma ktoś wolny komplet z S4? Chętnie przyjmę :)

A na przyszłość... skąd się bierze takie tabelki? :whistling:

Opublikowano

Heh, oczywiście zdążyłem obczaic :decayed: Tylko jakoś nie mam pewności, czy te blaszki są zmienialne? Tzn jest to osobna część ze swoim numerem katalogowym? Da się to kupić w ASO?

Opublikowano

Wrc jestes pewny? Mnie sie wydawalo, ze w B8 nie da sie tego wymienić, moge sie mylic :rolleyes:

edit: chyba ze blaszka jest mocowana w inny sposób jak B7

Opublikowano

Pany dziś w ASO otrzymałem taką oto info:

"2.0 TDI 143KM a 170KM nie różnią się tylko turbiną. 170-ka ma wzmocnione korby. 120 i 143 są to te same silniki 170KM już ma turbo i korby inne"

...z tego co pamiętam ktoś kiedyś pisał że tylko turbo jest inne - ciekawe czy to prawda co mi powiedzieli :eusathink:

Opublikowano

Jest jeszcze silnik 140 KM :wink:

A zaś 2.0 TDI o oznaczenaich silnika CAGA , CAGB , CAHA ,CAHB , CAHC ,CMEA ,CJCB mają te same korbowody .

Oznaczenie to 038 198 401 F

info z ETKI serwisowej .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.