Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam:hi:,

Montując ledowe żarówki H11 do halogenów z CAN BUSem potrzeba jakiś oporników, żeby nie wywalało błędów spalonej żarówki?

Opublikowano
Witam:hi:,

Montując ledowe żarówki H11 do halogenów z CAN BUSem potrzeba jakiś oporników, żeby nie wywalało błędów spalonej żarówki?

to zalezy, z tego co wiem mozna dostac takie z wbudowanymi opornikami(albo z przejsciowka z opornikiem)

Opublikowano
Witam:hi:,

Montując ledowe żarówki H11 do halogenów z CAN BUSem potrzeba jakiś oporników, żeby nie wywalało błędów spalonej żarówki?

to zalezy, z tego co wiem mozna dostac takie z wbudowanymi opornikami(albo z przejsciowka z opornikiem)

Myślę o takich żarówkach:

ŻARÓWKA LED H11 80W CREE biała NOWOŚĆ !! (3692978486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z tego co jest napisane ich moc to 80 W, to może do takich nie potrzeba opornika, bo pobierają tyle co halogen?

Opublikowano

Myślę o takich żarówkach:

ŻARÓWKA LED H11 80W CREE biała NOWOŚĆ !! (3692978486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z tego co jest napisane ich moc to 80 W, to może do takich nie potrzeba opornika, bo pobierają tyle co halogen?

powinny dzialac, ale nie jestem w stanie zagwarantowac.

przy takich diodach wazne tez jest, zeby sie nie przegrzewaly - wiec dobrze by bylo gdyby byl jakis radiator

Opublikowano

Ja mam bez oporników i wszystko śmiga 29W jasność jest mega i idealnie zgrywa się z ksenonem.

Opublikowano

Zapodaj linka.

Opublikowano

...ale on tego nie kupil:decayed:

Opublikowano
Jakby co to mam jakis sygnał :decayed:

Pogoda się poprawi to rozkręce i po numerze sprawdzimy czy ten od Ciebie przypasi :wink:

Opublikowano
...ale on tego nie kupil:decayed:

Aaaa. Adam Słodowy mówisz? :decayed: ale ktoś tu kiedyś zapodawał link do żarówek, które działały bez żadnych oporników.

Opublikowano

Dokładnie mam takie same u siebie i nie potrzeba nic rzeźbić. Polecam gościa można się dogadać z ceną na hasło A4-klub:wink:

Opublikowano

ile wtedy cene podnosi?:wink:

Opublikowano

Też takie mam i potwierdzam, działają bez zarzutu i świecą super

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

Panowie nie wchodzą mi emotikonki, ale tylko na tym kompie, co może być grane ??

Opublikowano
Też takie mam i potwierdzam, działają bez zarzutu i świecą super

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

Też takie mam i potwierdzam, działają bez zarzutu i świecą super

Panowie nie wchodzą mi emotikonki, ale tylko na tym kompie, co może być grane ??

Za duży jesteś, działają tylko do poziomu gimnazjum. :wink:

Opublikowano
Też takie mam i potwierdzam, działają bez zarzutu i świecą super

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

Też takie mam i potwierdzam, działają bez zarzutu i świecą super

Panowie nie wchodzą mi emotikonki, ale tylko na tym kompie, co może być grane ??

Za duży jesteś, działają tylko do poziomu gimnazjum. :wink:

Rozumiem, że chciałeś być miły i nie napisałeś, że jestem za stary.....ha, ha:grin:

Opublikowano

Panowie mam felgi z A5 zimowe 17'' ET28 i już się komuś dekielki spodobały:kwasny: może ktoś podrzucić jaki numer mają żebym mógł kupić, podaje numer felgi :8T0071497

Opublikowano
w ogólnych ustawieniach masz :wink: paczka doszła :hi:

To super, że doszła :wink: a w ogólnych ustawieniach...gdzię ? jeśli piszesz o tych ustawieniach

http://a4-klub.pl/profile.php?do=editoptions

to chyba mam wszystko ok. tak się dziej tylko na jednym kompie, więc chyba ustawienia w kompie :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.