Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jutro 7.30 jestem szefie u ciebie:wink:

Jakbyś nie dojechał to zadzwoń wyjadę po Ciebie:decayed:

Moim w tym stanie jest wszystko możliwe:decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to i mnie się udzieliło. Podjeba... mi antenę od CB. Najgorzej że trzeba będzie znowu walczyć z kablem żeby się nie plątał.

Opublikowano
  • Autor

Janusz gdzie Ci jebneli ? Gdzieś w Tczewie ??

Opublikowano

Panowie z jakim silnikiem najlepiej kupić B8 tak żeby wszystko śmigało jak powinno ale wchodzi w grę tylko chyba 2.0?

Opublikowano

ja sie wybieram do PL w wakacje to zakupie kilometr lancucha zeby auto owinac bo jeszcze mi bude rokreca w pod blokiem<szok>

w IRL na noc w lecie znajomy drzwi i szyby pozostawial otwarte zeby auto sie przewietrzylo :grin::grin:, a auto odpalone pod sklepem o 8 rano to norma (ktos tylko po kawe wyskoczyl:facepalm:)

Opublikowano
Panowie z jakim silnikiem najlepiej kupić B8 tak żeby wszystko śmigało jak powinno ale wchodzi w grę tylko chyba 2.0?

Czterocylindrowca o dzwieku Odkurzacza?nie rób tego błędu...

Do śmigania bez polotu to rzeczywiście 2.0 mozna brać ale bez polotu to i Dacią logan mozna jeździć :wink:

Warto dopłacić za 3.0tdi albo chociaż 2.7 dla dźwięku chociazby , benzynowe v6 pominąć bo 3.2 szału nie robi a 3.0tfsi to juz sponsora kasa :kwasny:

Opublikowano

Dziadek mnie jeszcze nie stać na B8 kolega myśli nad kupnem więc pytam jakie najlepiej ma być oznaczenie silnika żeby się nie pier**liło:naughty:

Opublikowano
Dziadek mnie jeszcze nie stać na B8 kolega myśli nad kupnem więc pytam jakie najlepiej ma być oznaczenie silnika żeby się nie pier**liło:naughty:

W sumie w b8 to wszystkie silniki sa w miarę bezawaryjne ... Jedynie 2.0tfsi do 2011 miały problem z olejem i to spory bo potrafiły wciagac ponad 0,5 litra na 1000km - niektórzy walczyli wtedy z aso i były akcje wymiany pierścieni i paru innych gratów w w silniku , no ale to trzeba by sprawdzać w aso czy coś było grzebane ...

2.0tdi jest juz we wszystkich b8 na cr i brak jak narazie znaków o awariach znanych np w 2.0 tdi pd...

Opublikowano
Dziadek mnie jeszcze nie stać na B8 kolega myśli nad kupnem więc pytam jakie najlepiej ma być oznaczenie silnika żeby się nie pier**liło:naughty:

W sumie w b8 to wszystkie silniki sa w miarę bezawaryjne ... Jedynie 2.0tfsi do 2011 miały problem z olejem i to spory bo potrafiły wciagac ponad 0,5 litra na 1000km - niektórzy walczyli wtedy z aso i były akcje wymiany pierścieni i paru innych gratów w w silniku , no ale to trzeba by sprawdzać w aso czy coś było grzebane ...

2.0tdi jest juz we wszystkich b8 na cr i brak jak narazie znaków o awariach znanych np w 2.0 tdi pd...

Dzięki dziadyga:wink:
Opublikowano

Dawno mnie tu nie było :wink:

Panowie moze ktos chce POLSKI VCDS (przerobiony :decayed:) w dobrej cenie ?

Cena gdzies 250 -300 PLN

Opublikowano

No proszę ale będzie wszystko chodziło jak trzeba? Jak byś miał jeszcze później to bym łyknął ale to dopiero w kwietniu:naughty:

Opublikowano
Dawno mnie tu nie było :wink:

Panowie moze ktos chce POLSKI VCDS (przerobiony :decayed:) w dobrej cenie ?

Cena gdzies 250 -300 PLN

pójdzie u mnie? Bo u mnie jest jakiś nowy interfejs ,dlatego nikt jeszcze z tunerów nie robi mojego silnika :kwasny:

Mialbys komu dać to do BT zeby sprawdzić czy działa ? Czy moze jednak sam bedziesz?

Opublikowano

Chciałbym przyjechac chociaz na pare godzin , musze byc z zona cały czas niestety .

Moze sie uda :wink:

Co do kabelka to pasuje sprawdzić w działaniu .

Opublikowano
Chciałbym przyjechac chociaz na pare godzin , musze byc z zona cały czas niestety .

Moze sie uda :wink:

Co do kabelka to pasuje sprawdzić w działaniu .

no to jak sie uda byc i kabel jeszcze bedzie to weź go to sprawdzimy

Opublikowano
Jak ktoś będzie chciał to też VCDS wezmę :wink:

Bierz, bierz jak nie ten wrclaguny to twoj sprawdzimy to będę wiedział czy mogę sie w takie coś pchac :naughty:

Opublikowano
Jak ktoś będzie chciał to też VCDS wezmę :wink:

Bierz, bierz jak nie ten wrclaguny to twoj sprawdzimy to będę wiedział czy mogę sie w takie coś pchac :naughty:

Oki :thumbup1:

Opublikowano
Panowie z jakim silnikiem najlepiej kupić B8 tak żeby wszystko śmigało jak powinno ale wchodzi w grę tylko chyba 2.0?

Jak nie chcesz się wkurw na to co się dzieje z cenami paliw to zdecydowanie 2.0 TDI, fajnie jedzie pali sześć i można zawsze trochę podwirusować. Jak Cie stać żeby miesięcznie wydać 5 stówek więcej na OIL to kup 3.0 będzie frajda, ale ... ja bym sobie za te pięćset fajniejsze przyjemności wyszukał.

Opublikowano
Panowie z jakim silnikiem najlepiej kupić B8 tak żeby wszystko śmigało jak powinno ale wchodzi w grę tylko chyba 2.0?

Jak nie chcesz się wkurw na to co się dzieje z cenami paliw to zdecydowanie 2.0 TDI, fajnie jedzie pali sześć i można zawsze trochę podwirusować. Jak Cie stać żeby miesięcznie wydać 5 stówek więcej na OIL to kup 3.0 będzie frajda, ale ... ja bym sobie za te pięćset fajniejsze przyjemności wyszukał.

:wink:
Opublikowano
Janusz gdzie Ci jebneli ? Gdzieś w Tczewie ??

Pod Ebro w Tcz naparkingu, około 21. Gnojki urwali, nie wierzę ze normalny uczciwy złodziej chciał by się bawić w anteny. Nic tylko złapać, gacie w dół i tym pretem od anteny wpierd... aż by się krew lała, do końca życia by pamiętał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.