Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chcę kupić :P kiere mam do kupienia za 9stów a więc chyba dobra cena. Okazyjna cena za poduchę to będzie ile ;>

Opublikowano
poduszka 900-1000 pln tak chodza widze :wink:

Dzięki ;)

Opublikowano
Właśnie poskładałem lampę, którą siknąłem na czarny mat (podkład+lakier czarny satynowy do zderzaków odporny na ścieranie) efekt:

http://s5.postimg.org/wr8ei7zir/DSC_0078.jpg

szara obramówka schowka na okulary jest widoczna ponieważ lampa nie jest "zatrzaśnieta" do qupy. I znowu pytanie :facepalm: : podałby ktoś numery przycisków lampeczki tylko, że czarnych(trzech)? Z góry :hi:

Ładnie Ci to wyszło.

Jeśli chodzi o same przyciski, to obawiam się, że może być trudno. ETKA pokazuje lampkę jako całość.

Opublikowano

heh... dzięki Krzysiu za info :hi: no to będą na razie szare- dla kontrastu :decayed:

Opublikowano

Zawsze możesz za ~120 zł kupić na Allegro niekompletną lampkę (np. TUTAJ) i przełożyć.

Opublikowano

dziękóweczka, na pewno skorzystam :naughty:

Opublikowano
Zawsze możesz za ~120 zł kupić na Allegro niekompletną lampkę (np. TUTAJ) i przełożyć.

Pewnie miala homelinka i ktos sobie..... wyjął :cool:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Otwieram bagaznik (sedan) i nie swieci lampka. Zapale silnik to sie zaswieciło w bagazniku. Wy tez macie tak ? :eusathink:

Opublikowano
Pewnie miala homelinka i ktos sobie..... wyjął :cool:

W lampce siedzi coś więcej niż tylko przyciski homelinka? One mają zintegrowany jakiś moduł, czy coś? Pytam, bo strasznie drogi ten przełącznik, nawet bez lampki (~190 zł), a zamierzam się pobawić w wyrezanie...

Opublikowano

Ja kupiłem z podsufitką s-line kompletną jeszcze pod B&O (tylne spływy) z lusterkiem z kamerą w full opcji za wszystko 1000zł :naughty:

Opublikowano
Ja kupiłem z podsufitką s-line kompletną jeszcze pod B&O (tylne spływy) z lusterkiem z kamerą w full opcji za wszystko 1000zł :naughty:

Tez za tyle na fullu kupilem, ale home linka ni ma:banghead:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Mi się fartnęło, kupiłem cały komplecik za 100 z przesyłką :banan:

AUDI A5 SPORTBACK LAMPKA WEWNETRZNA SUFITU (3614039995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oddawaj :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Nie oddam !!! już zamontowane

Opublikowano

Panowie,

Mam problem z BT w aucie. Nie moge podlaczyc telefonu, samsung Galaxy s2 (android 4.1.2). Audi widzi, nastepuje parowanie, podaje pin, łączy, łączy, i lipa, nie mozna bylo ustanowic połączenia. Z kolei mam drugi tel, jakis szajsowy plusfon i laczy bez problemu. Cos w tel trzeba dodatkowo ustawic? W historii urzadzen widzialem, ze SGS 4 byl polaczony. Jakies pomysly?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Mi się fartnęło, kupiłem cały komplecik za 100 z przesyłką :banan:

AUDI A5 SPORTBACK LAMPKA WEWNETRZNA SUFITU (3614039995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oddawaj :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Nie oddam !!! już zamontowane

Osz Ty ... a ja poluje i wyszukuje i nie trafiłem na to :kwasny:

Opublikowano
Mi się fartnęło, kupiłem cały komplecik za 100 z przesyłką :banan:

AUDI A5 SPORTBACK LAMPKA WEWNETRZNA SUFITU (3614039995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oddawaj :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Nie oddam !!! już zamontowane

Osz Ty ... a ja poluje i wyszukuje i nie trafiłem na to :kwasny:

Mogę Ci odstąpić taki bez homelinka :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.