Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przymierzam sie do tego :wink: nawet jak byłem w Jozefowie to testowalismy to na Q7

Ceme wynegecjowałem nizsza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

muszę się poważnie zastanowić, jak już mam DVD odblokowane to i TV by się przydało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cos tam skrobnałem w Warsztacie (temat w budowie) :wink: i tutaj mała prośba do posiadaczy A4 B8 :nose:

Kto ma ACC ? Jesli sa takie osoby to prosze o kontakt ewentulanie numery sterownikow w aucie (silnik skrzynia !!! ) :decayed:

Bedzie nam łatwiej sprawdzic ktore sterowniki sa komaktobilne :wink:

Montaz i Dzialanie ACC Adaptive Cruise Control Aktywny RADAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowaliście może takie cudo NEXTBASE Click 10 NOWOŚĆ SKLEP CZĘSTOCHOWA (2884596196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. plus do tego mocowanie

Potrzebuję taki zestawik do zagłówków a te montowane w zagłówkach to straszny szit i na dodatek zagłówek z ekranem zszyty przez chińczyka jest wielki jak bomba.

Macie jakieś doświadczenie na temat tego typu lub podobnych zestawów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowaliście może takie cudo NEXTBASE Click 10 NOWOŚĆ SKLEP CZĘSTOCHOWA (2884596196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. plus do tego mocowanie

Potrzebuję taki zestawik do zagłówków a te montowane w zagłówkach to straszny szit i na dodatek zagłówek z ekranem zszyty przez chińczyka jest wielki jak bomba.

Macie jakieś doświadczenie na temat tego typu lub podobnych zestawów ?

nie lepiej kupić jakieś tablety za 600-700zł , do tego uchwyty na zagłówek i malina :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 9 calowe 2x "jakiejś firmy" działają super! oddzielne wejścia na sd i dvd dają 2 rożne filmy na ekranach lub można puszczać film na jednym, a drugi jako monitor.

kable się nie plączą bo jest okablowanie sprytnie schowane w holder.

podłączyłem je na stałe do zapalniczki wewnątrz tunelu, a kabelki schowały się pod plastikową obudowę siedzeń :wink:

System rozpakowuje i chowa się do futerału w kilka sekund, jest gotowy do grania.

minus to brak kontroli z MMI i brak obsługi wszystkich formatów filmów...

ja za swój zapłaciłem 320zł z wysyłką - cena była super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cos tam skrobnałem w Warsztacie (temat w budowie) :wink: i tutaj mała prośba do posiadaczy A4 B8 :nose:

Kto ma ACC ? Jesli sa takie osoby to prosze o kontakt ewentulanie numery sterownikow w aucie (silnik skrzynia !!! ) :decayed:

Bedzie nam łatwiej sprawdzic ktore sterowniki sa komaktobilne :wink:

Montaz i Dzialanie ACC Adaptive Cruise Control Aktywny RADAR

up :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Wszystkich do przesyłania zdjęć do Kalendarza na Rok 2014 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriel, wszystkie informacje zawarte są tutaj:

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-252658/

btw. ostatnio był u mnie Śluba po MX'a razem z Arturem z Wawy :wink: i jak gadaliśmy to wyszło, że Cię zna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ciekawego, jak rozmawialiśmy czym jeżdżę i że się tu udzielam to wspomniał, że ma znajomego, który jeździ 3.0TDI z Krakowa. i tak po prostu wyszło z rozmowy, że to Ty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale 2 osobne maile. jedno zdjęcie na grudzień i jedno na styczeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...