Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktos nr ori chromowanych przelacznikow el. Foteli?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kalibrowalo sie sterownik drzw przez przytrzymanie jego w pozycjach maksymalnych po około 10 sekund... Jak dobrze pamietam ;)

czyli jak dokladnie? :) probowałem otworzyć i trzymac bez zwalniania przycisku, nastepnie to samo po podniesieniu. Pozniej opuszczalem na maksa, przytrzymywalem 10 sekund i to samo robilem po podniesieniu i dalej jest ten sam efekt:/

Opublikowano
Sprawdziłem bezpieczniki, on jest po lewej stronie deski słupek ST2 pozycja 8 ? Zgadza się? To jest bezpiecznik sterownika dmuchawy...

Zauważyłem jeszcze że dmuchawa potrafi wstać na chwilę, ale dosłownie na chwilę, po czym dead :eusathink:

sprawdz bezpiecznik od dmuchawy powietrza

Pewnie rezystor niedomaga , masz pod schowkiem pasazera .

Tak to wyglada :

Audi A4 B8 wentylator dmuchawy z modułem 8K0820521 (4334701789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

A da się gdzies znaleźć jakie oporności on powinien mieć? wyjmę go i sprawdzę miernikiem. Sam wentylator podepnę pod aku i powinien hulać, prawda?

Opublikowano

Wracając do tematu braku wyświetlania na fisie info o otwarciu drzwi dziś kolejny dzień do próby zrobienia tego,chciałem się zapytać czy jest możliwość że w 07 się coś przestawiło np na cupe bo jedynie tam nic nie mogę sprawdzić i zakodować

Opublikowano

Pojawila sie chyba fajna oferta szyn do B8 na aledrogo.

zestaw mocowania bagażu AUDI A4 B8 8K0 AVANT szyny (4378037264) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Na co zwrócić uwagę bo chyba byłbym zainteresowany....

Bo jest tez inny zestaw ale znaaaaacznie droższy....

zestaw mocowania bagażu AUDI A4 B8 8K0 AVANT (4419249853) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Bierz 2 ofertę 1 mega droga

Opublikowano
Z tyłu się nie zapala, tylko z przodu nawet jak otworzę tylnie to świeci sie z przodu?Widzę że coraz bliżej rozwiązania problemu

Ja kiedys miałem takie auto po wymianie przednich sterownikow w drzwiach .

Po zabiegu z tylnymi sterownikami było brak komunikacji , okazało sie ze przednie były z A5 coupe .

Nawet kodowanie nic nie pomogło, sprobuj przełozyc na przod stare i wtedy zobacz co sie bedzie dziać .

A więc tak zrobiłem jak mówiłeś zmieniłem sterowniki na stare nawet mce dałem stary i też nic,dalej nie ma światła z tyłu i info na fisie z tyły się zapali światło jak otworzę przednie drzwi

Opublikowano

Chodziło mi o tą oferte za 300zł :) szyny i taśma dobra cena w drugiej nie masz tego wszystkiego co na obrazu a cena spora

Opublikowano

A do sedana się nie da takiego czegoś załozyć ?? :kwasny:

Opublikowano
Chodziło mi o tą oferte za 300zł :) szyny i taśma dobra cena w drugiej nie masz tego wszystkiego co na obrazu a cena spora

A jak sprawa mocowań ?

Potrzebne sa jakies inne ?

Opublikowano

Pany ma ktoś możliwość sprawdzenia nr uszczelek jakie trzeba wymienić przy wymianie turbiny ? wymieniam na turbo od CAHA i chce wiedzieć co tam trzeba jeszcze zakupić.

Opublikowano
Z tyłu się nie zapala, tylko z przodu nawet jak otworzę tylnie to świeci sie z przodu?Widzę że coraz bliżej rozwiązania problemu

Ja kiedys miałem takie auto po wymianie przednich sterownikow w drzwiach .

Po zabiegu z tylnymi sterownikami było brak komunikacji , okazało sie ze przednie były z A5 coupe .

Nawet kodowanie nic nie pomogło, sprobuj przełozyc na przod stare i wtedy zobacz co sie bedzie dziać .

A więc tak zrobiłem jak mówiłeś zmieniłem sterowniki na stare nawet mce dałem stary i też nic,dalej nie ma światła z tyłu i info na fisie z tyły się zapali światło jak otworzę przednie drzwi

W końcu sprawa sie rozwiązała nie trzeba było wymieniać sterowników tylko zaznaczyć w MK Byte 3 bit 7 i po sprawie :facepalm: Dzięki za chęci pomocy wszystkim:wink:

Opublikowano
Z tyłu się nie zapala, tylko z przodu nawet jak otworzę tylnie to świeci sie z przodu?Widzę że coraz bliżej rozwiązania problemu

Ja kiedys miałem takie auto po wymianie przednich sterownikow w drzwiach .

Po zabiegu z tylnymi sterownikami było brak komunikacji , okazało sie ze przednie były z A5 coupe .

Nawet kodowanie nic nie pomogło, sprobuj przełozyc na przod stare i wtedy zobacz co sie bedzie dziać .

A więc tak zrobiłem jak mówiłeś zmieniłem sterowniki na stare nawet mce dałem stary i też nic,dalej nie ma światła z tyłu i info na fisie z tyły się zapali światło jak otworzę przednie drzwi

W końcu sprawa sie rozwiązała nie trzeba było wymieniać sterowników tylko zaznaczyć w MK Byte 3 bit 7 i po sprawie :facepalm: Dzięki za chęci pomocy wszystkim:wink:

Czyli sam nagrzebałeś wcześniej?

Opublikowano

Ktoś szuka ori black piano ?

Opublikowano

Ja chętnie przyjmę dekor tunela :D

Panowie wkładał ktoś fotele z avanta do sedana ? Jak wygląda to mocowanie tylniej rolety ? Ma ktoś foty ?

Opublikowano

Jak z Avanta do sedana to nie problem, na jednej części oparcia sa mocowania do rolety, ale po wlożeniu do sedana to nawet tego nie widać od bagaznika. Gorzej w druga stronę z sedana do Avanta, nie będzie do czego zaczepić rolety.

Opublikowano

Jak by ktoś wrzucił fotkę tego mocowania będę wdzięczny.

Opublikowano
Ktoś szuka ori black piano ?

wiem że będzie kur...szczo drogo ale zapytam za ile? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.