Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

a eibach to naprawdę wymiana starych na nowe klik-klak czy coś jeszcze ?

Nie wiem czy dobrze odczytałem ale na stronie eibacha sprężynki do mnie wyceniono na 650zł - tanio coś nie ?

Macie gdzieś dokładne foto sedana na takim setapie bo u orła nie mogę znaleźć

zalezy ile chcesz zejsc w dol, jakie kolo bedzie ??

popatrz tutaj tylko ze w usa to same bezyniaki i nie wiadomo jak to bedzie z dislem

*** OFFICIAL B8 A4 Wheel Gallery ***

czy jest jakas roznica miedzy zderzakiem przednim do avanta i sedana ?? wydaje mi sie ze nei ale wole sie upewnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

To sprzedaje koles z klubu a5, H4mm3R mi mowil, ze niewarto :decayed: teraz na stronie fk jest promocja, 460 euro za gwint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz że warto ? będzie wszystko pasować i jest to opcja 10x lepsza niż eibach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wymieniając lusterko wewnętrzne w b8 na fotochrom z tym szerokim plastikiem trzeba zmieniać szybę?

lustro tego typu: AUDI A4 A5 8K LUSTERKO WEWNĘTRZNE 8T0857511A (2792666895) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno tak.. ale ręki i czegoś innego nie dam sobie uciąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zwała :/

a z tym wąskim plastikiem też?

czy mocowanie lustra jest juz przy nowej szybie czy trzeba lecieć do serwisu po graty i samemu kleić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wymieniając lusterko wewnętrzne w b8 na fotochrom z tym szerokim plastikiem trzeba zmieniać szybę?

lustro tego typu: AUDI A4 A5 8K LUSTERKO WEWNĘTRZNE 8T0857511A (2792666895) - motoAllegro

A czemu chcesz akurat takie kupić ? ten plastik jest po to aby zmiesciła sie tam kamerka od Systemu LANE ASSIST .

Mocowanie akurat tego lusterka pasuje a ten plastik nie zamocujesz do stardartowej szyby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wymieniając lusterko wewnętrzne w b8 na fotochrom z tym szerokim plastikiem trzeba zmieniać szybę?

lustro tego typu: AUDI A4 A5 8K LUSTERKO WEWNĘTRZNE 8T0857511A (2792666895) - motoAllegro

A czemu chcesz akurat takie kupić ? ten plastik jest po to aby zmiesciła sie tam kamerka od Systemu LANE ASSIST .

Mocowanie akurat tego lusterka pasuje a ten plastik nie zamocujesz do stardartowej szyby .

Wrc takie lustro zakupiłem razem z sufitem :AUDI A4 RS4 B8 AVANT PODSUFITKA ZJAZDY LUSTERKO (2787319189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a da sie to jakoś zrobić bez wymiany szyb np. zmienić szeroki plastik na wąski? Lane Assist jest dla mnie w tej chwili niepotrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plastik nie bedzie ci sie trzymał poniewaz w szybie pod tym Systemem (LANE ASSIST) jest mocowanie a ty tego nie masz .

Oczywiscie wiem jak to pominąc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...