Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dziś znajomy zaliczkował tą sztukę

Audi A4 84800.00 PLN. - otoMoto.pl

w piątek jedzie ją odebrać - jak dla mnie to podejrzanie tania była - pojechałem z nim oglądać - zdecydował się to niech bierze - na żywo musze przyznać ładnie wyglądała

a wracając do felg to tutaj też były ori 19 i prześlicznie wyglądały - to ten sam komis dlatego miałem okazję oblukać

Audi A4 84900.00 PLN. - otoMoto.pl

to nie jest czasem ten sam komis, w którym kupował main? :wink:

tak

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

dziś znajomy zaliczkował tą sztukę

Audi A4 84800.00 PLN. - otoMoto.pl

w piątek jedzie ją odebrać - jak dla mnie to podejrzanie tania była - pojechałem z nim oglądać - zdecydował się to niech bierze - na żywo musze przyznać ładnie wyglądała

l

hmmm a sprawdzaliscie to czujnikiem lakieru ? kurde cena kosmicznie niska......

nie - w piątek znajomy jedzie z tym autem do ASO na sprawdzenie

To co udało się wychwycić to przednia szyba jest nowa, lusterko nie jest czarne jak sufit tylko jasne i przebieg też nie niski jak na ten rok bo 150 tyś - czyli taki jak podają w ogłoszeniu

U nich auta w jakims stopniu musza mieć coś z historią nie tak bo ciezko mi w tak niskie ceny uwierzyć

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

albo omijają podatek...

Opublikowano
U nas ( Podkarpackie) zarekwirowali ze 40 aut za VAT :wink:

tak, tak... jasne!

jakbys ludziom montowal GETAWAY'e z legalnego zrodla, to by nie mieli niespodzianki przy sciaganiu CP :grin:

Opublikowano
zna ktoś numer dekielków/kołpaczków do ori 19?

chyba, że takie same są przy ori 18'' ale nie mogę przymierzyć bo poszły do renowacji, dziekuje.

Opublikowano
zna ktoś numer dekielków/kołpaczków do ori 19?

chyba, że takie same są przy ori 18'' ale nie mogę przymierzyć bo poszły do renowacji, dziekuje.

A jakie tam idą te dekielki całe szare czy z chromowaną obwódką?

Opublikowano
zna ktoś numer dekielków/kołpaczków do ori 19?

chyba, że takie same są przy ori 18'' ale nie mogę przymierzyć bo poszły do renowacji, dziekuje.

A jakie tam idą te dekielki całe szare czy z chromowaną obwódką?

no właśnie to istotne :wink: okrągłe całe szare z chromowaną obwódką.

Opublikowano

Mam dwa w domu

20140227_213800.jpg

Ten po lewej - 8T0 601 170

Ten po prawej z chromowaną obwódką - 4B0 601 170A

Ten po lewej jest troszkę mniejszy średnica 62mm ten z chromem 69mm

Opublikowano
Mam dwa w domu

http://s2.postimg.org/4huv7btph/20140227_213800.jpg

Ten po lewej - 8T0 601 170

Ten po prawej z chromowaną obwódką - 4B0 601 170A

Ten po lewej jest troszkę mniejszy średnica 62mm ten z chromem 69mm

Ja mam takie jak po prawej ale siedzą na 18'' i nie wiem tylko czy będą pasowały do 19".

Opublikowano

pewien na 100% nie jestem ale myślę że takie same będą, nie sądzę żeby do każdej felgi inne dekielki klepali:wink:

Tam gdzie ja kupowałem były tylko te 2 rodzaje, ewentualnie te bez chromu mogą być mat lub połysk

Wieldopje Audi - Originele Onderdelen Div. - Overig : Udenhout Webshop

Opublikowano

W 17' i w 18' (18' dwa rożne komplety) miałem dekielki jak na zdjęciu z prawej. Wątpię jak już ktoś wcześniej wspomniał żeby w 19' coś innego wykombinowali:wink:

Opublikowano

Jeżeli otwór centrujący w feldze jest taki sam dekielek też powinien być taki.

Opublikowano

kiera tak , ale z poduchą trzeba kombinować

Opublikowano

Kiera nie podchodzi bo trzeba multifunkcję wymieniać :)

Opublikowano

Panowie kto może sczytać kodowanie tunera (56) dla MMI 3G High, ale żeby było w konfiguracji bez wzmacniacza, wyjście na cztery głośniki bezpośrednio z radia w bagażniku. Był bym wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

A jak to sprawdzić ?? Mam do dyspozycji VagCanPro, gdzie szukać ? Wczoraj podłączyłem i jak chcieliśmy wejsć w kodowania to poprosił o jakiś kod ... Ten kabel mam od niedawna i jeszcze nie zostało nic rozkminione poza kasowaniem błędów

Opublikowano

Normalnie wchodząc w 56 RADIO , na gorze pojawi ci sie numer sterownika .

Spradz jakie masz kodowanie tu przyklad :

01 00 03 02 01 00 00 00 01

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.