Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ktoś ma na zbyciu przycisk start engine. Chętnie odkupie.

cos tam mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, ale według informacji na tej stronie (i nie tylko, bo na innych też taką informację znalazłem), to do b8 2,0 TDI CAGA 143 KM są tez tarcze 320 mm

314 mm: Tarcza hamulcowa BREMBO: Audi A4 Avant (8K5, B8) (od 2007.11) 2.0 TDI 143KM | Sklep iParts.pl

320 mm: Tarcza hamulcowa BREMBO: Audi A4 Avant (8K5, B8) (od 2007.11) 2.0 TDI 143KM | Sklep iParts.pl

I o co tu teraz kaman? :kwasny: Bląd na kilku stronach? Gdzieś w necie widziałem, ze ktoś wymieniał tarcze z 2.0 TDI i oryginalnei siedziały 320 mm :kwasny:

otworz bagaznik i sprawdz, co masz na wlepie napisane:

1LT, 1LY - 314mm

1LA - 320mm

katalogiem w sklepie/sklepach bym sie nie sugerowal

mam 1lt również i wyhamować z większej prędkości się po prostu nie da.

kupię chyba komplet z 3.0tdi i myślę, że będzie lepiej.

a jeszcze pytanko jedno, czy pod heble z s4 czyli 345? wejdzie mi 17(zima ofc ;d) czy już tylko 18?

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Grześ, a czego Ty nie masz do B8 ?? :polew:

złożyłby ze dwie kolejne i to lepiej wyposażone niż niejednego z nas ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale według informacji na tej stronie (i nie tylko, bo na innych też taką informację znalazłem), to do b8 2,0 TDI CAGA 143 KM są tez tarcze 320 mm

314 mm: Tarcza hamulcowa BREMBO: Audi A4 Avant (8K5, B8) (od 2007.11) 2.0 TDI 143KM | Sklep iParts.pl

320 mm: Tarcza hamulcowa BREMBO: Audi A4 Avant (8K5, B8) (od 2007.11) 2.0 TDI 143KM | Sklep iParts.pl

I o co tu teraz kaman? :kwasny: Bląd na kilku stronach? Gdzieś w necie widziałem, ze ktoś wymieniał tarcze z 2.0 TDI i oryginalnei siedziały 320 mm :kwasny:

otworz bagaznik i sprawdz, co masz na wlepie napisane:

1LT, 1LY - 314mm

1LA - 320mm

katalogiem w sklepie/sklepach bym sie nie sugerowal

mam 1lt również i wyhamować z większej prędkości się po prostu nie da.

kupię chyba komplet z 3.0tdi i myślę, że będzie lepiej.

a jeszcze pytanko jedno, czy pod heble z s4 czyli 345? wejdzie mi 17(zima ofc ;d) czy już tylko 18?

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Grześ, a czego Ty nie masz do B8 ?? :polew:

złożyłby ze dwie kolejne i to lepiej wyposażone niż niejednego z nas ;d

Powinny wejść, ja miałem na ori 17 w zimę i było ok, z tego co wiem to Grzesiek też miał na 17 zimówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś ma na zbyciu przycisk start engine. Chętnie odkupie.

cos tam mam :wink:

Napisz mi za ile i w jakim stanie, z mojego trochę farba odprysla i chciałbym sobie wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze pytanko jedno, czy pod heble z s4 czyli 345? wejdzie mi 17(zima ofc ;d) czy już tylko 18?

zalezy od ET felgi. ja w B7 mialem 345 i na zime 17 cali ale trzeba sprawdzic bo niektore siedemnastki nie beda pasowaly

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2014 at 13:12 ----------

Panowie, jak wyglada zmiana ramki ekranu MMI w przypadku polifta z 6,5 cala na 7 cali? trzeba wymienic ta cala ramke, ktora jest przy zegarach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

no tak ale w zasadzie musze kupic cala ramke zegarow bo samego plastiku pod 7 cali przy ekranie mmi nie kupie, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ma ktos "pod reka" numer bagnetu "serwisowego" oleju do B8 2.0 TDI CAHA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ma ktos "pod reka" numer bagnetu "serwisowego" oleju do B8 2.0 TDI CAHA ?

03L115611E

NOWY BAGNET OLEJU 03L115611E 2.0 TDI CR AUDI VW (4426853368) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie testował ktoś ?

Gen3 20W H11 H8 H9 Cree LED Headlight Conversion Kit 6000K 2400Lm CREE Chip White Car Fog Light Lamp-in Lights & Indicators from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com

Jeśli CREE prawdziwe, a ponoć tak (patrząc na foty to faktycznie jak XM-Lka wygląda), to warto rozważyć, bo te diody mają jedną z najlepszych efektywności. Barwa też jest świetna, na chacie mam jedną taką zabawkę odkąd tylko się pojawiły na rynku. Poza tym konstrukcja ciekawa z radiatorem, bo jako jedyna ma szanse na to, że te diody nie będą padały jak muchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka ktos z Was rotorow w 19 z oponami?

Kupilem dla siebie ale jednak za male dla mnie do b8:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka ktos z Was rotorow w 19 z oponami?

Kupilem dla siebie ale jednak za male dla mnie do b8:kwasny:

Wojtek daj mi wiecej info na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka ktos z Was rotorow w 19 z oponami?

Kupilem dla siebie ale jednak za male dla mnie do b8:kwasny:

ja tez jestem zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem akurat w drodze do Wawy, jutro cos ogarne.Generalnie stan ok.Jakies normalne slady uzytkowania.Dwie opony igla, dwie troche gorsze.Gumy 255/35/19.

Chetnie zamienie sie na jakies ori 20 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

no tak ale w zasadzie musze kupic cala ramke zegarow bo samego plastiku pod 7 cali przy ekranie mmi nie kupie, tak?

Nie kupisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem akurat w drodze do Wawy, jutro cos ogarne.Generalnie stan ok.Jakies normalne slady uzytkowania.Dwie opony igla, dwie troche gorsze.Gumy 255/35/19.

Chetnie zamienie sie na jakies ori 20 .

Jakie ET tych rotorow? To są z a4 czy innego modelu?

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

Jak masz trochę zdolności manualnych to dasz radę przełożyć sam plastik przy ekranie:wink:

no tak ale w zasadzie musze kupic cala ramke zegarow bo samego plastiku pod 7 cali przy ekranie mmi nie kupie, tak?

Nie kupisz :wink:

Słabo. Thx za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taka oponą 255 to moze być trochę ciasno, co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam juz 3 dzien.

Dzisiaj zrobilem trase 600 km i wszytsko ok:wink:

Nie wiecie czy mozna jakos przeszczepic roletki okien tylnych do innych boczkow?

Kupilem fotele s4 alkantara ale sa bez roletek.

Zona oznajmila, ze albo przeloze roletki albo fotele to sobie moge zamontowac....w garazu:grin::grin:

Pomocy:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...