Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,

Wymieniał ktoś samodzielnie termostat w 3.0 tdi, idzie to zrobic samemu? w Aso za wymiane chcą 480 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem fabrycznie D3S Philipsa i takie też kupiłem nowe po tym jak mi serwis skasował, stary ten który ocalał jeszcze mam sprawny. Wymieniłem oba naraz bo podobno się wypalają z czasem zmieniają barwę.

Te nowe kupiłem na Alledrogo po 150 PLN/szt ale to było w styczniu 2011 hehe dwa lata temu. Do dziś świecą ładnie więc nie widzę celowości zakupu w ASO.

Gdyby ktoś chciał zakupić to użytkownik z Alledrogo: amt24_eu. Można zaufać sprawdzony :)

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

No i odszukałem z ciekawości ZAROWKA BIXENON D3S PHILIPS AUDI A3 A4 A5 A6 Q5 Q7 (2904454500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena przez dwa lata się nie zmieniła :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem fabrycznie D3S Philipsa i takie też kupiłem nowe po tym jak mi serwis skasował, stary ten który ocalał jeszcze mam sprawny. Wymieniłem oba naraz bo podobno się wypalają z czasem zmieniają barwę.

Te nowe kupiłem na Alledrogo po 150 PLN/szt ale to było w styczniu 2011 hehe dwa lata temu. Do dziś świecą ładnie więc nie widzę celowości zakupu w ASO.

Gdyby ktoś chciał zakupić to użytkownik z Alledrogo: amt24_eu. Można zaufać sprawdzony :)

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

No i odszukałem z ciekawości ZAROWKA BIXENON D3S PHILIPS AUDI A3 A4 A5 A6 Q5 Q7 (2904454500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena przez dwa lata się nie zmieniła :shock3:

Też już sprawdziłem dzięki za link bo wiadomo w opisie każdy pisze, że ma ori, ale jeszcze z ciekawości chciałbym wiedzieć czy te D1S też podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytałem o róznicach :eusathink:

Czyli co D1S odpada?

Gdzies tu czytałem chyba Podróbki żarników/palników ksenonowych (D1S, D2S) - gdzie kupić oryginały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos podac wymagania do takiego projektu? jak to ma byc zrobione technicznie / graficznie zeby mozna bylo fajną koszulke wyprodukowac, grafika mam wiec jakos by się ogarnęło, pozostałaby kwestia zlecenia produkcji

Dostałem taką odpowiedź:

program to bez rżónicy aby był graficzny i nie był to zwykły paint, format proponuje PNG, ale moze to też być foramt zapsiujacy tzw wartswy PSD(photoshop) albo corel:wink:

ale na drukarni przyjmą i JPG.

Więc wydaje mi się , że można coś działać w temacie im szybciej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wymieniał ktoś samodzielnie termostat w 3.0 tdi, idzie to zrobic samemu? w Aso za wymiane chcą 480 zeta.

dobre pytanie... sam jestem ciekaw, niestety u mnie nic sie nie dzieje z termostatem. Daj znac, jak Ci sie uda cos wskorac w temacie termostatu w 3.0 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak tam sprawa robił ktoś coś z tymi projektami na koszulkę bo trochę czas goni ja tam wymyśliłem dwie może trzy propozycje ale boję się pokazać bo żaden ze mnie grafik:embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani mnie nie denerwuj, przeglądam allegro dziennie parę razy pod tym kontem i lipa jakby mi ktoś załatwił w "normalnej" cenie to biorę z mety:wink:pod panoramę pełno a normalnych jak na lekarstwo:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic będę dalej szukał...

a wracając do tematu projektu na koszulki ja sobie chyba zamówię z takim wzorem:

rysunek3s.jpg

albo z takim:

rysunek12d.jpg

:naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek, a masz od WRC copyright © ?:naughty:

Pierwsze zdjęcie wziąłem z galerii B8 a drugie to moje auto:naughty:

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

Jeśli chodzi o inne projekty to kolega arek776 miał coś zdziałać i podesłać, ja tak jak pisałem nie za bardzo ogarniam te programy podałem tylko moją propozycję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...