Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Trafna uwaga Hohe :), nie pomyślałem w tę stronę ;) za dużo spraw na głowie w międzyczasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

No jak nie, jak ma CP ? Albo zablokuje swój panel, albo czyjś w swoim aucie. bez zapłonu przecież go nie włączysz, a pierwsze dane do wybudzenia i łapie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie, jak ma CP ? Albo zablokuje swój panel, albo czyjś w swoim aucie. bez zapłonu przecież go nie włączysz, a pierwsze dane do wybudzenia i łapie CP.

Jeszcze raz Ci powtarzam, że nic się nie zablokuje (chyba nie bardzo się orientujesz jak działa CP) :facepalm:, zakładasz z powrotem oryginał i wszystko działa :wink: CP złapie, owszem na innym aucie, ale po przełożeniu do swojego jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pech mnie nie opuszcza, wczoraj przestał działać jeden xenon, jak włączę ponownie światła działa chwile normalnie, a po chwili znów gasnie. Czy takie obiawy to zarnik?? Czy może coś innego??

To są d1s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za informację, ale nie powiem z lekka namieszaliście mi w głowie z tym CP :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pech mnie nie opuszcza, wczoraj przestał działać jeden xenon, jak włączę ponownie światła działa chwile normalnie, a po chwili znów gasnie. Czy takie obiawy to zarnik?? Czy może coś innego??

To są d1s?

D3s :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pech mnie nie opuszcza, wczoraj przestał działać jeden xenon, jak włączę ponownie światła działa chwile normalnie, a po chwili znów gasnie. Czy takie obiawy to zarnik?? Czy może coś innego??

To są d1s?

D3s :wink:

Miałem identycznie i nawet błąd był w vcds. Wymiana żarnika załatwiła sprawę :)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś numery części

stabilizatorów(przód/tył) od rs5 u czy wystarczy wymienić czy trzeba jeszcze coś dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podmienisz panel klimatronika to komus wywali CP :wink:
Coś pech mnie nie opuszcza, wczoraj przestał działać jeden xenon, jak włączę ponownie światła działa chwile normalnie, a po chwili znów gasnie. Czy takie obiawy to zarnik?? Czy może coś innego??

To są d1s?

D3s :wink:

Miałem identycznie i nawet błąd był w vcds. Wymiana żarnika załatwiła sprawę :)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Własnie miałem pisać że jest błąd w Vcdsie:)

Ok czyli wymieniam zarniki, macie jakiś sprawdzony sklep , bądź sprzedawce którego możecie polecić??

Znalazłem taką aukcje:

XENON KSENON ŻARNIK D3S OSRAM AUDI A5 ORGINAŁ F-V (4293469098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wygląda na oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanie z innej beczki. Jestem na konferencji w Szwajcarii i złapał mnie fotoradar ( jechalem 55 km/h, ograniczenie było do 50). Ktoś się orientuje jak to wszystko wygląda i ile może kosztować mandat? Gdzieś w necie na szybko przeczytałem, ze mogą nawet go umorzyć, może tak być?

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodek ostatnio cos mowil, ze w wiekszosci aut jest ISOFIX, tylko dziur nie ma.:wink:

ale czy mozna mu wierzyc... :whistling:

Ok ale w jakich okolicznościach przestał działać, bo np. bez CANa raczej sam nie wstanie.
Panowie, mam takie pytanie z innej beczki. Jestem na konferencji w Szwajcarii i złapał mnie fotoradar ( jechalem 55 km/h, ograniczenie było do 50). Ktoś się orientuje jak to wszystko wygląda i ile może kosztować mandat? Gdzieś w necie na szybko przeczytałem, ze mogą nawet go umorzyć, może tak być?

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Jak masz auto na polskich blachach, to raczej możesz zapomnieć o sprawie. Ja mieszkam w Irlandii i nie raz podróżując po europie dostałem fleszem - nigdy nic nie przyszło.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Ps. Panie Admin, co jest, że jak klikam "odpowiedz z cytatem" to wkleja mi jakieś archiwalne posty jw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za informację, ale nie powiem z lekka namieszaliście mi w głowie z tym CP :hi:

CP sie nie przejmuj, mozna spokojne sprawdzic inny panel, tylko pózniej pousuwać error'y.

Możesz tez sprawdzic rezystor mocy wentylatora pod schowkiem pasażera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś numery części

stabilizatorów(przód/tył) od rs5 u czy wystarczy wymienić czy trzeba jeszcze coś dokupić?

przód 8K0411309N

tył 8K0511305S

jak sie uda to kup z gumami - tyle Ci tylko trzeba, mocowania sa te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za informację, ale nie powiem z lekka namieszaliście mi w głowie z tym CP :hi:

CP sie nie przejmuj, mozna spokojne sprawdzic inny panel, tylko pózniej pousuwać error'y.

Możesz tez sprawdzic rezystor mocy wentylatora pod schowkiem pasażera...

Ja podmieniałem radio od 3G+ i też nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohe

Ps. Panie Admin, co jest, że jak klikam "odpowiedz z cytatem" to wkleja mi jakieś archiwalne posty jw?

To nie moja wina jesli chodzi o cytowanie postów :wink: poprostu odhacz sobie je , ot cała filozofia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohe
Ps. Panie Admin, co jest, że jak klikam "odpowiedz z cytatem" to wkleja mi jakieś archiwalne posty jw?

To nie moja wina jesli chodzi o cytowanie postów :wink: poprostu odhacz sobie je , ot cała filozofia .

No tak też robię, kasuję niechcianą część przed zatwierdzeniem. Myślałem, że da się to jakoś prosto naprawić, dlatego napisałem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieka mi płyn do szyb przez lewy spryskiwacz lampy. Wlewam płyn do zbiornika i po chwili zaczyna wyciekać właśnie przez spryskiwacz lampy. Rozebrałem nadkole i własne tamtędy zapierdziela. Szlag mnie trafia bo psiknę dwa razy i zapala mi się kontrolka że już pusto. Ktoś miał taka sytuację? Spryskiwacz jest rozbieralny? da się wymienić jakąś tam uszczelkę? Czy trzeba wymienić cały spryskiwacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...