Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a eibach to naprawdę wymiana starych na nowe klik-klak czy coś jeszcze ?

Nie wiem czy dobrze odczytałem ale na stronie eibacha sprężynki do mnie wyceniono na 650zł - tanio coś nie ?

Macie gdzieś dokładne foto sedana na takim setapie bo u orła nie mogę znaleźć

zalezy ile chcesz zejsc w dol, jakie kolo bedzie ??

popatrz tutaj tylko ze w usa to same bezyniaki i nie wiadomo jak to bedzie z dislem

*** OFFICIAL B8 A4 Wheel Gallery ***

czy jest jakas roznica miedzy zderzakiem przednim do avanta i sedana ?? wydaje mi sie ze nei ale wole sie upewnic

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kółka będą i są 20

a zderzak jest ten sam

Opublikowano
topskun oprożnij skrzynke PW :kox:

już balast starych PW zrzucony :decayed:

Opublikowano

To sprzedaje koles z klubu a5, H4mm3R mi mowil, ze niewarto :decayed: teraz na stronie fk jest promocja, 460 euro za gwint

Opublikowano

Panowie poda mi ktoś numer IC z BiTurbo 3,0 :whistling:?

Opublikowano

myślisz że warto ? będzie wszystko pasować i jest to opcja 10x lepsza niż eibach ?

Opublikowano
  • Autor

Myślałem że nie będą tak licytować... Bierz Eibach'a będzie GIT :wink:

Opublikowano

tak

Opublikowano

powaznie??!!

Opublikowano

podobno tak.. ale ręki i czegoś innego nie dam sobie uciąć :decayed:

Opublikowano

ale zwała :/

a z tym wąskim plastikiem też?

czy mocowanie lustra jest juz przy nowej szybie czy trzeba lecieć do serwisu po graty i samemu kleić ?

Opublikowano
czy wymieniając lusterko wewnętrzne w b8 na fotochrom z tym szerokim plastikiem trzeba zmieniać szybę?

lustro tego typu: AUDI A4 A5 8K LUSTERKO WEWNĘTRZNE 8T0857511A (2792666895) - motoAllegro

A czemu chcesz akurat takie kupić ? ten plastik jest po to aby zmiesciła sie tam kamerka od Systemu LANE ASSIST .

Mocowanie akurat tego lusterka pasuje a ten plastik nie zamocujesz do stardartowej szyby .

Opublikowano
czy wymieniając lusterko wewnętrzne w b8 na fotochrom z tym szerokim plastikiem trzeba zmieniać szybę?

lustro tego typu: AUDI A4 A5 8K LUSTERKO WEWNĘTRZNE 8T0857511A (2792666895) - motoAllegro

A czemu chcesz akurat takie kupić ? ten plastik jest po to aby zmiesciła sie tam kamerka od Systemu LANE ASSIST .

Mocowanie akurat tego lusterka pasuje a ten plastik nie zamocujesz do stardartowej szyby .

Wrc takie lustro zakupiłem razem z sufitem :AUDI A4 RS4 B8 AVANT PODSUFITKA ZJAZDY LUSTERKO (2787319189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a da sie to jakoś zrobić bez wymiany szyb np. zmienić szeroki plastik na wąski? Lane Assist jest dla mnie w tej chwili niepotrzebny...

Opublikowano

Ten plastik nie bedzie ci sie trzymał poniewaz w szybie pod tym Systemem (LANE ASSIST) jest mocowanie a ty tego nie masz .

Oczywiscie wiem jak to pominąc :decayed:

Opublikowano

jak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.