Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
już dawno, btw ten dyfuzor można wymienić bez demontaży zderzaka czy motyw jak w b6??

to co się nie chwalisz? :decayed: tylko pamiętaj, że dyfuzor S-line nie pasuje do zwykłego zderzaka

Opublikowano
:grin: no nie, wiedziałem że byłoby za łatwo, nie ma się czym chwalić, auto nie będzie modzone i jest przejściowe
Opublikowano

Dzięki Grzesiu ;) powiedz mi jeszcze gdzie Ty wozisz tą zapasówkę? bo widzę że jak jest ten plastik na kompresor to ona tam ni uja nie wejdzie ;>

P.S gdzie zgubiłeś klucz do kół i podnośnik :P

Opublikowano

Nie ma szans nie wejdzie. Chyba ze na tylną klape jak w jeepie xD

Opublikowano
  • Autor

To nie miałeś ani dojzadówki ani zestawu naprawczego ?? :kox:

Opublikowano

Grześ pewnie miał ale dołożył suba banga i miejsca zabrakło na syropian. Trzeba było walizeczke odkręcić nad baterie.

Mi koło wchodzi pod lekkim kątem na plastik który jest z kompresorem bez lewarka.

Klapa się zamyka, a koło jest dokrecone. Mam lewarek z kluczem ale w oddzielnym plastiku ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
To nie miałeś ani dojzadówki ani zestawu naprawczego ?? :kox:

Nie :kox:

To ładny golas był :P

Opublikowano

Jak podłączyć czujnik jakości powietrza g238? Chodzi mi i o pin nr 1.

Masa mostkuje się z masą auta, sygnał mostkują się np z czujnikiem ciśnienia G395 fioletowym, a co z zasilaniem? Przechodzi przez MCE09 polaczenie 86 czy bezpośrednio do skrzynki bezpieczników?

Opublikowano

Trzeba bezpiecznik :wink:

PIN 1 - zasilanie

PIN 2 - masa

PIN 3 - mostkujemy z MCE 09 , T16b ---> PIN 4

Opublikowano
Trzeba bezpiecznik :wink:

PIN 1 - zasilanie

PIN 2 - masa

PIN 3 - mostkujemy z MCE 09 , T16b ---> PIN 4

Czyli dodatkowy bezpiecznik. Dzieki Grześ. czy ten sc5 juz jest w skrzynce.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Panowie pytanie mam odnośnie hamulców ponieważ zbliża mi się wymiana klocków z przodu i tarcze też już są raczej do wymiany dlatego zastanawiam się nad założeniem czegoś mocniejszego widziałem, że WRC ma do sprzedania zestaw z S4 i teraz dwa pytanka jak się będzie jeździć jak wymienię tylko przód na S4 a tył zostanie seria 2.0TDI czy to w ogóle możliwe czy trzeba zaraz komplet zmieniać przód i tył oraz czy na zacisk z S4 założę koło 17" bo takie mam zimówki?

Opublikowano

Bedziesz miał wtedy 345/300 :wink:

Ja tak jezdziłem przez pewnie czas jak nie dopadłem tyłu 330 mm

Opublikowano

Ale ma to w ogóle sens będę już czuł jakąś różnicę?

Opublikowano

Ja miesiąc temu włożyłem przod 345 a tył został ori czyli 300. Założyłem nowe tarcze nowe klocki, niedawno sie wszystko dotarło dziś jak doj**alem po heblach to sie awaryjny stop zalaczyl bez absu. Tak więc moge powiedzieć ze różnica kolosalna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.