Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a DPF? moze warto?

ile Cie wyniosl komplet nowych wtryskow?

DPF - a co z nim mam zrobic? dziala poki co bardzo sprawnie - sam jestem w szoku :)

Jeszcze chyba nikt nie zaczal, wiec moze ja rozpoczne :)

Zdrowych, Wesolych Wszystkim :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czy tylne rolety w drzwiach da się samemu dorezać poprzez wyciecie dziur i włożenie samych rolet czy trzeba kupić cały boczek ?

http://imageshack.us/a/img853/9018/dsc0038ri.jpg

Czy da się kupić je oddzielnie ? Jeżeli tak to jaki jest numer części i ew cena ?

Pewnie sie da :wink: mozna dokupic poszczególne elementy ale koszt wszystkiego to około 1700 PLN :decayed:

Sa wersje do sedana jak i do kombi .

Opublikowano
Czy tylne rolety w drzwiach da się samemu dorezać poprzez wyciecie dziur i włożenie samych rolet czy trzeba kupić cały boczek ?

http://imageshack.us/a/img853/9018/dsc0038ri.jpg

Czy da się kupić je oddzielnie ? Jeżeli tak to jaki jest numer części i ew cena ?

Pewnie sie da :wink: mozna dokupic poszczególne elementy ale koszt wszystkiego to około 1700 PLN :decayed:

Sa wersje do sedana jak i do kombi .

1700PLN ?? czyli jedna roletka kosztuje 850zł ? łał :/

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, chodziło mi o samą roletkę + samodzielne wycięcie dziur i zamontowanie tego w jakiś sposób.

A co z tymi boczkami co na allegro są za 250zł sztuka z roletkami (kiedyś widziałem) ? okazja w takim razie czy normalna cena ?

Czy boczki tylnych drzwi różnią się dla sedana i kombi ?

Dzięki za odpowiedź i za Gabrielem

Wesołych Wszystkim :)

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

I jeszcze od razu pytanie czy w opcji z zakupem całego boczka trzeba zwracać uwagę na obicie materiałem na boczku czy to da się we zmienić ze swoich boczków ?

Opublikowano

Jak masz takie boczki po 250 PLN sztuka to tylko brać :wink:

Rolety oczywiscie ze sie roznią , wystarczy popatrzeć na kształt ramki w sedanie i kombi .

Symbole poczatkowe roletek :

8K5 -sedan

8K9- avant

Dodatkowo sa srubki mocujace 14 szt . na strone oraz uszy do zawieszenia roletek , oczywiscie sa pod sedan jak i pod avant :decayed:

Opublikowano

byly tez oryginalne oslonki mocowane na wcisk..

mnie sie podobaja...

rowniez wesolych!

Opublikowano

Oryginalne na wcisk ? a jak to wygląda i ile kosztuje ?

Przykład boczków: LEWA PRAWA TAPICERKA DRZWI ROLETA AUDI A4 B8 8K9 (2866691704) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie żebym reklamował ale dla mnie za daleko a wolałbym osobiście.

A co z wstawkami tapicerki ? Da się wymienić ?

Inne pytanie to gdzie wozicie gaśnice ? W bagażniku przy kole ? Pewnie już było, przyznam się że nie szukałem.

Opublikowano

ja mam gaśnicę w bagażniku pod siatką w podłodze

Opublikowano

ja mam gaśnicę w boczku bagażnika. m.in. po to wymieniałem boczek na taki z siateczką :wink:

Opublikowano

Kur**... gasnica!! :D

wiedzialem, ze cos musze do auta kupic :)

Opublikowano

niemcy to maja zalete w tym swoim jezyku - wszystko nazywaja za pomoca jednego slowa ( a u nas roleta przeciwsloneczna... bla bla bla )

Opublikowano

czy ja wiem, czy to jest zaleta? :wink:

np: to co u nas nazwiesz lista czesci (np przy listowaniu podzespolow danego elementu) oni nazywaja 'bauteilverfolgungsliste' - wypowiedz to :grin:

Opublikowano
czy ja wiem, czy to jest zaleta? :wink:

np: to co u nas nazwiesz lista czesci (np przy listowaniu podzespolow danego elementu) oni nazywaja 'bauteilverfolgungsliste' - wypowiedz to :grin:

dokladnie to mam na mysli :)

zawsze sie smieje, ze intrukcja w jezyku niemieckim jest najkrotsza :D

Opublikowano

Wesołych, radosnych i przede wszystkim rodzinnych Świąt :hi:a pod choinkę mnóstwa gratów do naszych aut :decayed:

Opublikowano

Pachnącej choinki

:wink: na stole wódki i szynki

Wesołych kolędników

podarków bez liku

Sexu na śniegu :naughty: mniej życia w biegu

Dużego bałwana :decayed: zabawy do rana.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT .

LEDY_A4_KLUB.jpg

Opublikowano

za***ista choinka!!!

Opublikowano

jeśli ABS w mojej beósemce nie ma możliwości kontrolowania ciśnienia w oponach to czy mozliwy jest montaż i zakodowanie jakiegoś z tych czujników poniżej?

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

cos jeszcze musi odbierac sygnal z tych czujnikow...

Opublikowano

Do tego potrzeba jeszcze sterownika oraz anteny :wink: w B8 tego nie było na Europejski rynek .

Opublikowano

kurcze a tak by mi się przydało... mógłbym kontrolować ciśnienie podczas wypraw w teren itp itd i tvn...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.