Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chyba nie będzie bo od sterownika idzie światłowód :wink:

U mnie fabrycznie B&O jest na Concercie:wink:

O widzisz :kox: czyli masz po Canie .

A masz suba ? dawaj foty :naughty:

U mnie tez B&O po canie. Sub oczywiscie jest, active noise canceling rowniez. Roznia sie ponoc tym, ze w jednym ze zrodla idzie sygnal analogowy, a w drugim MMI cyfrowy swiatlowodem. Ale roznica z dobrego zrodla nieslyszalna. Dzialaja radia symhony i concert po canie. Czy to radio podstawowe - nie wiem.

Jest tez regulacja 7stopniowa Gali oraz wlaczanie przetwarzania przestrzennego dzwieku z menu.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8F0919604 jaki to monitor i od czego ? :eusathink:

Z tego co wyszukałem, to LCD do MMI 3G w wielu Audikach i w Lambo.

Opublikowano
Chyba nie będzie bo od sterownika idzie światłowód :wink:

U mnie fabrycznie B&O jest na Concercie:wink:

O widzisz :kox: czyli masz po Canie .

A masz suba ? dawaj foty :naughty:

U mnie tez B&O po canie. Sub oczywiscie jest, active noise canceling rowniez. Roznia sie ponoc tym, ze w jednym ze zrodla idzie sygnal analogowy, a w drugim MMI cyfrowy swiatlowodem. Ale roznica z dobrego zrodla nieslyszalna. Dzialaja radia symhony i concert po canie. Czy to radio podstawowe - nie wiem.

Jest tez regulacja 7stopniowa Gali oraz wlaczanie przetwarzania przestrzennego dzwieku z menu.

Masz active noise canceling w A4?

Opublikowano

zgodnie z info audi i B&O wszystkie wersje B&O maja..

Vehicle Noise Compensation (VNC)

choc mnie sie wydaje, ze po prostu zrobili GALA na podstawie predkosci i halasu wewnatrz kabiny - taki polsrodek.

dodatkowe mikrofony do VLC sa w obudowie lampki osw. wnetrza.

Opublikowano
zgodnie z info audi i B&O wszystkie wersje B&O maja..

Vehicle Noise Compensation (VNC)

choc mnie sie wydaje, ze po prostu zrobili GALA na podstawie predkosci i halasu wewnatrz kabiny - taki polsrodek.

dodatkowe mikrofony do VLC sa w obudowie lampki osw. wnetrza.

U mnie po prostu zwiększa poziom głośności audio jeżeli zwiekszy się hałas w samochodzie (jest jeden mikrofon w lampce do tego), ale to nie jest VNC.

Opublikowano
zgodnie z info audi i B&O wszystkie wersje B&O maja..

Vehicle Noise Compensation (VNC)

choc mnie sie wydaje, ze po prostu zrobili GALA na podstawie predkosci i halasu wewnatrz kabiny - taki polsrodek.

dodatkowe mikrofony do VLC sa w obudowie lampki osw. wnetrza.

U mnie po prostu zwiększa poziom głośności audio jeżeli zwiekszy się hałas w samochodzie (jest jeden mikrofon w lampce do tego), ale to nie jest VNC.

to jest GALA

Opublikowano

Rozumiem ten schemat, ale wolę zasięgnąć rady. Planuję wykorzystać przyciski PDC i rolety do czegoś zupełnie innego. Jak podłączyć do nich przewody, żeby czegoś nie zjarać? Boję się, że kiedy pdłączę plusa do pinu nr 1, to mogę coś spalić. Mają one działać po prostu zamykając obwód. Jak rozumiem, są to przełączniki "chwilowe"? Nie ma tam żadnych przekaźników w środku?

Opublikowano

Rozumiem ten schemat, ale wolę zasięgnąć rady. Planuję wykorzystać przyciski PDC i rolety do czegoś zupełnie innego. Jak podłączyć do nich przewody, żeby czegoś nie zjarać? Boję się, że kiedy pdłączę plusa do pinu nr 1, to mogę coś spalić. Mają one działać po prostu zamykając obwód. Jak rozumiem, są to przełączniki "chwilowe"? Nie ma tam żadnych przekaźników w środku?

Przekaźników żadnych nie ma, na bank, rozbierałem, tylko włącznik chwilowy, dioda podświetlająca i opornik do diody, raczej nie ma możliwości, żeby coś zjarać:wink:

Opublikowano

NIe wiem czy to już było ale wrzucam ciekawy bajerek za +/- 1700pln :decayed:

Opublikowano

Taniocha jak za cyfrowy bajerek :naughty:

Opublikowano
Taniocha jak za cyfrowy bajerek :naughty:

jeszcze wątpliwej przydatności:kwasny:

Opublikowano

panowie jakie Et felgi może być maksymalnie przy oponie 255/35/19 by nie obcierało ?

Opublikowano

koledzy, znajomy ma takie pytanko.. obiecałem, że Was zapytam: :chcialbym sprawdzic jaki prad idzie na listwe LED w pozycji 100% jasnosci i przy przyciemnieniu po wlaczeniu swiatel lub kierunku. " pomoże ktoś?

Opublikowano
koledzy, znajomy ma takie pytanko.. obiecałem, że Was zapytam: :chcialbym sprawdzic jaki prad idzie na listwe LED w pozycji 100% jasnosci i przy przyciemnieniu po wlaczeniu swiatel lub kierunku. " pomoże ktoś?

ło....

z tego co pamietam to przygasaja one o 80%(albo jakos tak) - kiedys sie tym bawilem, ale produ niestety nie mierzylem :wink:

Opublikowano

a VCDS nie pokaże mi jaki prąd idzie?

Opublikowano
a VCDS nie pokaże mi jaki prąd idzie?

w blokach pomairowych trzeba poszperac , a gdzie to nie wiem .

Opublikowano

ok, dzięki Panowie

Opublikowano

Pytanko, czy sterownik PDC, sterowniki drzwi, sterownik kamery, sterownik elektryki oraz bordnetz (czy jak tam) mają CP?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.