Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale typowy S-line to 1BV :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Otóż właśnie tak coś mi świtało że mój zawias to nie S-Line

Opublikowano
Otóż właśnie tak coś mi świtało że mój zawias to nie S-Line
No jest s-line tylko że zawieszenie to komfortowo-sportowe:wink: ja mam 1BV i mam typowo sportowe chociaż i tak koza:grin:
Opublikowano

Panowie ile ml oleju to kreska na radiu :)¿ radio Concert

Opublikowano
Panowie ile ml oleju to kreska na radiu :)¿ radio Concert

25 ml gdzieś kiedyś wyczytałem a kresek jest osiem od min do max

Opublikowano

Ktoś z was ma może oryginalnie fotochromatyczne lusterka zewnętrzne? Wie ktoś może jaki mają KOD wyposażenia?

Opublikowano

Bo wczoraj po trasie wywalilo mi kreseczkę niżej niż max. Ale jak dzisiaj poczekałem 3min żeby spłynął olej to znów max. Od wymiany juz prawie 4kkm.

Opublikowano
Ktoś z was ma może oryginalnie fotochromatyczne lusterka zewnętrzne? Wie ktoś może jaki mają KOD wyposażenia?

Mam takie lusterka ale jaki maja kod wyposażenia to musiałbym looknac....

Looknałem i mam coś takiego :

6XL = Lusterko zewnętrzne, automat. przyciemniane

Opublikowano

Ok. Dzięki wielke.

Opublikowano
Ok. Dzięki wielke.

Nie ma za co.

Dużo tych oznaczeń mam w wyposażeniu...

Nie wszystkie rozumiem :)

Opublikowano

Mam to samo a nie mam lusterek dlatego mnie to dziwi. Tylko wiem że ktoś zmienił lusterka na poliftingowe może dlatego nie działają.

Opublikowano

Ja mam takie oznaczenia (przedlift):

5RU L ASR Right exterior mirror: convex (large viewing field)

5SL L ASL Left exterior mirror: aspherical

6XK E ASE Exterior mirrors: automatically dimming,electrically foldable/adjustable/heated

Opublikowano

Panowie, pacjent: MMI 3G High, a właściwie nawigacja (mapy 2011). Wczoraj jadąc z Torunia do Bydgoszczy miałem ustawiony jako cel dom. Niestety "skakała mi mapa" i raz pokazywała miejsce, w którym się znajduję obecnie (czyli tak, jak powinno być), a raz pokazywał mój dom na mapie, czyli coś jest nie tak. co to może być?

Opublikowano

widok celu jazdy włączony?

Opublikowano

nigdy nie był włączony i nic w opcjach nie przestawiałem.. podepnę go dziś pod vcdsa i zobaczę czy nie ma błędów :facepalm:

Opublikowano

Panowie gdzie włączyć aby się szyby domykały z pilota po dłuższym przytrzymaniu, bo kiedyś działało a teraz już słabo działa, nie mogę tego znaleźć. Czy muszę kabelek podłaczyć ...

Opublikowano
Panowie gdzie włączyć aby się szyby domykały z pilota po dłuższym przytrzymaniu, bo kiedyś działało a teraz już słabo działa, nie mogę tego znaleźć. Czy muszę kabelek podłaczyć ...

46-Moduł Komfortu---> Coding 07 --->Long Coding Helper---> odznaczamy Remote Control active [Otwieranie i zamykanie szyb kluczykiem]

Opublikowano

poszukaj w MMI, w opcji car :wink: ja myślałem, że tego nie mam i znalazłem właśnie tam :decayed::facepalm:

Opublikowano
Panowie gdzie włączyć aby się szyby domykały z pilota po dłuższym przytrzymaniu, bo kiedyś działało a teraz już słabo działa, nie mogę tego znaleźć. Czy muszę kabelek podłaczyć ...

Niekoniecznie trzeba kodować. Jak wymieniałeś sterownik drzwi, to wystarczy potrzymać dłużej przycisk. Zerknij TUTAJ - u mnie zadziałało.

Opublikowano

Panowie potrzebuje info na temat felg. Wzór rotor, 18", et 35, były takie ori? gość twierdzi ze pisze na felgach niemioszki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.