Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A to u Groblewskiego w 3 mieście ... nono

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

Ustawiał ktoś może reflektory biksy nieskrętne ?? Lewa mi wali coś za wysoko po ostatnich rezaniach, ASO chce 150 PLN a na stacji diagnostycznej pan wkrętaczkiem zawsze podkręcal przy okazji przeglądu za free, to co je że w ASO tyle :kwasny:

Jak masz płaski kawałek podwórka i scianę to jest proste. Żeby się nie rozpisywać za bardzo, powiem tylko, że snop światła ma opadać 10cm na dystansie 10m. A w pionie to wiadomo, tam gdzie się światło załamuje powinien byś środek soczewki.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam problem z jednym bixeonem. Po włączeniu pali się przez około minutę, i potem gaśnie, i pojawia się błąd w komputerze. Po wyłączeniu i włączeniu sytuacja się powtarza. Co jest do wymiany?

Opublikowano

Dla pewnosci zmien miejscami zarniki, wtedy wyeleminujesz albo przetwornica albo zarnik .

Jak zarnik to wymien obydwa :wink:

Opublikowano
Mam problem z jednym bixeonem. Po włączeniu pali się przez około minutę, i potem gaśnie, i pojawia się błąd w komputerze. Po wyłączeniu i włączeniu sytuacja się powtarza. Co jest do wymiany?

Miałem tak samo zrobiłem ja WRC napisał i okazało się że żarnik jeden już się kończył wymieniłem oby dwa (bo tak się zaleca) i teraz wszystko świeci ładnie :)

Opublikowano
Dla pewnosci zmien miejscami zarniki, wtedy wyeleminujesz albo przetwornica albo zarnik .

Jak zarnik to wymien obydwa :wink:

Jest gdzieś instrukcja, jak wymienić żarnik? Bo nie mogę znaleźć. Trzeba lampę rozklejać do tego?

Opublikowano

Najlepiej wyciągnąć lampę i przekręcasz pokrywkę (okrągła z tyłu reflektora) i wymieniasz żarnik.

Opublikowano
Najlepiej wyciągnąć lampę i przekręcasz pokrywkę (okrągła z tyłu reflektora) i wymieniasz żarnik.

uff:) bo już się bałem, że trzeba będzie rozklejać reflektor

Opublikowano
Najlepiej wyciągnąć lampę i przekręcasz pokrywkę (okrągła z tyłu reflektora) i wymieniasz żarnik.

uff:) bo już się bałem, że trzeba będzie rozklejać reflektor

Nie ma takich lamp, które trzeba rozklejać do wymiany żarówki. Jak wpadłeś na ten pomysł?

Opublikowano
Najlepiej wyciągnąć lampę i przekręcasz pokrywkę (okrągła z tyłu reflektora) i wymieniasz żarnik.

uff:) bo już się bałem, że trzeba będzie rozklejać reflektor

Nie ma takich lamp, które trzeba rozklejać do wymiany żarówki. Jak wpadłeś na ten pomysł?

A żarówka od kierunkowskazu??

Opublikowano

Od kierunku wymieniasz przez dziurę po odkręceniu którejś z przetwornic. Od bixa albo ledów, nie pamiętam.

Opublikowano
Od kierunku wymieniasz przez dziurę po odkręceniu którejś z przetwornic. Od bixa albo ledów, nie pamiętam.

A wydawało mi się, że gdzieś czytałem że do wymiany kierunku trzeba plastik nożem rozcinać, i że są zestawy naprawcze do tego...

Opublikowano
Od kierunku wymieniasz przez dziurę po odkręceniu którejś z przetwornic. Od bixa albo ledów, nie pamiętam.

A wydawało mi się, że gdzieś czytałem że do wymiany kierunku trzeba plastik nożem rozcinać, i że są zestawy naprawcze do tego...

Tak, w zwykłym halogenie. Trzeba wyciąć zaznaczony kawałek obudowy i założyć gumowy dekielek. Jednak do rozklejania lamp to jeszcze od tego daleko.

Opublikowano
A wydawało mi się, że gdzieś czytałem że do wymiany kierunku trzeba plastik nożem rozcinać, i że są zestawy naprawcze do tego...

Pewnie TUTAJ ;)

Opublikowano

:hi:

BTW

Jakby ktoś z Was chciał żarówki do kierunków to mam kilkanaście sztuk, mogę oddać po taniości bo leżą i zajmują miejsce :wink:

Opublikowano

Jak zainstalować/doposażyć antenę GPS/TV/Telefon (8K5035503 x) w A4/B8/Sedan 2011 - może koś wesprze krótkim poradnikiem? Trzeba ściągnąć całą podsufitkę czy dojedzie się z otworu podświetlenia ? Temat był już wałkowany ?

Opublikowano

Dziś szwagrowe B8 było u Compotów na programie

pięknie kreski wyszły - 297ps i 609Nm

Furka wymiata w trybie dynamic niesamowicie mimo iż w porównaniu do mojego nie jest mi wstanie odjechać nawet na pół długości auta

Cieliśmy się na dzisiaj na autostradzie kilkukrotnie z różnych prędkości i ida łeb w łeb - ale cyferki szacun :kox:

Opublikowano
Dziś szwagrowe B8 było u Compotów na programie

pięknie kreski wyszły - 297ps i 609Nm

Furka wymiata w trybie dynamic niesamowicie mimo iż w porównaniu do mojego nie jest mi wstanie odjechać nawet na pół długości auta

Cieliśmy się na dzisiaj na autostradzie kilkukrotnie z różnych prędkości i ida łeb w łeb - ale cyferki szacun :kox:

Brzmi nieźle. :wink:

Opublikowano

Panowie, pdacie mi jakis kod lakieru zeby pomalowac lustra w satyne, i kod jakim lakierowane sa dokladki s line tylnego zderzaka? Pozdro

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Panowie, pdacie mi jakis kod lakieru zeby pomalowac lustra w satyne, i kod jakim lakierowane sa dokladki s line tylnego zderzaka? Pozdro

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Dokładkę pomaluj w kolor auta - fajnie wygląda:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.