Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Np. podświetlanie schowka nie jest w standarcie ja u mnie mimo tego, że najuboższej wersji nie miałem to tego brakowało:kwasny:

Opublikowano
dobra, to co z naklejką? bo mało osób się wypowiedziało.. TrOOOOp B8?

Tak Czcionkę też możesz wybrać zdaje się na Twój gust

Ja bym proponował taką, jak w 1szym poście :wink:

W B8 sa niektore takie golasy ze az trudno uwierzyć :wink:

Dobrze, że w B8 nie ma już korbotronika :decayed:

Opublikowano
ja słyszałem jak gada 3.0 TDI BI :kox:

Slychac go fajnie nawet ponad 200kmh. Poganialem sie chwile z nowym a6 3.0 na a2 jakos przed swietami, nieznacznie zostawil mnie w tyle (u mnie nadal seria, mysle, ze byl zdziwiony jak nieznacznie) i milo zaskoczyl dzwiekiem wydechu.

Opublikowano

A czy czasem nowe 3.0 bitdi nie ma głośnika przy wydechu dzięki któremu tak fajnie gada tak jak jest to w becie?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
dobra, to co z naklejką? bo mało osób się wypowiedziało.. TrOOOOp B8?

Tak Czcionkę też możesz wybrać zdaje się na Twój gust

Ja bym proponował taką, jak w 1szym poście :wink:

Tylko w tej czcionce nie ma rozróżnienia ma małe i duże litery i wtedy już nie będzie takiego efektu przy OOOO :kwasny:

Opublikowano
A czy czasem nowe 3.0 bitdi nie ma głośnika przy wydechu dzięki któremu tak fajnie gada tak jak jest to w becie?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ma jakis glosnik w tylnej puszce, ale czy taki jak w becie nie wiem..

jak to dziala nie wiem.

Opublikowano

Tak działa ze w glosnikach słychać v8 :naughty:

Opublikowano

:grin:si, sorki jeśli uprzedziłem :hi:

Opublikowano
:grin:si, sorki jeśli uprzedziłem :hi:

Nie ma problemu następnym razem wiem, że nie ma co czekać jak taka cena wyskoczy tylko trzeba zaraz brać:wink:

Opublikowano

Dokładnie tak, towar jak widać chodliwy :decayed:jak coś będę wiedział dam Ci znać.

Pozdrawiam:hi:

Opublikowano

Już wcześniej mówiłem, będę wdzięczny za każde info jeśli oczywiście cena będzie przystępna:wink:

Opublikowano
Tak działa ze w glosnikach słychać v8 :naughty:

wewnatrz? nie, tu to inaczej rozwiazano. glosnik jest w wydechu i gra roznie w zaleznosci od tego czy jedziesz po miescie, czy po autostradzie, cuda panie..

Opublikowano

tak, głosnik jest na zewnatrz auta... ciekawe czy da sie cos takiego wszczepic do starszych modeli...

Opublikowano
ciekawe czy da sie cos takiego wszczepic do starszych modeli...
System jest banalnie prosty w założeniu:wink: Seryjnie montowany w średniej klasy słuchawkach od kilku ładnych lat. Testowali to bodajże na B6/7.

http://www.auto-tuning-news.de/uploads/RTEmagicC_eberspacher-auspuff-unten.jpg.jpg

Mikrofon, sterownik, tłumiki z głośnikami i gotowe.:decayed: Nie jestem pewny(etka prawdę powie), ale od C7 w górę jest już jako opcja.

http://www.wiwo.de/images/audi_a6_activesound_exhaust_system/5887942/2-format23.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.