Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dokładnie i w czasie otwierania czy zamykania autka.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie kto ma PDC i radio CONCERT ? Potrzebuje scan z RADIO 56

Co dokładnie potrzebujesz? Zaraz zejdę do garażu i i mogę sprawdzić...

Opublikowano

Ktory BYTE odpowiada za PDC :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Podpowiedzi w MMI 3G :naughty:

audi_a4_8k_stg5f_infotainment_byte06_menue_standl%C3%BCftung.PNG

Opublikowano
Ktory BYTE odpowiada za PDC :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Podpowiedzi w MMI 3G :naughty:

http://www.stemei.de/media/pages/coding/audi_a4_8k/audi_a4_8k_stg5f_infotainment_byte06_menue_standl%C3%BCftung.PNG

Mam Concerta z PDC ale tylko tył więc nie wiem czy Ci pomogę. Poniżej masz screena:

bez_tytu_u.jpg

Opublikowano
Właśnie dojechały do mnie H11 29W CREE w halogeny :) zakupiłem jeszcze rezystorki w razie W jak by błąd miał się pokazać :)

Panowie wiecie jakie jest dojscie do halogena od tyłu ? Trzeba kanał/podnośnik ?

Cuber daj linka do tych żarówek . :hi:

Opublikowano
I do tego radio takie jak poniżej, heh nigdy nie wiem czy to Concert czy co.

http://imageshack.us/a/img29/6808/ae88.jpg

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Cuber, ja mam sedana to tuba od Avanta nie podejdzie, a wzmaczniacz masz jaki ??

Masz MMI 2G :wink: ze zmieniarka 6 CD

Grzesiek, zmieniarka 6CD to tak, ale 2g ni chu, mam MMI ale na gorze jest czerwony wyświetlacz, taki dziwoląg

---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

Właśnie dojechały do mnie H11 29W CREE w halogeny :) zakupiłem jeszcze rezystorki w razie W jak by błąd miał się pokazać :)

Panowie wiecie jakie jest dojscie do halogena od tyłu ? Trzeba kanał/podnośnik ?

Cuber daj linka do tych żarówek . :hi:

Linka podrzucał Grzesiek kilka postów wcześniej H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 AVANT (3488045770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a tu mocniejsze H11 CREE 29W CAN PRZECIWMGIELNE DZIENNA BMW 3 E46 (3529800448) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
Ktory BYTE odpowiada za PDC :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Podpowiedzi w MMI 3G :naughty:

http://www.stemei.de/media/pages/coding/audi_a4_8k/audi_a4_8k_stg5f_infotainment_byte06_menue_standl%C3%BCftung.PNG

Mam Concerta z PDC ale tylko tył więc nie wiem czy Ci pomogę. Poniżej masz screena:

http://s10.postimg.org/od7f27pj9/bez_tytu_u.jpg

A tu nasz ?

Parking Aid Settings active w Bajcie 9 i Bicie 1

Opublikowano

Cuber, a dokładałeś rezystory czy wystarczyły same cre-ledy?

Opublikowano

Kupiłem u tego sprzedawcy => H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 AVANT (3488045770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. najlepiej zadzwonic i pogadać :) Ja kupiłem mocniejsze 25 W :)

rezystroki tez kupiłem w razie W ale błędu nie pokazał FIS :naughty:

Opublikowano

A polecasz te mocniejsze czy te slabsze ?

Opublikowano

kupiłem mocniejsze bo takie gość miał na obecną chwile wiec porówania nie mam

Opublikowano

Może te słabsze nie beda swieci tak bardzo niebiesko

Opublikowano
Może te słabsze nie beda swieci tak bardzo niebiesko

a nie przypadkiem bardziej na niebiesko ? :wink:

Opublikowano

a nie mniej bo jest slabsza ?

Opublikowano

tak tak , słabsze dają 350 lub 620 lumenów mocniejsze prawie 800 :) tylko czy te 350 nie bedzie zółtym sikiem pająka :)

Opublikowano

Z tego co wiem naturalne światło jest 500 więc nie powinno :P

Opublikowano
Kupiłem u tego sprzedawcy => H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 AVANT (3488045770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. najlepiej zadzwonic i pogadać :) Ja kupiłem mocniejsze 25 W :)

rezystroki tez kupiłem w razie W ale błędu nie pokazał FIS :naughty:

A czy w ofercie on nie ma 29 W ? Bo 25 nie widzę na jego aukcjach.

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

Oj sorki, ja mam takie H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE ALPINA (3524815818) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

To se przegiąłem z ceną za używki hehe

Opublikowano
oto fotki jak wyglądają u mnie zaslepki samoróbka przez znajomego przy lusterkach gdzie są głośniki z Banga

http://img543.imageshack.us/img543/8837/tu49.jpg

http://img571.imageshack.us/img571/497/jl5c.jpg

Hm, a co w nich jest takiego nadzwyczajnego? U mnie tak wyglądają oryginalne - a nie mam B&O.

Opublikowano
oto fotki jak wyglądają u mnie zaslepki samoróbka przez znajomego przy lusterkach gdzie są głośniki z Banga

http://img543.imageshack.us/img543/8837/tu49.jpg

http://img571.imageshack.us/img571/497/jl5c.jpg

Hm, a co w nich jest takiego nadzwyczajnego? U mnie tak wyglądają oryginalne - a nie mam B&O.

Te są "na wylot", a Twoje nie. Ty masz tylko zaślepki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.