Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CUBER ma chyba u siebie takie felgi :whistling:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie ma ktoś z was takie felgi? Szukam dekielków do moich i potrzebował bym nr Części. Jak ktoś ma i mógł by sprawdzić to był bym wdzięczny.

http://img02-otomoto.sogastatic.pl/400x300/C28831674_12.jpg

nr czesci felgi - 8k0 601 025Q

i dekielki do felgi - 8t0 601 170

Opublikowano

Dzięki za nr części. Jak na lekarstwo tych dekli:facepalm:

Opublikowano
CUBER ma chyba u siebie takie felgi :whistling:

I ja mam te same :)

Opublikowano
Panowie ma ktoś z was takie felgi? Szukam dekielków do moich i potrzebował bym nr Części. Jak ktoś ma i mógł by sprawdzić to był bym wdzięczny.

http://img02-otomoto.sogastatic.pl/400x300/C28831674_12.jpg

nr czesci felgi - 8k0 601 025Q

i dekielki do felgi - 8t0 601 170

a może ktoś chciałby takie felgi ożenić ? chętnie bym przygarnął do B8 :wink:

Opublikowano
Latem po miescie carsharing i wypozyczalnia. Na codzien smigam Vespa GTS 300 Super Sport, no i mam jeszcze malego campera...

Na razie kompletuje budzet na inny wydatek - pozniej sie okaze...

Vespę bym chętnie przygarnął :naughty: już drugi rok mi chodzi po głowie..

Opublikowano
Panowie ma ktoś z was takie felgi? Szukam dekielków do moich i potrzebował bym nr Części. Jak ktoś ma i mógł by sprawdzić to był bym wdzięczny.

http://img02-otomoto.sogastatic.pl/400x300/C28831674_12.jpg

nr czesci felgi - 8k0 601 025Q

i dekielki do felgi - 8t0 601 170

a może ktoś chciałby takie felgi ożenić ? chętnie bym przygarnął do B8 :wink:

Napisz do mnie PW może się dogadamy kolego:wink:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

Jako że pękła mi ostatnio szyba dzisiaj wpadła nowa z czujnikiem deszczu. Kolejny Modzik zrobiony:decayed:

Opublikowano

Taa sama pękła :P

Opublikowano

Moja też ostatnio sama pękła. :wink:

Pomorek jakiś na te szyby.:grin:

Opublikowano

panowie a jak najlepiej zrobić żeby sama pękła i nie poszło po zniżkach? :decayed:

Opublikowano
panowie a jak najlepiej zrobić żeby sama pękła i nie poszło po zniżkach? :decayed:

Niestety, nie mieszkam w PL, więc nie pomogę.

Opublikowano
Dzięki za nr części. Jak na lekarstwo tych dekli:facepalm:

Ale w ASO pamietam że nie takie drogie.

Tak przy okazji, co się dzieje z http://sklep.gajos.com.pl/sklep/sklep1.php

Opublikowano
Dzięki za nr części. Jak na lekarstwo tych dekli:facepalm:

Ale w ASO pamietam że nie takie drogie.

Tak przy okazji, co się dzieje z http://sklep.gajos.com.pl/sklep/sklep1.php

Może się już im znudziło:wink: wszyscy tylko sprawdzają ceny a nikt nie kupuje....:grin:

Opublikowano
Dzięki za nr części. Jak na lekarstwo tych dekli:facepalm:

Ale w ASO pamietam że nie takie drogie.

Tak przy okazji, co się dzieje z http://sklep.gajos.com.pl/sklep/sklep1.php

Może się już im znudziło:wink: wszyscy tylko sprawdzają ceny a nikt nie kupuje....:grin:

Dobre, ale to może być prawda! :grin:

Opublikowano

Panowie.

Panowie dziś po uruchomieniu silnika, włączeniu zapłonu okazało się, iż jest zmieniona godzina oraz data,

powinna być godzina rano 7.16 a była 13.16 a data jest 27.08.2013r

Zdjęcie zrobione przed chwilą.

Co mogło się stać nie mogę zmienić godziny, jest ustawiana radiowo.

Nie ma błędów.

zegar.jpg

Opublikowano

Spróbuj wyciągnąć bezpiecznik od zegarów i zresetować może się nadajnik radiowy przywiesił...

Opublikowano

Myślę, że wczoraj pędząc przekroczyłeś linię czasu i znalazłeś się w przyszłości :)

Opublikowano
Spróbuj wyciągnąć bezpiecznik od zegarów i zresetować może się nadajnik radiowy przywiesił...

który to jest?

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

Wyciągnąć go na zapłonie czy na wyłączonej stacyjce?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.