Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ET29 przy 8J w ori nie spotkałem.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak sie jeździło na takim kole ? Nie rzucało po drodze? a samo koło do B8 będzie pasiło na oko ;) ?

Edytowane przez edraven

Opublikowano

ET29 przy 8J w ori nie spotkałem.

ja tez nie :decayed:

Opublikowano

Ja przetestowałem je na bardzo krótkim w miarę prostym odcinku wiec moja ocena jest raczej mało obiektywna.

Felga ma nawet całkiem spoko wzór tak ze powinno być lala[emoji14]

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

ja mam na mysli tarcie przy skrecaniu...

Opublikowano

ja mam na mysli tarcie przy skrecaniu...

Tarcia brak...zawias 1BE
Opublikowano

Myślę że Kaju pomimo jazdy po prostym odcinku również musiał kilka razy skręcić :polew:

Opublikowano

no to bierz...
najwyzej gdzies zostaniesz :grin:

Opublikowano

Biore je w takim razie bo w dobrej walucie są a podobają mi się. dobrze by było wiedzieć jeszcze czy obciążone auto przyjmie takie koło ...

Dzięki panowie za info :drinks:

Opublikowano

Panowie...
moze ktos zmienial u siebie wspomaganie na elektryczne(poliftowe)? :)

Opublikowano

Witam , poszukuję części do lampy bi xenonowej do Audi A4 B8 2010 rok , chodzi mi dokładnie o obudowę paska ledowego takie podłużne wąskie szkło z paskiem chromowym znajduje się za szkłem kloszem głównym , szukam też samych kloszy najlepiej nie spiaskowanych nie poobijanych ( smaych kloszy nowych chyba nie darade kupić ? )

Jeśli ktoś ma części elementy lamp np. powypadkowych rozbitych to proszę o kontakt na PW

Opublikowano

Panowie...

moze ktos zmienial u siebie wspomaganie na elektryczne(poliftowe)? :)

ty juz sie uspokój :P

Opublikowano

Ja mowie poważnie, inetesuje mnie kilka aspektow i lista rzeczy do wymiany :)

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Było kiedyś. Nie pamiętam kto, ale ktoś to dorezał. Użyj szukajki, podobno teraz działa. :wink:

Panowie, czy klapki od spryskiwaczy lamp zmieniały się w historii B8? Pytam, bo moje zdecydowanie nie współpracują ze spryskami. Moja Etka, niestety, też nie współpracuje w tej sprawie.

Opublikowano

Było kiedyś. Nie pamiętam kto, ale ktoś to dorezał. Użyj szukajki, podobno teraz działa. :wink:

wlasnie wiem, ze ktos zakladal, ale jakos nie moge znalezc :kwasny:

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Witam , poszukuję części do lampy bi xenonowej do Audi A4 B8 2010 rok , chodzi mi dokładnie o obudowę paska ledowego takie podłużne wąskie szkło z paskiem chromowym znajduje się za szkłem kloszem głównym , szukam też samych kloszy najlepiej nie spiaskowanych nie poobijanych ( smaych kloszy nowych chyba nie darade kupić ? )

Jeśli ktoś ma części elementy lamp np. powypadkowych rozbitych to proszę o kontakt na PW

Jedną wkładkę zreflektora mam, ale chyba prawa o ile pamietam.

Panowie a gdzie teraz w tej nowej szacie znaleźć swoje wiadomości, skrzynka odbiorcza nadawcza etc. bo mam kilka informacji w mailu z otrzymaną widomością a nie wiem jak odpowiedzieć :)

Opublikowano
Panowie a gdzie teraz w tej nowej szacie znaleźć swoje wiadomości, skrzynka odbiorcza nadawcza etc

ulIfAOX.png

Nie ma za co ;)

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Panowie, poliftowa B8 z MMI 3G low i B&O po zmianie na MMI 3G+ nie ma dzwieku przy odtwarzaniu z DVD, dysku lub karty. Radio gra, nawigacja gada a mp3 - cisza. jakies pomysly?

Opublikowano
  • Autor

CAN gateway ma w liście połączeń zaznaczoną 3G+ ? CP ściągnięte prawidłowo ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.