Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja przymierzam sie do tego :wink: nawet jak byłem w Jozefowie to testowalismy to na Q7

Ceme wynegecjowałem nizsza :naughty:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

muszę się poważnie zastanowić, jak już mam DVD odblokowane to i TV by się przydało :decayed:

Opublikowano

Panowie cos tam skrobnałem w Warsztacie (temat w budowie) :wink: i tutaj mała prośba do posiadaczy A4 B8 :nose:

Kto ma ACC ? Jesli sa takie osoby to prosze o kontakt ewentulanie numery sterownikow w aucie (silnik skrzynia !!! ) :decayed:

Bedzie nam łatwiej sprawdzic ktore sterowniki sa komaktobilne :wink:

Montaz i Dzialanie ACC Adaptive Cruise Control Aktywny RADAR

Opublikowano

Montowaliście może takie cudo NEXTBASE Click 10 NOWOŚĆ SKLEP CZĘSTOCHOWA (2884596196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. plus do tego mocowanie

Potrzebuję taki zestawik do zagłówków a te montowane w zagłówkach to straszny szit i na dodatek zagłówek z ekranem zszyty przez chińczyka jest wielki jak bomba.

Macie jakieś doświadczenie na temat tego typu lub podobnych zestawów ?

Opublikowano
Montowaliście może takie cudo NEXTBASE Click 10 NOWOŚĆ SKLEP CZĘSTOCHOWA (2884596196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. plus do tego mocowanie

Potrzebuję taki zestawik do zagłówków a te montowane w zagłówkach to straszny szit i na dodatek zagłówek z ekranem zszyty przez chińczyka jest wielki jak bomba.

Macie jakieś doświadczenie na temat tego typu lub podobnych zestawów ?

nie lepiej kupić jakieś tablety za 600-700zł , do tego uchwyty na zagłówek i malina :decayed:

Opublikowano

ja mam 9 calowe 2x "jakiejś firmy" działają super! oddzielne wejścia na sd i dvd dają 2 rożne filmy na ekranach lub można puszczać film na jednym, a drugi jako monitor.

kable się nie plączą bo jest okablowanie sprytnie schowane w holder.

podłączyłem je na stałe do zapalniczki wewnątrz tunelu, a kabelki schowały się pod plastikową obudowę siedzeń :wink:

System rozpakowuje i chowa się do futerału w kilka sekund, jest gotowy do grania.

minus to brak kontroli z MMI i brak obsługi wszystkich formatów filmów...

ja za swój zapłaciłem 320zł z wysyłką - cena była super.

Opublikowano
Panowie cos tam skrobnałem w Warsztacie (temat w budowie) :wink: i tutaj mała prośba do posiadaczy A4 B8 :nose:

Kto ma ACC ? Jesli sa takie osoby to prosze o kontakt ewentulanie numery sterownikow w aucie (silnik skrzynia !!! ) :decayed:

Bedzie nam łatwiej sprawdzic ktore sterowniki sa komaktobilne :wink:

Montaz i Dzialanie ACC Adaptive Cruise Control Aktywny RADAR

up :decayed:

Opublikowano

Zapraszam Wszystkich do przesyłania zdjęć do Kalendarza na Rok 2014 :hi:

Opublikowano
Zapraszam Wszystkich do przesyłania zdjęć do Kalendarza na Rok 2014 :hi:

gdzie te foty?

Opublikowano

Gabriel, wszystkie informacje zawarte są tutaj:

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-252658/

btw. ostatnio był u mnie Śluba po MX'a razem z Arturem z Wawy :wink: i jak gadaliśmy to wyszło, że Cię zna :decayed:

Opublikowano

prosze... :)

... jaki ten swiat maly :)

co zlego mowili... przyznawaj sie :)

Opublikowano

nic ciekawego, jak rozmawialiśmy czym jeżdżę i że się tu udzielam to wspomniał, że ma znajomego, który jeździ 3.0TDI z Krakowa. i tak po prostu wyszło z rozmowy, że to Ty :wink:

Opublikowano

Moge wyslac 2 zdjecia :)??

Opublikowano

tak, ale 2 osobne maile. jedno zdjęcie na grudzień i jedno na styczeń :wink:

Opublikowano

poszla fota :)

Jak sie spodobaja, to moge jeszcze kilka wyslac... kilka fot bardzo zdolnego Pana :)

Opublikowano
Ma ktoś ACC ? :wink:

Pewnie tylko ty ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.