Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po podpięciu pod kompa pojawiły się takie kody:

p2463

p0193

p0473

p0471

Pod skasowaniu błedów pozostały tylko p0473 i p0471.

Pod wyjechaniu od diagnosty znowu zapaliła się kontrolka Dpf (bez engine i mrugających świec), Jechałem jednostanie na 3-cim biegu ok 60km/h przez 10min i kontrolka zgasła.

Opublikowano

Czy wymiana tego czujnika to skomplikowana operacja??

Masz może numer katalogowy tego czujnika??

Z góry dzięki

Opublikowano

Czujnik masz miedzy silnikiem a sciana grodziową , w ASO zawsze maja na stanie lub ALLEGRO .

Łatwo go poznać poniwaz idą do niego dwie rurki .

Oryginalny czujnik różnicy ciśnień Volkswagen Audi (2835031063) - motoAllegro

Opublikowano
To wytłumacz skąd sterownik pod EURO 3 w ETCE :naughty:

nie znam wytłumaczenia :decayed:

Opublikowano

iPhone using Tapatalk

Opublikowano

mi ostatnio padły 2 czujniki w jednej chwili..... czujnik różnicy ciśnień i czujnik temperatury spalin 1. Może faktycznie niskie temperatury je wykańczają?? wg czujnika Temperature przed turbo na wolnych obrotach miałem 1100 sotpni :D

Opublikowano

chopy, przeglad przy 120kkm to filtry, plyny, cos jeszcze?

Opublikowano

jeśli 2 lata od ostatniego przeglądu to też płyn hamulcowy

Opublikowano

Ja własnei oddałem do ASO furmanę na wymianę tego czujnika + zniwelowanie nieszczelności.

ZObaczymy popołudniu co i jak....

Opublikowano

Cuber raportuj. Jedrekx, dzieki, dorzucam do listy todo.

Ja swojego wstawiam zaraz po swietach na przegladzik, a oddzielnie podjade przed swietami na kompletny check klimy, niech mu sprawdza i uzupelnia poziom oleju i czynnika, no i czyszczenie parownika, bo zaczyna waniac ;) Maja sprawdzic endoskopem jego stan zasyfienia.

Opublikowano

a jaka masz liste todo obecna?

Opublikowano

olej, filtry wszystkie, zdaje sie wymiana paska pompy, wymiana plynu hamulcowego, klima (olej+czynnik+ozonowanie), przeglad zawiasu i wszystkich punktow std.

o czyms zapomnialem? co ile sie zmienia olej w manualnej skrzyni biegow?

Opublikowano

Z ta klima to bardzo mądrze:thumbup1: zwłaszcza jak ktoś ma dzieci. Wiele osób to bagatelizuje, a to się może tym skończyć:

Choroba legionistów

Swoja droga dlaczego w A4 występuje ten problem z klima o wiele częściej/wcześniej jak np w BMW3?:eusathink:

Ktoś mi coś tłumaczył o niefortunnym ustawieniu parownika?:eusathink:

Opublikowano

Panowie jutro mam wyzwanie wiec czekam na sugestie...

Dzisiaj po wymianie czujnika róznicy ciśnień i temperatury spalin 1 dopaliłem DPFa - zszedł do 3g. Elegancko auto popracowało na wolnych obrotach, przejechałem się na jazdę próbną i gitara. Wyjechałem z pracy do domu i po 25 km dałem troche w palnik ok 4 krpm na 4ce auto zgasło... wtoczyłem się na stacje i próba odpalenia zakończyła się fiaskiem. Brak błędów na vagu.... po 10 minutach auto odpalilo na 3 sek i znów zgasło... wg mnie ewidentny brak paliwa?? tylko gdzie i czego szukać. Dzisiaj już temat odpusciłem, ale jutro muszę od czegoś zacząć. Może ktoś miał podobną sytuacje i mnie nakieruje?? złe paliwo?? zatkany filtr?? padła pompa?? jakiś kolejny czujnik??

Opublikowano

hm... piotrek, ciekawe - u mnie nic takiego nie mialo miejsca ani raz. Ja bym lecial w strone cisnienia paliwa, mozliwe ze pompa.Dziwne, ze nie ma bledow w vagu...

Opublikowano

moim zdaniem pompa by tak jak wcześniej "górą" nie dawała rady i wyrzucała błąd a tutaj auto odpaliło 2 razy po jakimś czasie..... - tak jakby trochę paliwa dostało i później znów brakło <myśli> będę jutro szukał jakby coś to pompa zapasowa jest ;)

Opublikowano

moze gdzies jest nieszczelny uklad?

kiedy zmieniales filtr paliwa?

objawy troche jak po zapowietrzeniu ukladu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.