Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a przypadkiem nie chodzi o to, ze podpial inny aku i komp to wykryl, ze nowy aku nie jest zakodowany?

Tez tak sądze .

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A dlaczego zegar nie ustawia się automatycznie data tak a i jeszcze przy godzinie nie ma takiej tej antenki na FIS-ie tej z satelity czy z czego to było?

Opublikowano

Odbiornik zegara aktualizuje sie co iles tam godzin jak auto nie miało pradu to pewnie cos sie przestawiło w liczniku .

Opublikowano
A dlaczego zegar nie ustawia się automatycznie data tak a i jeszcze przy godzinie nie ma takiej tej antenki na FIS-ie tej z satelity czy z czego to było?

możliwe, że będziesz musiał to jeszcze raz włączyć vagiem.. u mojego brata po wymianie aku to zniknęło, pojawiło się z powrotem po ponownym zakodowaniu vcds'em

Grzesiek, jutro raczej spodziewaj się mojego telefonu :decayed:

Opublikowano
A dlaczego zegar nie ustawia się automatycznie data tak a i jeszcze przy godzinie nie ma takiej tej antenki na FIS-ie tej z satelity czy z czego to było?

możliwe, że będziesz musiał to jeszcze raz włączyć vagiem.. u mojego brata po wymianie aku to zniknęło, pojawiło się z powrotem po ponownym zakodowaniu vcds'em

Grzesiek, jutro raczej spodziewaj się mojego telefonu :decayed:

Gdzie szukać tego kodowania?

Opublikowano

ja na forum gdzieś znalazłem jak to uruchomić i zrobiłem wg tego.. niestety nie pamiętam, w jakiej opcji to było (robiłem to jakoś w styczniu/lutym) :kwasny:

Opublikowano
Sprawdz na MMI w ustawieniach powinno byc data , godzina , i wg. jakiego zegara

Było w/g radia i zmieniłem na quartz i na razie nic:kwasny:

Opublikowano

takie małe pytanie do tych, co zmieniali wydech na ten od 3.0 TDI. udało Wam się sprzedać stare wydechy? :decayed: mój wisi na allegro od kwietnia i za cholerę nie mogę go sprzedać :facepalm:

Opublikowano
takie małe pytanie do tych, co zmieniali wydech na ten od 3.0 TDI. udało Wam się sprzedać stare wydechy? :decayed: mój wisi na allegro od kwietnia i za cholerę nie mogę go sprzedać :facepalm:

A moj lezy u kumpla rok czasu :decayed:

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

takie małe pytanie do tych, co zmieniali wydech na ten od 3.0 TDI. udało Wam się sprzedać stare wydechy? :decayed: mój wisi na allegro od kwietnia i za cholerę nie mogę go sprzedać :facepalm:
Sprawdz na MMI w ustawieniach powinno byc data , godzina , i wg. jakiego zegara

Było w/g radia i zmieniłem na quartz i na razie nic:kwasny:

Poczekac az sie z aktualizuje (3 rano)

Opublikowano
takie małe pytanie do tych, co zmieniali wydech na ten od 3.0 TDI. udało Wam się sprzedać stare wydechy? :decayed: mój wisi na allegro od kwietnia i za cholerę nie mogę go sprzedać :facepalm:

A moj lezy u kumpla rok czasu :decayed:

mój leży niby na działce bo u mnie w domu to już się graciarnia zrobiła z częściami do aut :decayed: mógłby się sprzedać bo i tak już go nigdy nie założę :kwasny:

Opublikowano

na pocieszenie Wam powiem, ze moj 3.0 TDI seryjny, tez lezy w garazu :D

Opublikowano

Mój został w ASO bo wiedziałem ze bedzie tylko problem z nim :)

Opublikowano
  • Autor

Ja miałem dwa wydechy od 2.0TDI ze dwa lata wystawione... Jeden sprzedał się jakoś miesiąc temu - najpierw sam tylny (bo gość potrzebował same rurki od ostatniego tłumika więc odciąłem ostatni wydech i środkowy wylądował na złomie bo sobie myślę po cholerę mi to a tu za dwa dni dzwoni gość że potrzebuje tylko środkowy, więc wygrzebałem go ze złomu i wysłałem gościowi :decayed: ) ale drugi tak jak pisałem wisi od dwóch lat na allegro... :whistling::kwasny::decayed:

Opublikowano

mi by sie przydal podwojny :-(

z tego co czytalem to wydech z 3.0 plug and play a co z dyfuzorem ?? dyfuzor sprzedaja w ASO bez kratki ? ciekawe czy podejcie moja kratka z dyfuzora gdzie wydech po jednej stronie

Opublikowano

Panowie gdzie w b8 sedan jest fabrycznie mocowana gaśnica?

Opublikowano
A dlaczego zegar nie ustawia się automatycznie data tak a i jeszcze przy godzinie nie ma takiej tej antenki na FIS-ie tej z satelity czy z czego to

Zegarek ustawia się droga radiowa od sygnału RDS przekazywanego równolegle z sygnałem UKW. Musisz być w zasięgu radia wysyłającego ten sygnał(np.RMF,ZET).

Pytanie do posiadaczy 2.0TFSI. Ma ktoś może w użytku bagnet 06J 115 61

Kurcze, sami traktorzyści na troooopie:facepalm::decayed: Może ktoś zaglądnąć do etki z czego to wogóle jest?:hi:

Opublikowano

"traktory" sa szybsze :)

bagnet ma wymiary 610x40x22 - co dokladnie potrzebujesz, bo nawet nie wiem :D

Opublikowano

Do jakiego silnika oryginalnie jest ten bagnet?:wink:

Opublikowano

Pany włożyłem swoje aku idalej ten błąd i nie mogę go skasować:

Wednesday,14,November,2012,20:09:19:46862

VCDS Version: Release 10.6.0

Address 07: Control Head Labels: 8T0-035-7xx-07-H.clb

Control Module Part Number: 8T0 035 729 N HW: 4E0 035 729

Component and/or Version: Interfacebox H43 5150

Software Coding: 0000000

Work Shop Code: WSC 00000 000 00000

Additional Info: 8T0919609 E0380 BedienteilH08 0100

Additional Info: Geraet 00000

VCID: 448C4E4E38C1C93C

Fault Codes have been Erased

2 Faults Found

00003 - Control Module

005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation

Freeze Frame

Fault Status: 01100101

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 1

Reset counter: 226

Mileage: 173630 km

Time Indication: 0

Date: 2012.11.14

Time: 20:09:35

01042 - Control Module; Not Coded

000 - -

Freeze Frame

Fault Status: 01100000

Fault Priority: 7

Fault Frequency: 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.