Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wtyczki odebrane :banan::banan::banan: nie potrzebuję żadnych dodatkowych pinów? :eusathink:

W klape sa te same ale w błotnikach to róznie jest wszystko zalezy od rocznika auta .

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli właściwie to dowiem się jak zacznę się w to bawić.. w każdym razie dzięki :hi: w czwartek, piątek chyba będzie operacja. dziś w końcu zamontowałem podświetlanie tablicy :decayed:

Opublikowano

ok, dzięki. tak zrobię.. kumpel w ASO mówił, że chyba będą potrzebne bo teraz mam wtykę 4 pinową, a ta, którą kupiłem jest 8 pinowa.. ale u mnie powinno być chyba tak, jak u Ciebie :eusathink:

Opublikowano

PINY sa drogie :kwasny: bo ja juz to przechodziłem przy zmianach lamp :wink:

17 PLN kabelek a trzeba 4 szt.

Opublikowano

zobaczę jak będzie u mnie, postaram się jakoś zdjąć lampę.. masz w razie czego nr tych pinów? :decayed:

Opublikowano

Oczywiscie ,ze ci podam numery :wink:

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 13:46 ----------

A można taką żarówkę kierunku na LED wymienić?

Mam cos takiego :wink:

http://www.ebay.com/itm/PY24W-CREE-L...018ec3&vxp=mtr

M1190007.jpg

M1190008.jpg

M1190001.jpg

M1190003.jpg

M1190005.jpg

M1190006.jpg

M1190009.jpg

M1190010.jpg

M1190011.jpg

M1190015.jpg

M1190012.jpg

M1190014.jpg

M1190016.jpg

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

LED PY24W 18xSMD canbus BMW FIAT AUDI LAND ROVER (2712912220) - motoAllegro

Opublikowano

Grzegorz co ty z ta żarówką robiłeś, nie ma takich plug&play? a ta z allegro też bezpośrednio nie podejdzie.

Opublikowano

Pany mam do sprzedania sprężyny Eibach pro kit do sedana B8. jakby ktoś potrzebował to za grosze oddam. stan bdb.

Opublikowano
Grzegorz co ty z ta żarówką robiłeś, nie ma takich plug&play? a ta z allegro też bezpośrednio nie podejdzie.

Nic nie ma P&P :kwasny: nie mam pojecia czemu w B8 akurat dali taką dziwną zarowkę :doh:

Opublikowano

Panowie podrzuci ktoś numer emblematu S-line na błotniki jako, że zrobiłem u siebie S-line zew. chciałbym , aby to oznaczenie też zagościło na właściwym miejscu bo jak wiadomo na allegro tego od groma i wszyscy piszą, że orginał:whistling:

Opublikowano
Opublikowano

Podziękował :hi:

A teraz pytanie z innej beczki czy w tym wątku jest tak samo jak w BATALION-ie B5 i DIVISIONIE B6 , że można się załapać na jakąś naklejkę i koszulkę wertowałem parę pierwszych stron i widziałem, że jakieś projekty były, ale nie wiem czy to doszło do skutku...

Opublikowano

Nad gadzetami to jakoś nikt nie myślał :wink: trzeba kogoś aby się tym zajął .

Opublikowano

Bylo kiedys cos pisane o chromowych przelacznikach.

Jak by kogos interesowalo to

Audi A4 B8 S4 switch switches in Chrome Complete set, New & Original audi parts | eBay

Opublikowano

Gdyby ktos mial te felgi do sprzedania to jestem chetny

9e7y3u3y.jpg

A gdyby ktos szukal tych od a5 cabrio to bede mial do sprzedania. Maja male et (26?) i troche za bardzo wystaja w a4 na moj gust.

Wszystko 17".

vuhe7azy.jpg

Opublikowano

koledzy jak wygląda temat logo S4 na zaciskach w S4

Jest to tylko element dekoracyjny czy tak jak w przypadku S4 B7 jest pod osobnym nr części występował pod nazwą sprężynka jak się nie mylę i pasowała jak do S4 tak i do 3.0 tdi

jak to jest w B8

KOMPLET TARCZ ZACISKOW AUDI S4 B8 (2740442748) - motoAllegro

Ps. i jak by ktoś był chętny to mam kilka gratów z B8 do sprzedania

- listwy progowe wewnętrzne

- zderzak przód

- zderzak tył

- tylna dokładka s-line podwójny wydech (2 elementy) czyli kpl.

- tylna dokładka s-line podwójny wydech - tylko ta część grafitowa

- wydech 3.0tdi

- lampy tył nie ledy

i pewnie jeszcze kilka gratów się znajdzie typu lusterka i inne

wszystko oczywiście z mojej B8

jak ktoś na coś chętny to piszcie

Opublikowano
koledzy jak wygląda temat logo S4 na zaciskach w S4

Jest to tylko element dekoracyjny czy tak jak w przypadku S4 B7 jest pod osobnym nr części występował pod nazwą sprężynka jak się nie mylę i pasowała jak do S4 tak i do 3.0 tdi

Mozna kupić jako osobny element z S4 B8 (345 mm) ale niestety nie podpasi do zacisku z 3.0 TDI (320 mm) poniewaz blaszka ma dwa wypusty które wkłada sie w otwór zacisku :wink:

...........ale mozna pewnie to jakoś przykleić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.