Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pomaluj na czarno, to jedyny słuszny kolor na ramkę grula :naughty:

No właśnie mam kratki czarne w połysku i zaczyna to schodzić na paru szczebelkach. Wolałbym chyba wymienić na czarny grill S5, ale dostać go strasznie ciężko

Eee AUDI S5 GRILL CZARNY PDC (3309271738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

obserwuję to :decayed: ale jak pomyślę, że za grill do A3 płaciłem 400zł, a tu chcą 900 to mi się smutno robi :grin:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
.....Fajne masz klapki :wink:

klapki nie ałdi, a z ajkiji :wink:

Dzisiaj listonosz przytargał zaczepy na torby z biedronki :facepalm:

Wiem, że do sedana ale będę gdzieś dokładał do avanta, tylko gdzie? (na zewnątrz pod tablicą rejestracyjną) :eusathink:

20130613100658.jpg

Jędrek sprawdzaj też na ebay'u...

Opublikowano
A co ty na ori już nie miałem sił szukać i szukać w dobrych pieniądzach,

a jak były to jak by ktoś po betonie przejechał i podeptał :kwasny:

Prosto z Chin jak zamówiłem żarówki led dwukolorowe, to wziąłem te na próbę, powiem że są nawet OK

Tylko jak głęboko zajrzysz pod zderzak to widać opaski...

Ori nówki sztuki kosztują coś koło 280 PLN w ASO.

Opublikowano

Wiem przysłali mi katalog w marcu z tą ceną... ja mam za tej 1/3 ceny :wink:

Opublikowano

A ja dziś dostałem przesyłeczkę :banan:

20130613_110835.jpg

20130613_111247.jpg

ori 8jx18 et 38 powinno chyba ładnie siąść bez dystansu :eusathink:

Opublikowano

ja mam podobne et w 18" i jest dobrze zgrane... masz seryjne zawieszenie czy jakiś: minus?

Opublikowano

Panowie szukam dobrego magika od audi (ELEKTRYK) w zachodniopomorskim :wink:

Opublikowano
ja mam podobne et w 18" i jest dobrze zgrane... masz seryjne zawieszenie czy jakiś: minus?

ori s-line 1bv:wink:

Opublikowano

mogłby ktoś na pv wysłać instruktarz zmiany podsufitki ? :kox:

Opublikowano

Czym zawieszenie 1BV różni się od 1BE ?

Opublikowano

Ktos pytal o fotke lampy stop trzeciej

tebeteny.jpg

Opublikowano
Czym zawieszenie 1BV różni się od 1BE ?

BV jest twardsze i niższe o 1 cm

Opublikowano

darecy Fajny masz lakier na zderzaku, przeważnie tam u dołu to już poobijane zniszczone i niedomyte. A tutaj ... lustereczko :)

Opublikowano

Janusz ojtam ojtam, myłem w kwietniu! Do zdjęcia wytarłem ale późnej zapomniałem wyciąć :facepalm:

Opublikowano

Muszę się za swojego zabrać, bo jak porównać bym miał to chyba bym się z wstydu zapadł. A dokładka całkiem fajna, ja mam akurat w ori na obu stronach więc juz nie ma co dłubać, chociaż jak miałem fabryczny po jednej stronie to faktycznie ochydny w porównaniu do tego co u Ciebie teraz. Tak że mała rzecz a cieszy :)

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

A może przymierzał ktoś maskownicę z licznika od A5, czy pasuje do naszego A4, oczywiście łącznie z plastikowymi maskownicami wokół licznika.

Opublikowano

Bogdan dawał ramki poliftowe i były chyba problemy ze stolarzem i mocowaniem.

Nie wiem czy z A5 podejdą...

Opublikowano
A może przymierzał ktoś maskownicę z licznika od A5, czy pasuje do naszego A4, oczywiście łącznie z plastikowymi maskownicami wokół licznika.

Ja do niedawna miałem zamontowane od A5 w piano:wink: nawet mam na zbyciu komplecik:naughty: jest trochę kombinacji z licznikiem, ale się da:thumbup1:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

tylko nie uwal kabla :naughty:

Wersja VCDS Beta 12.10.5 śmiga na moim kabelku jak talala :thumbup1:

Opublikowano
Ktos pytal o fotke lampy stop trzeciej

http://img.tapatalk.com/d/13/06/13/tebeteny.jpg

Dzięki serdeczne :)

Już poprawione. W jednym czasie z odbiorem z naprawy blacharskiej wyskoczyła piasta + łożysko PP. Więc jak oddałem do wymiany to mi Panowie poprawili. Stop był tylko wsunięty, nie zamocowany dokładnie. Mała wpadka z ich strony, ale całość wygląda bardzo dobrze.

Generalnie co muszę powiedzieć to zrobili dobrą robotę. Fakt, że większość była wymieniana na nowe ale tylni błotnik musieli wyciąć i wspawać nowy. Najmniejszego śladu nie ma, co mnie bardzo cieszy.

No i dwa lata gwarancji na całość + 30 lat gwarancji na lakier - a tu to przesadzili trochę :)

Opublikowano
  • Autor
Wersja VCDS Beta 12.10.5 śmiga na moim kabelku jak talala :thumbup1:

Ale ori kabel masz z Ross-Tech'a czy z Adako ??

Opublikowano

Panowie mam pytanie jakie sa roznice w tych koncowkach wydechu? Czy sa to roznice w wygladzie, wielkosci, grubosci? I czy sa jakies dedykowane do s-line?

8K0 071 761

8K0 071 762

8K0 253 825 D

Potrzebuje do b8 avant podwojne po jednej stronie.. Z gory dzieki za odp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.