Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

dziś przyszedł VCDS 12.10.3 :banan: trzeba się będzie pobawić :naughty:

ty jedruś będziemy musieli się umówić na testy czy ogarnia mojego polifta - czy są podpowiedzi ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Czajna, 26$ jak dobrze pamiętam

Dzięki! Daj znać, jak potestujesz, czy warto się przesiadać. Może też się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, po środku między lewą a prawą częścią siedziska plastikowa osłonka, trzeba ją rozchylić na boki i unieś do góry, albo zerwą się zaczepy, w razie czego w ASO około dychu :). Pod spodem jeden wkręt TORX, wykręcasz zdejmujesz pokrywkę metalową blokująca trzpienie przed wyhaczeniem z mocowań. Teraz wewnętrzne strony można już unosić ku górze. Trzeba pojedynczo unieść ku górze i przesunąć do środka auta ( od strony zewnętrznej czyli przy błotnikach są otwory a w nie jest wsunięty taki bolec z zatoczeniem, trzeba go po prostu wyciągnąć. Trochę niekiedy to ciężko siedzi i trzeba ruszać bujać i przekręcać kanapą jednocześnie odciągając od drzwi, powinno w końcu odpuścić. Od cała filozofia :)

No ale może ma ktos jakiś lepszy patent, bo za kazdym razem jak wyjmowałem to miałem wku..a, siedzi w tej dziurze przy błotniku i nie chce odpuścić :)

dzięki mumen popróbuję ale pewnie u mnie będzie chyba inaczej bo ja mam dzielone oparcie ale siedzisko nie jest dzielone

Wydaje mi się, że powinno być tak samo, przecież w A4 też oparcie jest dzielone a kanapa nie :wink:

Dokładnie, siedzisko to już tam pikuś, tylko w przedniej części dwa zatrzaski, trzeba ostro szarpnąć i wyskoczy. Co prawda u mnie za pierwszym razem wyłamało się gniazdo, ale w ASO chyba 5 zeta :)/

Jak założysz nowe to i tak przy następnym wyjeciu się rozpieprzy, niestety taki patent :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przyszedł VCDS 12.10.3 :banan: trzeba się będzie pobawić :naughty:

ty jedruś będziemy musieli się umówić na testy czy ogarnia mojego polifta - czy są podpowiedzi ... :naughty:

zależy mi żeby Q7 ogarnął bo 10.6.0 nie dawał rady :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendrex, nie wiem czy się nie zawiedziesz bo u mnie ten vcds owszem działa, ale nie chce nic zakodowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że będzie kodować.. bo jak nie to się delikatnie mówiąc wkurzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że będzie kodować.. bo jak nie to się delikatnie mówiąc wkurzę..

Oj tam, nauczysz się chińskiego i wygarniesz żółtym braciom. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy angieski:), gadałem ze skosnookim,mówił że w wielu autach kodowanie nie działa. Pracują nad poprawą softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy angieski:), gadałem ze skosnookim,mówił że w wielu autach kodowanie nie działa. Pracują nad poprawą softu.

Myślałem, że soft jest Rosstecha a oni tylko klonują interfejsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendrex, nie wiem czy się nie zawiedziesz bo u mnie ten vcds owszem działa, ale nie chce nic zakodowac :(

Ja mam 12.10.7 i śmiga aż miło, z tym, że na oryginalnym kabelku:wink: poprzednia wersja 12.10.3 też działała bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto ostatnio zmieniał Turbinkę z CAGA na CAHA ?

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Jeśli mam gumową częśś dolotową to CAHA pasuje P&P ? WRC mi mówił ze ktoś ostatnio to przerabiał i chcę sie upewnić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica w starszych CR tłumik turbiny jest metalowy (u mnie taki był auto 2008r) W nowszych Cr jest plastykowy , jeśli turbo z Caga i z Caha masz z plastykowym tłumikiem wszystko P&P jedynie wymien oring na nowy :wink:

Jest na forum ten temat łącznie z foto ,tylko coś nie mogę go namierzyć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden próbuje pomóc i wrzuca linka, a drugi nieładnie zarobić. Co poradzisz... :facepalm:

A trzeci nie ma pojęcia ale pieprzy żeby pieprzyć...

Audi A4 08- kratka bagażnika kombi (3484944385) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...