Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Były kamery cofania w B8 oryginalnie?

Co do Advanced Key oprócz kluczyka,modułu i panela z guzikiem bym potrzebował? Jest ktoś U NAS na Podkarpaciu kto by to ogarnął ?:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

sx jedrekx :hi: Tylko przypominam sobie z Q7-ki, ze tam mi linie toru jazdy pokazywało...Jest to kwestia soft,czy hardware?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregski, ale masz wlaczony tryb autostradowy, czy bez niego Ci sie tez wlaczaja?

Teraz jestem pewny na 100%, ze sie swiatla zapalaja. Bylo slonce caly czas, a jednak sie swiecily. Potem nawet jak zwolnilem do 50-70km/h to nadal byly wlaczone dlugo. Jedyny sposob, zeby je wylaczyc to ustawic na 0. Ja rozumiem, ze moze chodzi o bezpieczenstwo i zeby bylo widac auto przy wiekszych predkosciach, ale przeciez same LEDy tez mocno swieca i widac je z daleka, nawet w sloncu...

Tylko w trybie auto.

Jak ci to przeszkadza to wrzucasz na zero i swieca dzienne tylko...

Btw: Wrzucilem inne AMI i Wszystko dziala ok :)

Yeah! Projekt iphone zrobiony :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były kamery cofania w B8 oryginalnie?

Co do Advanced Key oprócz kluczyka,modułu i panela z guzikiem bym potrzebował? Jest ktoś U NAS na Podkarpaciu kto by to ogarnął ?:slina:

Kamerkę masz w klapie oraz wyświetlenie na ekranie MMI . Koszt całej operacji ( okablowanie , kamera ,sterownik ) może zamknąc się od 1500-2500 PLN .

Jezeli chodzi Advanced Key :

to klameczki z czujnikami 4 SZT. 500-800 PLN ,

panel MMI 400-800 PLN , moduł KOMFORTU 300-500 PLN

ściagniecie OCHRONY KOMPONENTU 250 PLN

Do tego oczywiście cała instalacja (piny , kable ) 200-300 PLN :kox: oraz co najważniejsze rozbebeszenie całego auta ( wszystkie tapicerki w drzwiach oraz w środku ) :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego oczywiście cała instalacja (piny , kable ) 200-300 PLN oraz co najważniejsze rozbebeszenie całego auta ( wszystkie tapicerki w drzwiach oraz w środku )

NO WAY:doh:

Kamerka+felunek musi mi wystarczyć:decayed:

WRC- wielkie dzięki(tez zaliczam się do grona twoich fanów :punk: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre funkcje możemy w aucie uruchomić :whistling: jak fabryka nam nie dała to laptopy w dłoń i rezać :grin:

Nie ma u nas na FORUM kodowania poszczególnych sterowników w B8 pomału trzeba będzie to ogarnąc :wink:

Jak ktoś coś ma to dawać :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/#post2910530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem z opcją Coming/ leaving home czy jak to się tam pisze...otóż po zamknięciu auta pilotem nie zapalają się halogeny mimo tego, że ta opcja jest włączona w MMI, natomiast w drugą stronę tzn. jak otworzę auto to halogeny się zapalają co może być jeszcze nie tak a i jeszcze jedno jak mam włącznik świateł w pozycji 0 to wtedy palą się ledy do jazdy dziennej a jak dam na AUTO to nawet w dzień czyli wtedy kiedy jest jasno to od razu zapalają się ksenony co mam poprzestawiane w ustawieniach bo już nie mam pojęcia gdzie szukać :eusathink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz coś popieprzone w kodowaniu... rozumiem, że masz czujnik zmierzchu? poszukaj w menu CAR. pamiętam, że można tam ustawić długość świecenia C/L Home, nie pamiętam czy coś więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz coś popieprzone w kodowaniu... rozumiem, że masz czujnik zmierzchu? poszukaj w menu CAR. pamiętam, że można tam ustawić długość świecenia C/L Home, nie pamiętam czy coś więcej..

Tak mam czujnik i fakt jest opcja w MMI, żeby to wyłączyć albo jak jest włączone to się ustawia czas przez jaki ma świecić mam aktualnie ustawione chyba na 30s i po zamknięciu auta nic się nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. to nie wiem :eusathink:poczekaj aż Grzesiu WRC tu wejdzie, on pewnie coś poradzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. to nie wiem :eusathink:poczekaj aż Grzesiu WRC tu wejdzie, on pewnie coś poradzi :good:

Też na to liczę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki WRC już ogarnąłem temat tego kodowania teraz mam pytanie z innej beczki czy orientuje się ktoś ile może kosztować dołożenia parktronica z tyłu bo jakimś dziwnym trafem nie mam tego na wyposażeniu u siebie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj sterownika 8 kanałowego i od razu zrobisz z wyświetleniem na MMI :wink:

- wiazka 100-140 PLN

- sterownik 150-200 PLN

- brzęcek 50 PLN

- okablowanie , wtyki , piny 80-100 PLN

- okablowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać jeszcze o czujnikach :naughty: 4 szt. ceny od 40-90 PLN sztuka

Do przodu trzeba doliczyć jeszcze przycisk w Panelu 100 PLN oraz dwa mocowania czujników 90 PLN , zresztą wszystko opisane jest w Warsztacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie odnośnie montażu listw bocznych s line, jakoś ze zdjęć nie moge wyczaić .Na odwrocie jest oznaczenie R i L ,tzn R pasażer L kierowca czy odwrotnie??. Sa tam też strzałki, czy ich kierunek oznacza przód auta czy tylko pokazuje jak trzeba je wsunąć??( ja kleje wurhem do szyb)

macie może jakies dokładne foty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...